1. Electrified
  2. Electrified Pioneers
ШВИДКІ ДІЇ
Електрифіковані Lexus

Новатори гібридів

Передові технології у галузі

Lexus встановлює високі стандарти для преміальних автомобілів з підтримкою самозарядної гібридної технології

Майстри Такумі

Надсучасні технології наших електрифікованих транспортних засобів поєднуються з традиціями наших майстрів «Такумі». Увагу до деталей можна побачити в усьому, від красивого відшліфованого вручну лакофарбового покриття до збирання електричних компонентів у чистому приміщенні.

 

Ваша захоплююча подорож пройде з комфортом на шкіряних сидіннях, зшитих вручну, з дизайном, натхненним «сашико», традиційною японською технікою квілтингу, яка привносить в оббивку міцність і характерний стиль.

 

Нарешті, перш ніж автомобіль прибуде до вас додому, його перевіряють, а потім перевіряють на досконалість. Електрифікований вік пропонує вічну якість.

LF-30 Концептуальний автомобіль

Спочивати на лаврах – не вихід, і саме тому ми нещодавно випустили концепт-кар LF-30. Створений, щоб перетворити насолоду, автомобіль пропонує керування, орієнтоване на водія, і активне розкішне середовище відпочинку, все це загорнуте у витончений футуристичний екстер’єр. Користуючись перевагами більш ніж двох десятиліть досвіду електрифікації, з чотирма вбудованими в колеса електродвигунами, рульовим керуванням за дротом і розширеним контролем положення Lexus, він обіцяє неперевершені враження від водіння.

 

В інноваційному інтер’єрі використовуються автономні технології та новий вдосконалений контроль положення, який ще більше покращує задоволення від водіння. Інтерфейси наступного покоління включають керування жестами та розширене представлення інформації про автомобіль за допомогою доповненої реальності. Непрозорість бічних вікон можна вільно регулювати, забезпечуючи чудовий вид на навколишні пейзажі або конфіденційність, коли ви просто хочете бути на одному рівні зі своїм автомобілем.