1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. UX Concept
ШВИДКІ ДІЇ
Концептуальні автомобілі

Компактний концептуальний кросовер

КОНЦЕПТ-КАР

Концептуальний UX став черговим етапом в історії бренду Lexus. Він відображає новий підхід до чотиримісного кросовера: в ньому поєднуються зовнішність і характер справжнього повнопривідного позашляховика з невеликим дорожнім просвітом і посадкою водія як в спортивному купе.

Унікальна синергія дизайну екстер'єру і інтер'єру

В основі дизайну UX лежить футуристична ідея синергії між стилістикою екстер'єру і інтер'єру автомобіля. Це можна виразити як перехресний рух архітектури: з салону – назовні, і навпаки. У задній частині автомобіля лінії кузова знаходять своє продовження в салоні, формуючи структуру підголівників задніх сидінь.

ОСВІТЛЕНИЙ СТИЛЬ

Концепція «з салону – назовні, і навпаки» отримала подальший розвиток і в численних елементах кузова і салону. Виконані у формі букви L лінії денних ходових вогнів розміщені таким чином, що візуально «пронизують» фари. Більш багатовимірним став і дизайн задніх ліхтарів, вони інтегровані в задній спойлер.

РЕВОЛЮЦІЙНЕ МИСЛЕННЯ

Навіть шини концепту розширюють звичні межі використання матеріалів. При створенні малюнка шин використовувалися високотехнологічні процеси лазерної нарізки, що дозволяє добитися унікального ефекту, створюючи цілісну ілюзію, що колесо і шини – один єдиний елемент.

МОГУТНІЙ І ВИТОНЧЕНИЙ

Ключові елементи екстер'єру зв'язані між собою скульптурно проробленими поверхнями, що нагадують про класичні спортивні автомобілі. Це унікальна архітектура Lexus: сміливе горизонтальне зонування досягається за рахунок об'ємів, а не просто характерних ліній, при цьому в сумі такі лінії формують горизонтальні осі в дизайні автомобіля. При погляді на концепт-кар збоку – довжина капота ще сильніше акцентує увагу на горизонтальних лініях дизайну. Найвища точка даху навмисно значно зміщена до корми, щоб створити динамічний профіль, що запам'ятовується.

ІНТЕР'ЄР LEXUS UX

Передня частина салону відрізняється не тільки динамічністю, але і орієнтацією на водія, а задня спроектована як затишна лаундж-зона з м'яким диваном, який обволікає задні двері, що відкриваються проти ходу концепт-кара, створюючи відчуття комфорту і простору в могутньому і надійному кросовері. Контрастна колірна гамма підкреслює простір і атмосферу цього розкішного кросовера.

СМІЛИВИЙ І НЕСПОДІВАНИЙ

Замість звичної приладової панелі, різкі і кутасті форми перетинаються і проходять поряд один з одним, створюючи могутню гру тіней і контрастів. У кожному кутку панелі розміщені дисплеї електронних дзеркал заднього огляду, які відображають інформацію, що отримується від закріплених на дверях концепт-кара відеокамер, обернених назад.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Усі застосовані в цьому автомобілі технології інтерфейсу взаємодії «людина-машина» розроблені таким чином, щоб забезпечити водіям, які не можуть уявити своє життя без постійного доступу до інформаційних мереж, захоплюючі відчуття від тривимірної візуалізації інформації.

РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ

На панелі приладів перед водієм розмістилась прозора куля, яка ніби ширяє в просторі на зразок голограми. В цій кулі поєднання представленої в цифровому і аналоговому вигляді інформації створює функціональний, але при цьому оригінальний і зачаровуючий інтерфейс. На центральній консолі за допомогою прозорих гранованих поверхонь створений «кристалічний» об'єм, в якому в голографічному вигляді відображається інформація про роботу системи кондиціонування повітря і інформаційно-розважальної системи. Ця інформація легко зчитується як водієм, так і переднім пасажиром.

Крім того, в концепті Lexus UX представлені найсучасніші і високотехнологічні розробки в галузі бортового електроустаткування. UX оснащений електрохромними бічними стеклами, замість зовнішніх дзеркал на дверях встановлені відеокамери заднього виду, корпуси яких значно компактніше, ніж корпуси традиційних дзеркал. Всі перемикачі - сенсорні, електростатичні. Вони також інтегровані в прозорі грановані поверхні.

Використаний в конструкції передніх стійок даху мотив «плавників» повторюється в новому рішенні, застосованому для аудіосистеми. Воно орієнтоване на молодих клієнтів Lexus і вдає з себе знімний саундбар, вбудований в приладову панель з боку пасажира

ГАЛЕРЕЯ