ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ АБО КОНСУЛЬТАЦІЮ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

ЗАЛИШТЕ, БУДЬ ЛАСКА, СВОЮ КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ, ПРЕДСТАВНИК ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ LEXUS ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

У ЗВ’ЯЗКУ З ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИНУ, В РЕЖИМИ РОБОТИ ОФІЦІЙНИХ ДИЛЕРСЬКИХ ЦЕНТРІВ LEXUS МОЖЕ БУТИ ВНЕСЕНО ЗМІНИ. ВИ МОЖЕТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЯ З ДИЛЕРСЬКИМ ЦЕНТРОМ LEXUS У ВАШОМУ МІСТІ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ГРАФІКУ РОБОТИ ЧИ ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЮ.

ОБЕРІТЬ МОДЕЛЬ

 • UX

   UX 250h Business+
 • RX

   RX 450h AWD Premium
 • ES

   ES 250
 • LC**

   LC 500h Luxury
 • RXL

   RX 350L Premium

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Будь ласка, вкажіть свою контактну інформацію, щоб оформити заявку на тест-драйв або консультацію. Всі поля обов’язкові до заповнення, якщо інше не зазначено (за бажанням).

* Ми використовуватимемо цей номер телефону для зв’язку з вами стосовно вашого тест-драйву.

Обробка та збір персональних даних

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, ПІІ «Тойота-Україна», код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073 (надалі - «Володілець») з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту.

Більш детально з інформацією про збір та обробку персональних даних можна ознайомитись за посиланням

**Хоча на цю мить автомобілі цієї моделі не доступні для проведення тест-драйву, спеціалісти дилерських центрів залюбки нададуть онлайн-консультацію щодо її характеристик