1. Discover Lexus
  2. Design
ШВИДКІ ДІЇ
ВІДКРИЙТЕ LEXUS

ДИЗАЙН

Сміливий. Особливий. Цілеспрямований. Наш дизайн впізнаванний з першої миті, завжди порушує емоції і надихає відкривати нові горизонти.

Дизайн з власним характером

Дизайн Lexus свідомо зухвалий і провокаційний. Свобода думки і висловлення мають для нас першорядне значення. Ми невпинно розглядаємо і вивчаємо нові ідеї. Ми починаємо із рішень, які дійсно оригінальні, сміливі і надзвичайно концептуальні, які ми потім втілюємо в свої автомобілі, оригінальні в усіх відношеннях.

Характерний стиль

Наш підхід до проекту визначається філософією дизайну L-Finesse. Що це означає? Ми підносимо вам найостанніший проект і технологію і прагнемо досягти досконалості у всьому, що ми створюємо.

01

Бездоганне передбачення

У відповідності з японською традицією гостинності — принципом «омотенасі» — ми не просто задовольняємо потреби та бажання людини, а безпомилково їх передбачаємо, щоб поїздка на наших автомобілях приносила тільки позитивні емоції.
02

Вражаюча простота

Що щоб ми не створювали, воно має бути інтуїтивно зрозумілим у використанні та приємним у спогляданні незалежно від притаманної складності. В автомобілях Lexus немає нічого зайвого, тому ніщо не буде відволікати вас від захоплюючого водіння.
03

Інтригуюча елегантність

Усі наші автомобілі мають вражаючу силу привертати увагу людей та заставляти їх обертатися. Але, крім цього, вони вміють цю увагу утримувати, тому що чим більше ви дивитеся на автомобіль, тим сильніше ви занурюєтеся у процес милування. Цей феномен художники-оформлювачі та інженери-конструктори Lexus називають «візуальними подорожами».

Веретеноподібна решітка радіатора

По нашій веретеноподібній решітці відразу ж легко пізнається відмінна риса дизайну Lexus і завдяки ефектному дизайну приковує погляд. Незважаючи на незмінну витягнуту форму, оформлення решітки незначно змінюється з плином часу і в залежності від моделі.

L-подібні фари

Наші фари L-подібної форми гармонують з веретеноподібною решіткою радіаторв, формуючи серйозний зовнішній вигляд. Елементи передньої і задньої частини автомобіля відсилають до назви компанії. Форма наших фар постійно змінюється завдяки досягненням в сфері технологій і дизайну.

Характерний профіль

У кожного автомобіля Lexus вражаючий зовнішній вигляд. Їх профіль має обтічну форму, що створює їм неперевершену аеродинаміку, тоді як глибокі лінії відображають значення першої букви нашої назви. Дизайн, майстерність, інженерне мистецтво і ходові якості об'єднані для досягнення комплексної, характерної мети.

Бачення майбутнього

Відважні і сміливі ідеї – ось що надихає і рухає вперед конструкторську думку Lexus. Станьте свідками деяких проектів, які мчать нас в майбутнє всією своєю непередбачуваною енергією. І вони роблять явно неможливе можливим.

Спортивна яхта

Будучи пристрасним головним тест-пілотом, Акіо Тойода не просто керує автомобілями. Він також досліджує і інші види транспорту. У тому числі яхти. Його вже давно надихають потужність і плавне управління найкращих моделей.

Він знав, що майстерно виконана могутня яхта стане надихаючим, дійсно розкішним доповненням до іміджу Lexus.Так і з'явилася спортивна яхта Lexus. Всі на борт!

концептуальні автомобілі

Наші сміливі та яскраві концептуальні автомобілі визначають напрямок розвитку Lexus. Своєю непередбачуваною енергією вони ведуть нас в майбутнє і роблять неможливе можливим.

Премія у галузі дизайну

Творчий потенціал здатний змінити світ. Конкурс Lexus Design Award заохочує нові ідеї, підтримуючи молодих дизайнерів і архітекторів, чиї роботи в галузі дизайну здатні змінити майбутнє новим і незвичайним чином.