1. Owners
  2. Maintenance
  3. Tyres
ШВИДКІ ДІЇ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

ШИНИ

Lexus пропонує оптимальні шини для різних умов водіння, щоб забезпечити найвищий рівень продуктивності та захисту для вас і ваших пасажирів. Ми рекомендуємо обирати лише оригінальні шини Lexus, розроблені для вашого автомобіля Lexus.

МАКСИМАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ДОРОЗІ

Важливо, щоб шини були в хорошому стані, аби ви та ваші пасажири почувалися у безпеці на дорозі. Стан шин також може впливати на гальмівний шлях автомобіля на мокрій дорозі.

Обираючи шини, слід враховувати безліч факторів: зчеплення, керованість на мокрій і сухій дорозі, стабільність на високій швидкості, комфорт під час їзди, рівень шуму, відгук на дорозі та економію пального. Єдине вірне рішення — вибрати Lexus, адже ви обираєте шини, розроблені спеціально для вашого автомобіля.

Із погіршенням стану шин погіршується і досвід водіння. Зношування шин впливає на гальмівний шлях автомобіля на мокрій дорозі та ставить під загрозу безпеку для вас і ваших пасажирів. Проте з правильними шинами ви матимете потрібний рівень зчеплення для ефективного керування, гальмування і передачі потужності від двигуна.

ЗИМОВІ ШИНИ LEXUS

Зимові шини допоможуть вам підготуватися до будь-яких погодних умов. Зимові шини виготовлені з суміші, що залишається еластичною при низьких температурах. Вони мають глибокі протектори для розсіювання води і слякоті, а також численні маленькі прорізи для поліпшення зчеплення під час зупинки, старту і поворотів, що значно скорочує гальмівний шлях вашого автомобіля.

Ця комбінація дозволяє зимовим шинам адаптуватися до різноманітних холодних погодних умов на дорогах, будь то калюжі, сніг чи крига.

ВПЛИВ ЗИМОВИХ ШИН НА ГАЛЬМІВНИЙ ШЛЯХ

  • Засніжені дороги

    Зимова шина має зменшений до 8 м гальмівний шлях. Гальмування на засніжених дорогах зі швидкістю 30 миль/год до повного зупинення.

  • Закрижені дороги

    Зимова шина має зменшений до 11 м гальмівний шлях. Гальмування на засніжених дорогах зі швидкістю 20 миль/год до повного зупинення.

Будь ласка, зверніть увагу, що наведені вище діаграми зображені не у масштабі. Тести на гальмування наведені британською асоціацією виробників шин і надані Tyresafe. Щоб отримати більше інформації, будь ласка, відвідайте сайт www.tyresafe.org.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ШИН

Вчасне обслуговування шин не лише гарантуватиме вашу безпеку, а й зменшить шанси можливого дорогого ремонту у майбутньому. Шини в хорошому стані є також більш економічними, адже забезпечують оптимальний рівень споживання пального.

Помітивши ознаки зношування шин та усунувши їх, ви можете уникнути збільшення гальмівного шляху, аквапланування і прориву шин. Загальні показники включать низький тиск у шинах, частковий протектор, вібрацію в кермі, незвичні шуми, тенденцію перетягування в один бік та погану керованість на мокрих дорогах.

Якщо ви помітили будь-яку з цих ознак, відвідайте вашого найближчого дилера Lexus для перевірки шин. Щоб уникнути проблем, пов’язаних із шинами, експерти Lexus рекомендують регулярно перевіряти тиск у шинах, відслідковуючи зміни, а також стежити, щоб глибина протектора ніколи не була нижчою від встановленого законодавством мінімуму у 1,6 мм. Також регулярно перевіряйте шини на наявність прорізів, зношування або сторонніх об’єктів.

ДОГЛЯД ЗА ШИНАМИ LEXUS

Ми прагнемо повернути вас назад на дорогу якнайшвидше. Тож якщо у вас виникнуть проблеми з оригінальними шинами Lexus, будь ласка, зверніться до дилера Lexus, розташованого поруч із вами. Наші спеціалісти зможуть оцінити стан шин, відремонтувати їх або зробити заміну.