1. New Cars
  2. LBX
ШВИДКІ ДІЇ

ВІДОБРАЗІТЬ СВІЙ СТИЛЬ

Оберіть свою комплектацію LBX

Доступні два варіанти виконання LBX, розроблені з урахуванням різного способу життя та індивідуальності клієнтів. Варіанти виконання LBX ELEGANT та EMOTION, відрізняються різними кольорами кузова та стилями в інтер'єрі.

arrow right
arrow left
  • LBX ELEGANT

    LBX ELEGANT привертає увагу своїм ефектним лакофарбовим покриттям, виконаним віртуозами Такумі. Майстерно оздоблений салон вирізняється оббивкою сидінь синтетичною шкірою "Тахара" ніжних відтінків.

  • LBX EMOTION

    Оцініть 18-дюймові легкосплавні диски та двоколірне забарвлення LBX EMOTION. Вам також сподобається оббивка, виконана майстрами Такумі, з червоною ниткою в прошивці сидінь, центральної консолі та карт дверей.

Що ви хочете зробити далі?

Розповсюджені запитання

  1. Усі

Ви можете зарезервувати LBX онлайн на www.stock.lexus.ua. Зверніть увагу, що ціни є орієнтовними і можуть бути змінені перед доставкою через фактори, що знаходяться поза нашим контролем. Це може бути підвищення податків, зборів, курсу валют тощо. Вам повідомлять про будь-які зміни, і ви зможете скасувати замовлення до доставки.

Так.

Гібриди Lexus поєднують використання бензину й електроенергії, демонструючи постійну готовність до їзди без підзарядки від мережі. Система оптимізує ефективність у різних умовах водіння, забезпечуючи постійне заряджання акумулятора під час руху або гальмування. Це втілює відданість Lexus використанню передових технологій та екологічному водінню.

У лінійці Lexus компактний кросовер — це невеликий кросовер, який зазвичай є більшим за мікрокросовер, але  компактнішим за середньорозмірний кросовер. Компактний кросовер є користується популярністю серед клієнтів завдяки його маневреності та спритності.

LBX має колісну базу 2 580 мм, довжину 4 190 мм, ширину 1 825 мм і висоту 1 560 мм.

LBX означає Lexus Breakthrough Crossover («Проривний кросовер Lexus»).

Так. Інтеграція зі смартфоном можлива за допомогою бездротового або дротового з’єднання для Apple CarPlay.

Так. Інтеграція зі смартфоном можлива за допомогою дротового з’єднання для Android Auto.

LBX доступний у двох комплектаціях - витончений ELEGANT та яскравий EMOTION.