1. New Cars
 2. RZ MY 23
ШВИДКІ ДІЇ
Електромобіль RZ 450e (Лексус РЗ) з його ефектним веретеноподібним дизайном кузова і новаторськими технологіями було розроблено з нуля. Сидячи за кермом, створеним майстрами Такумі, ви почуваєтеся так, ніби воно було підлаштоване саме під вас. Переконайтеся, що надзвичайна жорсткість, низький центр ваги та новаторська система повного приводу DIRECT4 забезпечують цьому розкішному кросоверу запаморочливе прискорення та надточну керованість. З його тяговою батареєю, що забезпечує запас ходу до 440 км і може бути заряджена приблизно за 30 хвилин, ви отримуєте найкращі у своєму класі ресурс батареї та енергоефективність.
 •  
  Відчуття за кермом — перш за все

  Насолодіться характеристиками нового RZ 450e, які поєднують інновації з безпекою для вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху. 

                                      

 •  
  Наважтеся бути іншими

  Дізнайтеся, як гепард став натхненням для дизайну нового Lexus RZ 450e.

                                                                                                                                                                                           

 •  
  Світова прем'єра rz

  Відкрийте для себе нові передові технології, такі як система електронного приводу керма-штурвала (буде доступна з 2025 року) та електроосі e-Axles із системою повного приводу DIRECT4.                                                                          

ГОТОВІ ПОЧАТИ? ОБЕРІТЬ КОМПЛЕКТАЦІЮ

ОБЕРІТЬ КОМПЛЕКТАЦІЮ:

2 Варіанти

No results

 • Новий RZ - Luxury - Універсал

  Новий RZ Luxury

  Універсал
  • +
   PKS — інтелектуальні датчики паркування з функцією автоматичного гальмування
  • +
   FCTA — cистема виявлення крос-трафіку під час руху вперед
  • +
   LSS+ 3.0 — пакет систем безпеки та допомоги водію Lexus Safety System+

  Переглянути

  Від

  3 061 979₴

  1AT | 4×4
  • Витрата енергії
   15.2 кВт-год/100 км
  • Макс. запас ходу
   395 км
  • Прискорення 0-100 км/год
   5.3 сек
  • Макс. потужність
   313 к.с.
  • Ємність (кВт-год)
   71,4
 • Новий RZ - Luxury Bi-Tone - Універсал

  Новий RZ Luxury Bi-Tone

  Універсал
  • +
   PKS — інтелектуальні датчики паркування з функцією автоматичного гальмування
  • +
   FCTA — cистема виявлення крос-трафіку під час руху вперед
  • +
   LSS+ 3.0 — пакет систем безпеки та допомоги водію Lexus Safety System+

  Переглянути

  Від

  3 095 672₴

  1AT | 4×4
  • Витрата енергії
   15.2 кВт-год/100 км
  • Макс. запас ходу
   395 км
  • Прискорення 0-100 км/год
   5.3 сек
  • Макс. потужність
   313 к.с.
  • Ємність (кВт-год)
   71,4

ДИНАМІКА

 •  
  Зустрічайте електромобіль rz 450e

  RZ 450e — це перший електромобіль Lexus, який було розроблено з нуля. Якість і характеристики нової платформи є основою для забезпечення фірмового Характеру керування Lexus. Нова платформа e-TNGA забезпечує неймовірну жорсткість, зокрема завдяки вбудованій тяговій батареї, що розміщена під підлогою.

  Це також допомагає знизити центр ваги автомобіля, що, своєю чергою, забезпечує кращий баланс, керованість і реакцію на дії водія. В автомобілі використовуються високоміцні матеріали та метали, а передові технології виготовлення забезпечують виняткову жорсткість без додаткової маси.

  Це не просто автомобіль, в якому використовується електричний струм замість бензину. Його конструктори пішли набагато далі, щоб реалізувати захопливий потенціал нових технологій, які покращують динаміку і задоволення від водіння. Завдяки нульовому рівню викидів RZ допоможе нам рухатися до вуглецевої нейтральності та сталого суспільства.

 •  
  Електроосі (e-axle)

  Електровісь Lexus — цеце компактний модульний блок, що складається з електромотора, зубчатої передачі та електронного блока керування і розташований між ведучими колесами. На Lexus RZ 450e він встановлюється спереду та ззаду і працює у поєднанні з системою повного приводу DIRECT4 для контролю положення кузова та розподілу крутного моменту відповідно до умов руху. Електроосі працюють тихо, ефективно та точно передають потужність. Передній електромотор має потужність 150 кВт, а задній — 80 кВт, що забезпечує загальну потужність системи у 230 кВт. Їх компактні розміри також покращують компонування автомобіля, допомагаючи забезпечити більше місця у салоні та вантажному відсіку.

