1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Hybrid engineering
ШВИДКІ ДІЇ

Гібридна технологія

Ознайомтеся з найдосконалішою гібридною технологією, розробленою і вдосконаленою на Lexus. У вас може бути це все: економія палива, низький рівень викидів в атмосферу, миттєва реакція автомобіля на ваші дії і чудова плавність ходу автомобіля.

Лідерство в гібридній технології

 

Гібридна технологія Lexus зберігає свою світову першість. Ми були першими в розробці повних гібридних приводів і ми постійно їх удосконалюємо. Більше мільйона водіїв проїхав в цілому мільйони кілометрів у всьому світі, використовуючи нашу передову силову установку.

Багатоступенева гібридна трансмісія

Ми продовжуємо розширювати межі використання гібридного приводу, які перевершують всі очікування. Зараз ви можете випробувати нову революційну систему від Lexus: багатоступеневу гібридну систему (Multi Stage Hybrid), що встановлюється на LC 500h і LS 500h.

До існуючої безступеневої трансмісії (CVT) додана 4-швидкісна автоматична трансмісія. Імітація 10-ти передач приводить в дію 10 передач бензинового двигуна LC 500. Водій може швидко міняти швидкість їзди, використовуючи пелюсткове перемикання передач на кермі.

Результат? Неповторне відчуття спортивної їзди. Динамічна, швидка і захоплююча їзда – це те, що дає найдосконаліша, коли-небудь створена гібридна система з миттєвою реакцією на дії водія. Ви будете насолоджуватися нестримною потужністю, коли натиснете на педаль акселератора, і неперевершеними ходовими якостями, знаходячись в розслабленому стані за кермом. Багатоступенева гібридна система задає тон плавності і швидкості їзди. Вона продовжує робити вплив на широкий модельний ряд Lexus, тоді як ми продовжуємо лідирувати в області використання гібридної технології.

Вибір режиму руху (DMS)

Гібридна система Lexus відстежує умови руху вашого автомобіля і безперервно контролює поєднання силових агрегатів, здійснюючи оптимальний вибір. Але за бажанням ви можете самі вибрати будь-який режим: електричний привід, об'єднаний режим або бензиновий двигун.

При зрушенні з місця, прискоренні, при самій поїздці і уповільненні ви можете бути людиною, що ухвалює рішення. Під час всієї вашої поїздки або тільки її частини. Разом, ви і ваш автомобіль, ухвалюєте рішення по зниженню викидів в атмосферу і збільшення потужності.

При нормальному режимі руху гарантується оптимальне співвідношення споживання пального і роботи двигуна. Спортивний режим дає вам швидшу і динамічнішу чутливість до відкриття дросельної заслінки і захоплююче відчуття від керування. При економному режимі (ECO) оптимізується відкриття дросельної заслінки, потужність двигуна і параметри настройки клімат-контролю, що сприяє значнішій економії пального.