1. Discover Lexus
  2. Design
  3. Provocative perspectives
ШВИДКІ ДІЇ

НАШ ПІДХІД

Щоб бути сміливим, потрібно щось відстоювати. Коли це відноситься до дизайну і стилю, ми робимо те, що вважаємо за правильне, завжди ставимо творчу майстерність і естетичну досконалість на перше місце.

Дизайн з власним характером

 

Дизайн Lexus свідомо зухвалий і провокаційний. Свобода думки і висловлення мають для нас першорядне значення. Ми невпинно розглядаємо і вивчаємо нові ідеї. Ми починаємо із рішень, які дійсно оригінальні, сміливі і надзвичайно концептуальні, які ми потім втілюємо в свої автомобілі, оригінальні в усіх відношеннях.

ПРИЙМАЮЧИ СМІЛИВІ РІШЕННЯ

Для нас сміливий дизайн – це упевненість. Готовність заявити про себе і виділитися з натовпу. Ми знаємо, що ми із себе вдаємо, і ми ніколи не робимо того, в що ми не віримо.

Чому? Тому що сміливий дизайн справляє незабутнє враження. Дивовижні речі, які дійсно рухають нас вперед, не виникають із звичних і подібних. Вони народжуються з безкомпромісних суперечностей. І коли ви об'єднуєте парадокси і протилежності, ви досягаєте дійсно самого передового.

ГЛОБАЛЬНА ТОЧКА ЗОРУ

 

Різноманіття точок зору, різниця культур і свіжий регіональний колорит - це фактори, що лежать в основі дизайну Lexus. Ми пишаємося тим, що у нас є три проектно-конструкторских центри в унікальних куточках світу. Їх, як самостійні, так і спільні проекти заохочують сміливе мислення і нескінченне експериментування. І ось із принципових переваг народжуються всесвітньо відомі автомобілі.

ПРЕФЕКТУРА AЙТІ (ЯПОНІЯ)

КросоверLexus RX. Спортивне купе Lexus LC. Флагманський седан Lexus LS. Що об'єднує ці вражаючі моделі? Всі вони були задумані і втілені в життя в стінах дизайн-студії в префектурі Айті. Це місце дозволяє оптимізувати і розвивати весь процес розробки: від попередніх ескізів до тривимірного рендерінгу і готових дослідних зразків.

На верхньому поверсі знаходиться дослідницький центр, рівного якому ви не знайдете більше ніде. Через 200-тонний розсувний дах поступає світло, і при повному денному освітленні можна розглянути нові моделі до найдрібніших деталей. На третьому поверсі знаходяться комплексний демонстраційний зал і камера віртуальної реальності. А на першому поверсі розташовується фотостудія. Саме тут народжуються легенди.

ФРАНЦУЗЬКА РИВ'ЄРА (ФРАНЦІЯ)

Європейський дизайн-центр Lexus розташований в технопарку «Софія-Антиполіс», зовсім неподалік від узбережжя Середземного моря. Звідси можна побачити Альпи, а до Ніцци і Канн взагалі декілька хвилин їзди. Це ідеальне місце, що надихає на новаторські інженерні розробки.

Штаб-квартира Європейського центру проектування ED2 (European Design Development) – це спеціально збудоване приміщення площею 6000 м2. Місцеві дизайнери і фахівці з моделювання взаємодіють зі співробітниками японської студії проектування в префектурі Айті. Саме тут на світ з'явилися одні з кращих концепт-карів світу, такі як ультракомпактний сітікар LF-SA, який був представлений в 2015 році на автосалоні в Женеві.

НЬЮПОРТ-БІЧ (КАЛІФОРНІЯ)

Каліфорнійська дизайн-студія Lexus, що розробляє світові прем'єри автомобілів, називається CALTY Design Research (Научно-дослідний центр дизайну КАЛТІ) і це зовсім не випадкова назва. Як говорить із цього приводу президент CALTY Кевін Хантер (Kevin Hunter): «Ми не просто студія моделювання. Ми також багато робимо в науково-дослідній галузі і ми цим пишаємося. Тому це відображенне в назві студії».

Дизайн-студія в Ньюпорт-Біч була осередком творчого потенціалу для Lexus протягом майже всього часу нашого існування Тут були розроблені дві найпередовіші серійні моделі Lexus: елегантні LC 500 і RX.

ПРЕДСТАВЛЯЮЧИ МАЙБУТНЄ

 

Смілива уява веде нас в несподівані і захоплюючі місця. Ми постійно ставимо складні інженерні завдання, адаптуючи технології для досягнення нових вершин. Без самозаспокоєності, без відпочинку.
За останні роки ми розробили та урочисто представили публіці космічний корабель Skyjet, Спортивну Яхту і ховерборд SLIDE. Абсолютно різні за способом функціонуванняб але всі об'єднані безпомилково сміливим мисленням, властивим бренду Lexus

ФАНТАСТИЧНІ ІДЕЇ

Cмілива уява веде нас до непередбачуваних і збудливих відкриттів. Ми на кожному кроці ставимо на службу інженерне мистецтво і переосмислюємо технології, щоб досягти нових висот. Без самозаспокоєності, без відпочинку.

За останні роки ми розробили та урочисто представили публіці космічний корабель Skyjet, спортивну яхту Sports Yacht і ховерборд. Абсолютно різні за способом функціонування вони всі об'єднані безпомилково сміливим мисленням, властивим бренду Lexus.