1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. Born on the track
ШВИДКІ ДІЇ
ЕФЕКТИВНІСТЬ

НАРОДЖЕНИЙ НА ТРЕКУ

Як створюються автомобілі, які дарують унікальні та захопливі враження від водіння? Вони вигадуються та вдосконалюються на гоночній трасі. Ми тестуємо наші автомобілі в тих місцях, де зірки світу перегонів змушують серця битися швидше, встановлюють рекорди і перемагають.

АВТОДРОМ ФУДЗІ ТА НЮРБУРГРИНГ

Більшість наших випробувань проводиться на легендарному японському автодромі Фудзі. Це одна з найскладніших гоночних трас у світі, і саме з її назви взято букву «F» у філософії моделей F.

Тестування також відбувається у Європі, на знаменитій німецькій трасі Нюрбургринг. Версія LFA Nürburgring віддала належне цьому місцю. Вона є винятковою і дуже малочисельною: усього було випущено 50 автомобілів.

Дебют нового розкішного купе Lexus LC відбувся на щорічних перегонах «24 години Нюрбургрингу». Воно було представлене на параді перед початком перегонів.

ГОЛОВНИЙ ВОДІЙ

Lexus вважає здатність випробовувати цінною навичкою та мистецтвом. Для нас випробування є основою продуктивності. Тісно пов'язані з майстерністю, вони контролюються нашими майстрами Такумі.

Акіо Тойода, президент Lexus, є ще й нашим головним водієм, що свідчить про те, наскільки велике значення ми надаємо випробуванням. Він сідає за кермо кожної моделі та є тим суддею, хто виносить фінальне судження щодо її характеристик. В основному він зосереджується на емоційній складовій. Чи мотивує це його і чи надихатиме це вас?

СУПЕРЗАРЯДЖЕНИЙ СПАДОК

Lexus LFA — це суперкар у всіх сенсах. Він продовжує та посилює нашу спадщину гоночних інновацій. Відвертий приклад амбітного бачення, реалізованого з особливою майстерністю, LFA відображає дещицю безумства в нашій пристрасті, яка штовхає нас уперед, до нових меж. 

LFA — це можливість найповніше відчути наше прагнення створити ідеальний зв'язок між автомобілем та водієм. Але його революційний дух і особливості також сильно впливають на інші автомобілі нашого модельного ряду, включно з моделями модифікації F. Те, що починається з LFA, незабаром знаходить своє застосування і в інших місцях. Ми женемося за найкращими, найбільш захопливими характеристиками. Для цього ми зробили гоночну трасу нашою інноваційною лабораторією для F-моделей.

ЧИСТА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Ми женемося за найкращими, найбільш захопливими характеристиками для всього модельного ряду Lexus. Для цього ми зробили гоночну трасу нашою інноваційною лабораторією для F-моделей.