1. Electrified
  2. Self-Charging Hybrid
  3. How it works
ШВИДКІ ДІЇ
САМОЗАРЯДНИЙ ГІБРИД LEXUS

ЯК ПРАЦЮЄ ГІБРИД ?

оптимальне поєднання бензинового та електричного двигунів

невимушений старт

Просто вирушайте в дорогу. Гібридна батарея автоматично підзаряджатиметься в процесі руху, щойно виникне потреба. Більше нема потреби в під'єднанні до мережі або всенічній зарядці.

Міський рух — ось де рідна стихія електричного режиму EV з нульовим рівнем викидів та відсутністю витрат пального на низьких швидкостях *. Разом зі здатністю жваво долати найбільш завантажені перехрестя, гібридний Lexus ідеально пристосований до міського життя.

*У разі потреби додаткового імпульсу потужності на низьких швидкостях бензиновий двигун забезпечує відповідну підтримку.

синергія пального та електрики

З двома джерелами енергії Вашому гібриду Lexus притаманні як потужність, так і економічність.

Непомітно поєднуючи паливну та електричну енергію, гібридна система здатна оцінювати умови керування, щоб координувати роботу обох джерел живлення згідно з потребами, що з`являються в процесі руху — зокрема в моменти прискорення, звичайного дорожнього руху або під час руху на високих швидкостях.

Рух із постійним підбором ідеального поєднання енергії пального та електрики.

інтелектуальна система гальмування

Самозарядний гібрид Lexus дбайливо запасає енергію.

Гібридна батарея отримує заряд кожної хвилини вашого просування автошляхами. Та не тільки під час руху, але й у момент гальмування або сповільнення – рекуперативна гальмівна система відновлює ще більше енергії.

Рекуперативна гальмівна система відновлює енергію щоразу під час уповільнення.