1. Discover Lexus
  2. Takumi living
ШВИДКІ ДІЇ
Майстерність

Світ Такумі

Потрібно 10 000 годин, щоб стати експертом, але щоб стати майстром Такумі потрібно 60 000 годин. Цей унікальний документальний фільм розповідає історію чотирьох майстрів Такумі та їхню відданість життю безкінечного самовдосконалення.

УНИКАЮЧИ ЛЕГКИХ ШЛЯХІВ

Існує лише один шлях до бездоганної майстерності, і він вимагає надзвичайної уваги до деталей. Майстри навіть приховують недоліки та дефекти, щоб їхні підлеглі змогли віднайти їх і досягти стандарту такумі. Від водіїв, котрі проходять тестування перед дорожніми випробуваннями, і до кімнати, де майбутні такумі тренують свої чуття — ці фільми покажуть, чому ніщо інше не створюється з такою майстерністю, як Lexus.

Практика закритого тестування передбачає приховування недоліків, щоб перевірити навички команди. Це лише один із способів, за допомогою яких майстри Lexus постійно випробовують і тренують свої вміння.

ЛЮДИ І ТЕХНОЛОГІЇ

Неперевершена майстерність є результатом гармонійної роботи людей і машин. Наша роботизована техніка, яка вирізняється точними, послідовними та ефективними рухами, була запрограмована згідно з унікальними навичками кваліфікованих майстрів. Результатом стала незрівнянна досконалість Lexus.

НАДЛЮДИНА

Після тисяч годин практики та тренувань майстри такумі розвивають майже надлюдські чуття. Очі можуть розгледіти відмітини, недоступні нетренованому оку. Слух дозволяє налаштувати двигун з хірургічною точністю. Тактильне чуття здатне виявити недоліки розміром у долі міліметра.