1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. F models
ШВИДКІ ДІЇ
ПРОДУКТИВНІСТЬ

РАДІСТЬ ВІД КЕРУВАННЯ

Керований зором, вдосконалений на гоночному треку

 

Філософія F взяла на озброєння технологію мотоспорту, її точність виготовлення і все найважливіше, що є у мотоспорті – спортивну злість переслідування і досягнення більш бездоганного, інтуїтивного водійського досвіду. Відкрийте для себе модельний ряд F.

Автомобілі Lexus F розроблені з нуля, щоб допомагати водію, а не вимагати високого рівня навичок керування. Знаходячись за кермом потужного автомобіля Lexus F, ви пізнаєте радість справжнього керування.

rc f

Авто, що привертає увагу і примушує завмирати серця

RC F вже називали одним з кращих будь-коли створених спортивних автомобілів 2+2. Інші йдуть ще далі, намагаючись виразити своє захоплення, описуючи його як безпрецедентне досягнення інженерного мистецтва, викуване для асфальтованих доріг. Проте ви самі вибираєте слова для опису RC F, ніякі слова не зможуть підготувати вас до такого емоційного і захопливого досвіду керування, який вас чекає попереду.

Детально про RC F

  • Спортивний бензиновий двигун V8 потужністю 477 к.с. за стандартом DIN з крутним моментом 530 Нм
  • Швидкісна 8-ступенева автоматична трансмісія з перемиканням передач всього за 0,2 сек.
  • Жорстка конструкція шасі та активний диференціал з управлінням вектором тяги (TVD) забезпечують прекрасну керованість на високих швидкостях і високу стійкість при проходженні поворотів
  • Активний задній спойлер створює додаткове притискне зусилля на швидкостях вище 80 км/г
  • На спортивного вигляду приладовій панелі встановлені лічильник динамічного перевантаження і секундомір
  • Прискорення до 100 км/г: 4,5 сек.
  • Максимальна швидкість: 270 км/г

Захоплюючий дух

Ламати стереотипи – в цьому немає нічого нового, а не надавати їм значення – це вже зовсім інша справа. Спортивний седан Lexus GS F оснащується збираним вручну 5-літровим 32-клапанним бензиновим двигуном V8 з подвійним верхнім розподільним валом. Ви не управляєте ним, ви просто спускаєте його з прив'язі. Крім того, Lexus GS F, бувши новим сміливим виразом Філософії F Lexus, також має витончену вишуканість, завершеність і розкіш, яку ви й чекаєте від автомобілів Lexus.

Детально про седан GS F

Спортивний бензиновий двигун V8 потужністю 477 к.с. за стандартом DIN з крутним моментом 530 Нм
Спортивна 8-ступенева автоматична трансмісія з перемиканням передач всього за 0,2 сек.
Жорстка конструкція шасі та активний диференціал з управлінням вектором тяги (TVD) забезпечують прекрасну керованість на високих швидкостях і високу стійкість при проходженні поворотів
Активний задній спойлер створює додаткове притискне зусилля на швидкостях вище 80 км/г
На спортивного вигляду приладовій панелі встановлені лічильник динамічного перевантаження і секундомір
Прискорення до 100 км/г: 4,5 сек.
Максимальна швидкість: 270 км/г

rc f галерея

 

Кожен малюнок розповідає історію. Саме тут починається ваша подорож, щоб дослідити захоплюючий дизайн і приголомшливу майстерність Lexus.