1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. LC 500 Sports Coupe
ШВИДКІ ДІЇ

Спортивне купе LC

Автомобіль LC є поворотною точкою у всіх сенсах. Він знаменує нове значення для Lexus і для наших водіїв. Випробуваний на наших стендах світового класу для аеродинамічних досліджень в Японії, він подарує вам таке відчуття насолоди від керування, як ніякий інший автомобіль.

сконструйований для нової ери

Представлений вперше в Детройті у 2016 році на Північноамериканському міжнародному автомобільному салоні (NAIAS), автомобіль LC миттєво отримав схвальні відгуки та привернув увагу промислових кіл. Для створення автомобіля були об'єднані зусилля інженерів-конструкторів представництв Lexus в різних країнах, які розробили повний переваг дизайн з неперевершеними експлуатаційними характеристиками. Бувши дивовижним під час руху, він робить сміливу заяву про майбутній напрям розвитку Lexus.

від концепту до серійного автомобіля

В автомобілі LC, перетворення від концепт-кара до серійного автомобіля просто безпрецедентне. Виразний дизайн, невіддільний від найбільших інженерно-технічних досягнень зі створення неперевершеного досвіду керування, який залишається прекрасним у всьому.

Безпрецедентне досягнення

Це екстраординарне передбачення, реалізоване до найдрібніших деталей. Навіяний преміальним концепт-каром LF-LC, що дебютував у 2012 році, автомобіль LC поламав загальноприйняті норми підходу до серійних автомобілів.

Інженери-конструктори Lexus невпинно працювали, щоб втілити в життя автомобіль LC. Як і наш знаменитий Lexus LFA, автомобіль LC створюється майстрами Такумі. Створення автомобілів – їхнє покликання, а десятиліття досвіду означають, що вони досконально знають всі тонкощі роботи, піднімаючи стандарти до нових висот.

Неперевершені екплуатаційні характеристики

Сядьте за кермо автомобіля LC і ви пройметеся унікальним досвідом керування, завдяки ряду нових передових особливостей. Ви будете також вражені динамічною розкішшю автомобіля. По-справжньому вишукана, експресивна і постійно змінна інтерпретація нашої філософії дизайну L-Finesse.

Знаходячись під невпинною турботою майстрів Такумі, автомобіль LC є одним з перших автомобілів повністю розробленим на наших стендах світового класу для аеродинамічних досліджень в Японії, що знаменує початок нової ери.

багатоступінчастий гібрид

На автомобілі LC 500h застосовується абсолютно новий гібридний двигун Lexus. Автомобіль приводиться в дію революційною багатоступінчастою гібридною силовою установкою, демонструючи ефективну, з низьким рівнем викидів роботу і супроводжуючу до того ж безкомпромісним, спортивним і експресивним досвідом керування.

потужність нового покоління

Дізнайтеся більше про гібридну установку нового покоління. В автомобілі LC встановлена багатоступенева гібридна силова установка (Multi Stage Hybrid System), що інтелектуально працює від двох джерел енергії. Як електродвигун, що живиться від акумулятора, так і бензиновий двигун можуть приводити в дію автомобіль окремо. Але вони можуть працювати й разом, коли це необхідно.

Результат? Неймовірна ефективність, низький рівень викидів, збудливий досвід керування і прискорення, що вражає. Наші системи відстежують умови руху, безперервно контролюють потужність силової установки й вибирають оптимальний режим роботи. За бажанням можна вибрати режим керування перемикачем режимів руху (DMS).

Багатоступенева гібридна силова установка робить можливим спортивний стиль керування. Також була залучена 4-діапазонна автоматична трансмісія. У результаті виходить 10 фіксованих передач, між якими водій може швидко перемикатися. Натисніть на педаль акселератора, щоб відчути потужність, або насолоджуйтеся плавною ефективністю руху на нижчих швидкостях.

 

Динамічне керування

Конструкція автомобіля LC відточена до досконалості, щоб дарувати безпрецедентний досвід керування. Ми знаємо, що навіть незначна дрібниця може сприяти вражаючому результату.

незрівнянне керування

На двигуні автомобілів LC 500 використовується подвійний повітрозабір. Це допомагає системі забирати більше повітря і забезпечує двигуну фантастичний звук – доступна всім музика. Цей «безнаддувний» двигун чудово поєднується із спортивним купе, утворюючи з ним одне ціле. Він підсилює лінійну корисну потужність, надаючи вам легкість управління і незрівнянну радість, коли ви знаходитеся за кермом.

У нашому прагненні просувати майбутнє Lexus вперед, ми створили абсолютно новий досвід керування. Образ і відчуття від автомобіля LC абсолютно відрізняються від будь-якого створеного раніше автомобіля Lexus.

сконструйований для швидкості

Коли ми почали втілювати в життя концепцію LC, на кожному кроці ми бачили очікуваний результат: відточений, доведений до досконалості досвід керування. Швидкий, плавний і могутній автомобіль.

Ми хотіли створити чудову якість керування, що відповідає розкішному спортивному купе, але таке купе, яке також дивувало б, запалюючи відчуття водіїв. Якщо у вас була можливість промчатися на автомобілі LC, ви зрозуміли, що ми досягли своєї честолюбної мети.