1. Discover Lexus
  2. Safety
ШВИДКІ ДІЇ
Відкрийте Lexus

Система безпеки Lexus Safety System+

Ваша безпека — наше пріоритетне завдання. Система безпеки Lexus Safety System + відкриває нову еру запобігання ДТП. Вона покликана захищати вас, ваших пасажирів, пішоходів та пасажирів інших автомобілів. Lexus Safety System + допомагає та підстраховує вас за кермом, допомагає почуватися впевненіше на дорозі.

Суть безпеки

Дорога часом підносить несподіванки навіть найбільш вправним водіям. Дізнайтеся про активну безпеку Lexus. Ми розробили ці розумні рішення для протидії найпоширенішим причинам ДТП, щоб ви завжди були в безпеці.

Lexus Safety system +

Lexus Safety System + є нашою найновішою віхою в галузі автомобільної безпеки. У ній втілилися десятиліття інновацій та ретельного вивчення причин ДТП. Lexus Safety System + містить п'ять інноваційних систем, що працюють у трьох основних напрямках запобігання нещасним випадкам: фронтальним зіткненням, ненавмисним з'їздам зі смуги руху та аваріям у темний час доби.

Система передаварійної безпеки виявляє транспортні засоби та пішоходів попереду автомобіля і попереджає вас у разі високої ймовірності зіткнення, щоб ви встигли вжити запобіжних дій. Якщо водій не зреагує вчасно, система залучить гальма та рульове керування, щоб максимально зменшити наслідки зіткнення.

Дізнатися більше

Система попередження про з’їзд зі смуги руху допомагає вам утримувати автомобіль у межах обраної смуги. Якщо автомобіль починає відхилятися вбік, система попереджає про це вібрацією керма, а також звуковим і візуальним сигналом, підказуючи вам повернутися у свій ряд.

Дізнатися більше

Для плавного руху швидкісними автомагістралями, а також в умовах інтенсивного трафіку увімкніть адаптивний круїз-контроль, і система утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA) забезпечить вам постійну підтримку керування, утримуючи транспортний засіб у центрі смуги руху з мінімальним відхиленням на поворотах.

Дізнатися більше

Система автоматичного дальнього світла (AHB) оснащена сенсорами, які автоматично перемикають дальнє світло фар на ближнє при наближенні зустрічних транспортних засобів. Це дозволяє вам не перебувати у постійному напруженні під час руху в темну пору доби та не засліплювати інших водіїв.

Дізнатися більшe

Адаптивний круїз-контроль (АСС) дозволяє вам рухатися спокійно з постійною швидкістю та на безпечній дистанції від автомобілів попереду. Якщо відстань між транспортними засобами стає критично малою, АСС сповільнить ваш автомобіль, щоб уникнути зіткнення.


Дізнатися більше

 

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA) помічає кожен дорожній знак і виводить його зображення безпосередньо на дисплей вашого автомобіля. Так ви гарантовано маєте доступ до важливої дорожньої інформації уздовж усього маршруту руху.

Дізнатися більше

Функції безпеки «Driver Assist»


Незалежно від того, паркуєтеся ви чи готуєтеся змінити смугу руху, вправний водій завжди контролює ситуацію. Lexus створив інтуїтивно зрозумілі функції, покликані підсилити ваше відчуття дороги та піднести ваше вміння керувати автомобілем на нові висоти.

Система моніторингу "сліпих" зон

Розширте межі вашого периферичного зору. Система моніторингу "сліпих" зон Blind Spot Monitor попереджає водіїв про всі перешкоди, які можуть не показуватися у дзеркалах заднього огляду. Це дає вам можливість контролювати простір навколо вашого автомобіля і маневрувати з абсолютною впевненістю.

Передові функції допомоги в паркуванні

Завжди паркуйтеся впевнено. Наші функції допомоги в паркуванні захищають ваш автомобіль, дозволяючи вам краще орієнтуватися в просторі, повідомляючи про всі перешкоди в режимі реального часу та у разі потреби використовує гальма.

Система адаптивного дальнього світла

Система адаптивного дальнього світла та двоступенева система адаптивного дальнього світла (AHS) є вдосконаленою версією системи автоматичного дальнього світла (AHB). Вона використовує відеокамеру, розташовану на автомобілі, для виявлення зустрічних транспортних засобів та автоматично оптимізує розподіл світла фар таким чином, щоб освітлювати дорогу, не засліплюючи водіїв передніх або зустрічних автомобілів. Двоступенева система адаптивного дальнього світла є вдосконаленою версією AHS, яка дозволяє ще краще контролювати розподіл світла фар.

Lexus Codrive

Система Lexus CoDrive підтримує ваш персональний стиль керування автомобілем. Lexus LS оснащений адаптивним круїз-контролем (АСС), системою розпізнавання дорожніх знаків (RSA), системою попередження про фронтальне зіткнення на перехресті (FCTA), а також новою технологією утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA).

Система попередження про фронтальне зіткнення на перехресті (FCTA)

Впевнено проїжджайте будь-які перехрестя. При наближенні до перетину доріг система попередження про фронтальне зіткнення на перехресті (FCTA) оцінюватиме потік автомобілів та повідомить вас про всі транспортні засоби, що перетинають вашу смугу руху попереду.

Система передаварійної безпеки (PCS) з функцією виявлення пішоходів

Система передаварійної безпеки (PCS) з  функцією активної допомоги у керуванні та системою передаварійної безпеки передньої бічної частини автомобіля Lexus LS удосконалена першою в світі технологією, що запобігає зіткненням, з функцією виявлення пішоходів, функцією активної допомоги у керуванні та системою передаварійної безпеки передньої бічної частини автомобіля

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA)

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA) помічає кожен дорожній знак і виводить його зображення безпосередньо на дисплей вашого автомобіля. Так ви гарантовано маєте доступ до важливої дорожньої інформації уздовж усього маршруту руху.