1. Electrified
  2. Self-Charging Hybrid
  3. Benefits
ШВИДКІ ДІЇ
Самозарядний гібрид

Переваги гібридів

Технологія самозарядних гібридів Lexus дозволяє зменшити негативний вплив автомобіля на довкілля та заощадити ваші кошти. Завдяки чудовому показнику споживання пального та зменшеному рівню викидів ви можете заощадити на обслуговуванні та експлуатації автомобіля.

«зелені» технології

Наші самозарядні гібридні системи є екологічно безпечними та зменшують рівень викидів шкідливих газів до однієї десятої згідно зі стандартом Євро-6 від 2014 року.

У великих європейських містах є зони з нульовим рівнем викидів. Однією з цілей ЄС є створення території, де б не здійснювався негативний вплив на клімат.

В’їзд до цієї зони заборонений для автомобілів з високим рівнем викидів, або ж вони повинні заплатити за це. Самозарядні гібриди Lexus Hybrid з низьким рівнем викидів можуть вільно та безкоштовно пересуватися цією територією.

Знижені витрати

Самозарядні гібридні автомобілі ефективніші та більш економічні у користуванні та обслуговуванні у порівнянні з дизельними моделями.

Зниженні витрати на технічне обслуговування

У довгостроковій перспективі можна значно заощадити кошти, оскільки у гібридній системі альтернативно реалізовано такі елементи, як зчеплення, стартер, генератор тощо.

Окрім того, вартість заміни запчастин значно зменшується, оскільки гальмівні колодки та шини гібрида Lexus менше зношуються, що дозволяє заощадити.

Щорічна перевірка стану гібридної системи (Hybrid Health Check) – це найкращий спосіб переконатися, що ви отримуєте максимум від гібридів Lexus.

Простіше користування

Самозарядний гібрид Lexus не потребує зарядки. А також дизельного палива. Жодних компромісів. Вам не потрібно підключати гібрид Lexus до розеток. Він завжди напоготові до будь-яких пригод.

Зручність та комфорт

Самозарядні гібриди Lexus мають автоматичну трансмісію, що робить їх легкими та плавними у керуванні. Усі автомобілі, що пройшли випробування, отримали найвищий рейтинг – 5 зірок Euro NCAP. А гарантія 5 років/100 тис. км* на гібридну систему** додає упевненості.


*Залежно від того, що настане першим

**А саме: гібридна батарея, блок керування гібридною батареєю (ECU), блок керування гібридною системою (ECU), інвертор та конвертер