1. Discover Lexus
  2. Takumi masters
ШВИДКІ ДІЇ

Майстри Такумі

Стародавнє японське поняття «такумі» має величезне значення для всього, що ми робимо. Наші майстри такумі є охоронцями філософії ремісників і використовують в своїй роботі всі відчуття людини для перевірки кожного аспекту дизайну і розробки автомобілів Lexus.

перевірена часом майстерність

Майстри-такумі Lexus, або просто «такумі», володіють дорогоцінним поєднанням навичок і моральної сили. Вони досягли вершин майстерності в своїй професії і дуже скрупульозні до найдрібніших деталей в своїй роботі. Справжньою вірою в своїй перевазі і наполегливою працею вони досягають досконалості якості. Кожен майстер такумі спеціалізується в якійсь певній сфері процесу виробництва автомобілів. Це їх пристрасть і одержимість. З 7700 працівників на автозаводі в Кюсю (Kyushu) в префектурі Міята всього тільки 19 майстрів такумі. Немає вищої честі, як бути майстром-такумі в рядах наших спеціалістів.

безпрецедентна навичка

Кожен майстер такуми має не менш ніж двадцятип’ятирічний досвід роботи в своїй сфері діяльності. Багаторічне віддане відношення до своєї справи, глибина і широта їх знань просто приголомшливі, як і їх вражаюча і тонка інтуїція.

Вони не тільки постійно відточують свою майстерність і накопичують досвід, вони так само передають їх і іншим. До них відносяться як до лідерів команд, вони зберігають традиції Lexus і заохочують інноваційний дух в новому талановитому працівникові, передаючи свої цінні навички і досвід, і роблячи кожну деталь в кожному автомобілі Lexus бездоганною.

умілість, перевірена на практиці

Витонченість дотику

Майстри такумі дуже добре обізнані з найпередовішими технологіями і грають в їх розробці провідну роль. Але більшість їх найвизначніших навичок значно перевершують досягнення епохи цифрових технологій.

Підвищене відчуття дотику майстрів такумі стало легендарним. Їх руки – це їх самий безцінний інструмент. В своїх чистих білих рукавичках, вони використовують своє тонке відчуття дотику для виявлення зовсім незначних недоліків і дефектів, розміром менше одного міліметра. Виконуючи таку роботу, вони гарантують бездоганну якість.

швидкість і точність

Щоб стати майстром такумі, кандидати проходять строгий відбір з декількох дисциплін. Потрібно пройти одне суто японське випробування, і відноситься воно повністю до органів дотику людини. У його основі лежить мистецтво формування всіляких фігурок з паперу – орігамі.

Для того, щоб стати майстром, відомими як такумі, крім безлічі інших випробувань необхідно пройти наступний: скласти орігамі-фігурку кішки. Але не домінантною рукою. І менш ніж за 90 секунд.

ручна робота

Майстерність такумі гарантує безпрецедентні стандарти збірки автомобілів та їх обробки. Наша прихильність справі, орієнтована на людину, і віра в досконалість широко відомі і шануються у всьому автомобільному світі. На цей час, більшість роботизованих операцій при виробництві автомобілів Lexus запрограмовані на основі навичок майстерності такумі. Це не той випадок, коли машини перевершують виконану людиною ручну роботу. Швидше навпаки, наша технологія просувається вперед і удосконалюється найкращими майстрами. Результат? Автоматизація на рівні майстрів високого класу.

спільна робота майстрів такумі

Майстерність такумі – рушійна сила виробництва автомобілів Lexus, виняткова якість і відношення до дрібниць, а партнерство з іншими майстрами такумі також є невід'ємною частиною нашого курсу до досконалості. Ми шукаємо дизайнерів-конструкторів, які надихають нас своєю далекоглядністю і майстерністю і розділяють наші цінності.

Така співпраця дозволяє нам пропонувати результат абсолютно унікального підходу до автомобілів Lexus – вражаючі естетичні досягнення, які ви ніде більше не знайдете. Розкішна внутрішня обробка флагманського седана Lexus LS є прекрасним прикладом такої відданості справі.

технологічні нововведення

Важливість людського чинника не можна переоцінити. В той же час, технологічні досягнення також рухають майстерність Lexus до нових вершин. Вони сприяють впровадженню багатьох оригінальних технологій і використанню нетрадиційних матеріалів.

При розробці нового Lexus RX, ми почали співпрацю з відомим виробником музичних інструментів компанією Yamaha, щоб зробити інтер'єр цього автомобіля розкішним, як ніколи. Техніка лазерного гравіювання, яка використовується для створення деяких всесвітньо відомих ексклюзивних музичних інструментів, дозволила нам застосувати в інтер'єрі ефективні дерев'яні панелі.