1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Premium specification
ШВИДКІ ДІЇ

Неперевершені характеристики

Кожен автомобіль Lexus обладнаний устаткуванням, створеним за ультрасучасною технологією і з високою якістю. Ми прагнемо підсилити всі аспекти досвіду керування.

Виняткова технологія як стандарт

 

У всьому нашому модельному ряду можна знайти найостанніші, найпередовіші нововведення. Виготовлені на високому рівні, вони готові доставити вам найпрекрасніші відчуття. Як в інтер'єрі наших прекрасних салонів, так і в інтелектуальних і інтуїтивно зрозумілих системах безпеки, наприклад, LSS+, технологія і розкіш присутні паралельно, у всьому, що ми створюємо.

Покращені опції

Більшість наших вдосконалених особливостей вважаються вже стандартом виготовлення, але у вас також є можливість вибрати наші найостанніші розробки інформаційно-розважальних систем, клімат-контроля і систем безпеки. Результат? Завжди нові відчуття, коли ви сідаєте за кермо.

Коли ви рухаєтеся, все знаходиться під вашим контролем. Простим натиснення кнопки на панелі управління ви можете змінити і підсилити сприйняття ситуації, що оточує вас, на свій розсуд.

Акустична досконалість

 

Ми співпрацюємо з якнайкращими фахівцями в галузі аудіозвучання з компанії Mark Levinson®, працюємо разом по розробці особливих рішень в галузі аудіозвучання, які втілюються в розважальних системах високого класу в салонах наших автомобілів.

Компанія Mark Levinson® тісно з нами співпрацює на кожному етапі. Її фахівці завжди поруч, з першого моменту, як тільки замислюється і розробляється новий концептуальний автомобіль, тому вони ретельним чином вивчають інтер'єр салону для оптимального розміщення аудіосистем. Розміщення динаміків і регулювання їх звучання найкращим чином вписуються в інтер'єр салону.

Абсолютна чіткість

Спільні зусилля Lexus і Mark Levinson® направлені на досягнення акустичної досконалості. І в нашому прагненні до цього немає меж, тому ми працюємо з технологією, яка покращує записані в цифровому форматі фонограми.

В системі Harman Clari-Fi® серія заздалегідь закодованих алгоритмів аналізує звукові сигнали в реальному часі, замінюючи будь-які втрачені тонкощі в цифрових фонограмах для дійсно прекрасного відтворення. І коли ви слухаєте оброблені таким чином записи в Lexus, вам навряд чи захочеться щось іншого нижчого за якістю.

Оптимізоване повітря

 

Повітря в автомобілі може бути невидимим, але його якість має значення. Для нас це має велике значення, настільки велике, що ми об'єднали передову технологію Nanoe®, яка контролює і регулює якість повітря в салоні на мікроскопічному рівні. Виходячи за традиційні рамки ефективності клімат-контроля, це нововведення гарантує постійний повний комфорт.

Приїжджайте відпочившим

Сучасна технологія Nanoe®, яку ми адоптували до наших автомобілів, не просто очищає повітря. Вона також забезпечує ідеальний рівень вологості.

На відміну від інших систем, які можуть надавати осушуючу дію на шкіру і очі, використання технології Nanoe® означає, що ви завжди закінчуватимете свою поїздку відпочившим, сповна насолодившись оптимальними умовами під час поїздки.

Активна безпека

 

Уявіть, що у вашого автомобіля є відчуття, як у вас, але більш загострені. Наша система безпеки LSS+ запроваджує їх в життя. Об'єднуючи в собі весь набір особливостей, вона працює інтуїтивно і інтелектуально, щоб підсилити людське сприйняття, і ви можете розслабитися і упевнено рухатися вперед. В абсолютно новому Lexus LS ця технологія просунута ще далі, передбачаючи майбутні нововведення в забезпеченні безпеки Lexus.

Інтелектуальна підтримка

Автомобілі Lexus постійно еволюціонують, стаючи все більш обізнаними про ваше оточення. Вони бачать на декілька кроків вперед, запобігаючи зіткненням і захищаючи вас, ваших пасажирів і пішоходів.

Проте контролюєте ситуацію ви. Наші системи безпеки тільки вчасно видають інформацію і пропонують свою допомогу, коли вона потрібна. Решта часу вони розсудливі і проявляють пильність, незримо і невпинно працюють, щоб ви відчували себе в безпеці і рухалися з упевненістю в собі.

Ключові аспекти технології

 

У модельному ряду Lexus застосовується найкраща технологія. Неважливо який автомобіль ви виберете, в будь-якому ви знайдете інноваційні особливості, які всі призначені забезпечити вам найкомфортніші відчуття і створити атмосферу бадьорості і безпеки. Більшість опцій встановлюються як стандарт, але є і багато інших на ваш вибір. Автомобіль з вашими остаточними характеристиками чекає на вас.