1. Owners
  2. Maintenance
  3. Vehicle service
ШВИДКІ ДІЇ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми пропонуємо виключно індивідуальний підхід з турботою про вас та ваш автомобіль lexus.

ПЕРЕВАГИ СЕРВІСУ LEXUS

Наша команда кваліфікованих технічних спеціалістів та фахівців забезпечує винятковий рівень сервісу і гарантує підтримання експлуатаційної якості вашого автомобіля Lexus на найвищому рівні.

Роки досвіду у технічній сфері та години спеціальної підготовки гарантують найвищу кваліфікацію наших фахівців Lexus, а також доводять їхню відданість справі та глибоке розуміння кожної моделі Lexus. Проведення регулярних технічних і технологічних інструктажів дає повну впевненість, що знання наших технічних фахівців завжди актуальні й унікальні.

Деталі Lexus розроблені та виготовлені з такою ж увагою до дрібниць, як і до наших автомобілів, що проходять щоденне тестування технічними спеціалістами Lexus. Ваш дилер Lexus використовує високотехнологічне діагностичне та сервісне обладнання, спеціально вироблене для обслуговування вашого автомобіля Lexus.

Відповідні інструменти діагностики мають найважливіше значення для вашого швидкого повернення за кермо. Діагностична перевірка забезпечує оперативну та точну оцінку стану вашого автомобіля і підтверджує джерело проблем. З регулярним оновленням оригінального програмного забезпечення для інструментів діагностики Lexus ви можете бути впевнені в найефективнішому обслуговуванні та оптимальній діагностиці автомобіля.

І для абсолютно нового автомобіля Lexus, і для автомобіля, чий пробіг перевищує 100 000 км, обслуговування передбачає перевірку всіх компонентів, регулювання та заміну мастильних матеріалів і фільтрів відповідно до віку та пробігу автомобіля.

Зовнішня перевірка безпеки Lexus — це тестування технічним спеціалістом Lexus усіх ключових компонентів вашого автомобіля Lexus: шин, керма, гальм, системи освітлення, кузова, рівня вихлопів та рідин. Після завершення ви отримаєте звіт про зовнішню перевірку безпеки з інформацією про необхідність термінової роботи чи роботи, яка може знадобитися найближчим часом. Ви можете замовити зовнішню перевірку безпеки у будь-який час у місцевому дилерському центрі Lexus.

Діагностика гібридної системи - комплексна перевірка, що передбачає огляд кваліфікованим технічним спеціалістом усієї гібридної системи та надання детального письмового звіту з переліком проблем, які потребують обслуговування.