 •  
  Система повного приводу direct4

  На RZ 450e встановлено нову систему повного приводу DIRECT4, що працює із двома електроосями. DIRECT4 — це ексклюзивна інтелектуальна технологія Lexus, яка постійно врівноважує тягу всіх чотирьох коліс, автоматично та плавно розподіляючи тягове зусилля. У результаті отримуємо стабільне інтуїтивно зрозуміле керування, що зміцнює відчуття зв'язку між водієм і автомобілем. Передача крутного моменту на передню або задню вісь регулюється у діапазоні від 0% до 100% і навпаки за мілісекунди — це швидше, ніж у будь-якій механічній системі. Завдяки поліпшеній взаємодії між дорожнім покриттям і кермом (або кермом-штурвалом) DIRECT4 також покращує чутливість керма. 

Електронна система приводу керма «Керування одним рухом» (One Motion Grip) з кермом-штурвалом забезпечує поліпшені динамічні характеристики. Це ще одна перша у світі технологія, представлена Lexus у своєму новому RZ 450e.

 

*Система One Motion Grip буде доступна не раніше 2025 року.

У Lexus RZ 450e застосовано літій-іонну тягову батарею, яка складається із 96 комірок загальною потужністю 71,4 кВт-год. ЇЇ розташовано під підлогою, як вбудований елемент платформи. Така структура сприяє низькому розташуванню центра ваги автомобіля. Максимальний запас ходу, який вона забезпечує, — 440 км у комбінованому циклі WLTP. Її також можна швидко заряджати без шкоди для безпеки або терміну служби: постійним струмом потужністю 150 кВт її можна зарядити на 80% приблизно за 30 хвилин. Найкраща у своєму класі енергоефективність, якою вирізняється RZ, зумовлена не лише неперевершеною якістю батареї; свою роль відіграють аеродинаміка світового класу й електромотори. Lexus доклав усіх зусиль, аби після 10 років експлуатації батарея RZ зберігала не менше 90% своєї ємності. RZ 450e також має ефективну систему обігріву, яка оптимізує роботу батареї та запас ходу навіть за мінусових температур.

БЕЗПЕКА

 •  
  Lexus safety system+ (lss+) третього покоління

  На RZ 450e встановлено комплекс систем безпеки Lexus Safety System+ останнього, третього покоління (LSS+ 3.0). Вона включає передові системи активної безпеки і допомоги водію з модернізованими та додатковими функціями. Вдосконалення, представлені в новому RZ 450e, включають проактивну систему допомоги водію з допомогою в кермуванні та нову систему моніторингу концентрації водія, яка перевіряє водія на наявність ознак втоми або втрати уваги. Крім того, проактивна система допомоги під час кермування використовує фронтальну камеру для визначення радіуса повороту, відповідним чином регулюючи рухи керма при наближенні до повороту та його виконанні. 

 •  
  Поліпшена система запобігання фронтальним зіткненням

  Окрім виявлення мотоциклістів у денний час, система запобігання фронтальним зіткненням дозволяє уникнути більшої кількості потенційних зіткнень, наприклад, під час поворотів праворуч/ліворуч або в дорожніх заторах. Вона також може розпізнавати ризики зіткнення із зустрічним транспортом або пішоходами, що перетинають дорогу, під час повороту на перехресті. Здатність уникнути удару збільшується завдяки аварійному підсилювачу керма.

 •  
  Адаптивний круїз-контроль

  Система використовує радар міліметрового діапазону і камеру, щоб розпізнати транспортний засіб попереду та підтримувати безпечну відстань до нього. Якщо автомобіль попереду різко зупиниться, RZ 450e зробить те саме. Коли автомобіль попереду продовжить рух, ви теж рушите з місця (працює не на усіх ринках). Система відстежує інші автомобілі, що перелаштовуються у вашу смугу, а також у поєднанні із системою відстеження смуги руху забезпечує природну траєкторію повороту. Адаптивний круїз-контроль також не дозволить вам врізатися в автомобіль, який їде суміжною смугою із нижчою швидкістю.

Коли пішохід, велосипед, мотоцикл або автомобіль попереду знаходяться дуже близько від вас чи перебувають на вашому шляху, система аварійного підсилювача керма на новому RZ 450e підтримуватиме ваші рухи кермом, підвищуючи стійкість автомобіля та запобігаючи випадковому виїзду зі смуги руху. Порівняно зі звичайною системою аварійного підсилювача керма, яка лише допомагає водієві, система аварійного підсилювача керма з активною підтримкою працюватиме безперебійно та автоматично, коли це буде необхідно.

Окрім системи Lexus Safety System+, новий RZ 450e (Лексус РЗ) може бути оснащений розширеним пакетом безпеки. Він включає такі функції, як система допомоги під час зміни смуги руху, яка після активації водієм забезпечує автоматичне кермування при зміні смуги руху на автомагістралі, а також система попередження про перехресний рух попереду, яка використовує радари й попереджає водія про транспортний потік, що наближається з обох сторін.

СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН

 •  
  Концепція дизайну «seamless e-motion» (безперервна е-моція) / елегантні світлодіодні фари

  Створена на основі концепції дизайну «Seamless E-motion», передня частина RZ 450e чітко позиціонує його як електромобіль. Капот став нижче завдяки відсутності традиційного двигуна, а повітрозабірники зменшені. Сміливий фірмовий веретеноподібний мотив Lexus перейшов на всю передню частину автомобіля, створюючи нову просту форму, що віддзеркалює дух новаторства, функціональності та динаміки. Фари уніфіковані з веретеноподібною передньою частиною автомобіля. Витончені та ультратонкі, вони підкреслюють L-подібний мотив денних ходових вогнів, тоді як основні фари та покажчики поворотів менш помітні.

 •  
  Потужний силует, широка постава

  Плавний бічний профіль автомобіля підіймається до задньої частини, створюючи потужний силует. Чіткий дизайн передньої частини створює відчуття потужності та динаміки. Задня частина передає характерні для кросоверів комфортний простір та чудові драйверські якості. Довга колісна база у 2 850 мм посилює це враження, створюючи відчуття низького центру ваги та відмінного балансу. Колеса — стандартні 18-дюймові або 20-дюймові для топових комплектацій — розміщені по кутах автомобіля.

 •  
  Високотехнологічний задній ліхтар та напис lexus

                                                                                       Футуристичний характер RZ 450e підкреслюється його витонченим високотехнологічним виглядом ззаду. Розділений спойлер на даху посилює дизайн і сприяє стійкості автомобіля. Суцільна світлодіодна смуга на всю ширину автомобіля є відмінною рисою дизайну Lexus. Вона має виразний, мінімалістичний вигляд, що створює враження простоти й точності, підкресленої характерним новим написом Lexus.

Кокпіт Lexus RZ 450e — результат еволюції філософії Тазуна. Кокпіт поєднує комфортне положення водія за кермом і правильне розташування приладів, елементів керування та дисплеїв. Усе це створило простір, в якому для керування автомобілем потрібні лише незначні рухи рук та очей. Принцип натхненний легким рухом поводів (саме так слово «тазуна» перекладається з японської), які вершник тримає під час їзди верхи. 

Доступний на обраних комплектаціях футуристичний панорамний дах посилює відчуття відкритого світлого простору. Його скло має покриття, що відбиває інфрачервоне випромінювання і не тільки зменшує нагрівання в сонячні дні, а й допомагає зберігати тепло в салоні в холодну пору року. Відмова від зсувної штори знижує вагу, що покращує керованість, а також дозволяє встановити найширший панорамний дах серед усіх моделей Lexus.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

 •  
  Надвеликий 14-дюймовий сенсорний екран / 10-дюймовий проєкційний дисплей

  Ідеально розміщений 14-дюймовий сенсорний екран із високою роздільною здатністю є одним із найбільших екранів, доступних сьогодні. Він забезпечує безперешкодний доступ до таких систем, як навігація, аудіосистема та клімат-контроль. Окрім того, дані про автомобіль проєктуються у кольорі прямо на лобове скло через великий 10-дюймовий проєкційний дисплей, який дозволяє бачити підказки навігаційної системи, безпекові повідомлення, інформацію про автомобіль і налаштування звуку, не відриваючи погляду від дороги. Його робота вирізняється плавністю завдяки сенсорним перемикачам на кермі.

 •  
  Аудіосистема Mark Levinson® із 13 динаміками

  Нова система об'ємного звучання Mark Levinson® Premium Surround із 13 динаміками в RZ 450e адаптована до акустичних характеристик салону. Оснащена сабвуфером діаметром 224 мм і маючи потужність 1 800 Вт, вона забезпечує 12-канальне підсилення звуку для створення ефекту цифрового домашнього кінотеатру з технологією Clari-Fi™, яка відновлює звук, втрачений при цифровому стисненні файлів MP3.

Завдяки підключенню Android Auto® або бездротовому підключенню Apple CarPlay® новий RZ 450e дозволяє легко користуватися багатьма додатками з вашого смартфона на 14-дюймовому сенсорному екрані. Пристрій бездротового заряджання працює на 50% швидше. Зручність для всіх забезпечується п'ятьма портами USB у салоні, трьома спереду та двома ззаду на центральній консолі.

Lexus RZ 450e оснащений електронною системою замикання дверей Lexus e-Latch, що дозволяє відчиняти двері в один дотик. Система e-Latch працює у парі з системою моніторингу сліпих зон автомобіля для забезпечення безпечного виходу з автомобіля. Функція автоматично блокує відчинення дверцят, якщо виявляє наближення інших автомобілів або велосипедистів позаду. Очікується, що ця інновація допоможе уникнути до 95% дорожніх аварій, спричинених відчиненням дверцят.

Фотодобірка Lexus RZ

Відкрийте для себе новий Лексус РЗ.

ІНШІ МОДЕЛІ

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?=&utm_source=test

Forced client side injection based on cached strategy

Якщо Ви бажаєте замовити автомобіль Новий RZ (Лексус РЗ) 2024 року у комплектації Luxury з двигуном Електромотор, трансмісією 1AT у кольорі Білосніжний (085) та з інтер'єром Ультразамша, "Грозове небо" (FA80), будь ласка, звертайтесь до
офіційних дилерів Lexus в Україні.