1. FAQ
  2. Zahalni zapytannia
ШВИДКІ ДІЇ

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

часті питання на загальну тему

Будь ласка, зв'яжіться з найближчим дилерським центром, щоб отримати повну інформацію. Дилерські центри в Україні працюють за можливості та у черговому режимі. Слідкуйте за інформацією на сайтах дилерських центрів.

Служба підтримки клієнтів Лексус  працює. Ви можете звернутися до нашого кол-центру за номером гарячої лінії 0 800 308 883*  або залиште, будь ласка, своє запитання через форму зворотного зв'язку  і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.
* Вартість дзвінка безкоштовна

Всі стандартні послуги служби Lexus Асістанс працюють, щоб забезпечити водіям надійну допомогу в дорозі. У будь-якому випадку кожна ситуація буде розглядатися в індивідуальному порядку і буде зроблено все, щоб надати Вам максимально можливу в поточних умовах допомогу.
Телефон Lexus Асістанс +38 (044) 495-62-06

(тарифікація дзвінків в Україні та за кордоном згідно з тарифами Вашого оператора).

Вам необхідно звернутися в той дилерський центр, де розглядалося Ваше звернення . Фахівці дилерського центру розглянуть Ваше питання  так швидко, наскільки це можливо в умовах воєнного стану. На сайтах дилерських центрів можна знайти контактні дані дилера для зручності комунікації. Зверніть, будь ласка, увагу, що через бойові дії в нашій країні, деякі дилерські центри можуть працювати в обмеженому режимі. 

Дія програми Lexus Асістанс не пов'язана з гарантією і продовжує діяти протягом 3-х років та не залежить від власника автомобіля, навіть якщо гарантія на сам автомобіль втратила чинність.

Для того, щоб ми могли розглянути Ваше резюме, будь ласка, заповніть форму на сайті ПІІ «Тойота-Україна» за цим посиланням. Також важливо, щоб заповнюючи форму, Ви надали згоду на обробку персональних даних, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних». З радістю познайомимось з Вами ближче, для цього у формі Ви можете також зазначити, чому Ви станете ідеальним кандидатом для нас. У разі наявності вакансій, які відповідають Вашим очікуванням, ми розглянемо Ваше резюме та зможемо надати зворотний зв'язок.