1. Discover Lexus
ШВИДКІ ДІЇ
Відкрийте Lexus

Майстерність

Точність виконання. Відданість справі. Знання. Все це невід'ємна частина унікальної майстерності, яка властива всім без виключення автомобілям Lexus.

виняткова якість

У кожному автомобілі модельного ряду Lexus кожна деталь обробляється відповідно до найжорсткіших стандартів якості. Всі аспекти об'єднуються для створення покращеного і невимушеного сприйняття як для водіїв так і пасажирів.

ретельність ручної пошивки

Наступного разу коли ви сядете за кермо в один з наших автомобілів, приділіть хвилину, щоб оцінити належним чином прекрасно прошиті шви на шкіряному оздобленні салону. Але їх простота і елегантність нічого не скажуть про ту складність, яка знадобилася для їх створення.

Шов має бути виконаний ідеально – кожен стібок. Майстерно виконані вручну лінії швів гармонійно контрастують з виготовленими за передовою технологією вимірювальними приладами і інформаційно-розважальними системами автомобіля.

волога поліровка

Бездоганна поверхня має привабливий вигляд, але для досягнення такого ефекту потрібна кропітка праця. Після кожного нанесення основного шару фарби, вся поверхня автомобіля проходить вологу ручну поліровку.

Останній шар ретельно перевіряється майстром такумі, разом з використанням цифрових сканувальних пристроїв. І лише бездоганно гладка поверхня може задовольнити наші вимогливі стандарти якості.

 

 

 

ідеально налаштована механіка

Випробування наших двигунів не просто автоматизовані. Разом з використанням найостанніших технологій для забезпечення найвищих стандартів, все, що знаходиться під капотом також підлягає строгому візуальному контролю майстра.

Руки людини живуть в гармонії з передовими технологіями, наприклад, з комп'ютерною томографією (КТ), перейнятої з медичної сфери. На відміну від традиційних сканувальних пристроїв, за допомогою КТ можна заглянути всередину кожного двигуна, щоб гарантувати, що вони відповідатимуть найжорсткішим вимогам якості Lexus.

Майстри такумі також використовують звичайні інструменти, наприклад, традиційний стетоскоп, які допомагають їм гарантувати точність і якість виготовлення на всіх етапах.

 

 

 

Майстри Такумі

Стародавнє японське поняття «такумі» має величезне значення для всього, що ми робимо. Наші майстри такумі є охоронцями філософії ремісників і використовують в своїй роботі всі відчуття людини для перевірки кожного аспекту дизайну і розробки автомобілів Lexus.

Потрібно 10 000 годин, щоб стати експертом, але щоб стати майстром Такумі потрібно 60 000 годин. Цей унікальний документальний фільм розповідає історію чотирьох майстрів Такумі та їхню відданість життю безкінечного самовдосконалення. Стрічка дає відповідь на питання про те, як людське ремесло виживе, коли штучний інтелект розвинеться поза межами наших можливостей.

Уникаючи легких шляхів

Існує лише один шлях до бездоганної майстерності, і він вимагає надзвичайної уваги до деталей. Майстри навіть приховують недоліки та дефекти, щоб їхні підлеглі змогли віднайти їх і досягти стандарту такумі. Від водіїв, котрі проходять тестування перед дорожніми випробуваннями, і до кімнати, де майбутні такумі тренують свої чуття — ці фільми покажуть, чому ніщо інше не створюється з такою майстерністю, як Lexus.

люди і технології

Неперевершена майстерність є результатом гармонійної роботи людей і машин. Наша роботизована техніка, яка вирізняється точними, послідовними та ефективними рухами, була запрограмована згідно з унікальними навичками кваліфікованих майстрів. Результатом стала незрівнянна досконалість Lexus.

 

надлюдина

Після тисяч годин практики та тренувань майстри такумі розвивають майже надлюдські чуття. Очі можуть розгледіти відмітини, недоступні нетренованому оку. Слух дозволяє налаштувати двигун з хірургічною точністю. Тактильне чуття здатне виявити недоліки розміром у долі міліметра.