1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Innovation with imagination
ШВИДКІ ДІЇ

інновації з творчим підходом

Ми ніколи не зупиняємося, коли справа стосується технології. Навпаки, ми використовуємо науково-технічні досягнення як безперервне натхнення для постійного нововведення.

нова технологія, несподіване застосування

 

На відміну від інших, ми не задовольняємося простим застосуванням технології якою вона є. Ми використовуємо її, щоб збудити нашу уяву, що породжує абсолютно нові починання для Lexus. Для нас найостанніші досягнення є трампліном для нових застосувань, нововведень і розробок. Ми точно знаємо: ми застосовуємо передові технології в несподіваних, новаторських областях.

 

інтелектуальне сканування

Думаючи нестандартним чином, ми запозичили з медичної науки найостаннішу технологію комп'ютерної томографії. Навіщо? Оскільки ми побачили в ній дивовижне і цінне нове застосування для Lexus.

Традиційні підходи до перевірки двигунів засновані на механічних і зовнішніх перевірках. Але в Lexus ми повинні знати, що кожен двигун усередині є досконалістю.

Тривимірний комп'ютерний томограф (CAT) дозволяє досліджувати внутрішні частини двигуна в тривимірному зображенні. Ми можемо виявити дефекти з абсолютною точністю. Наш нестандартний метод дає безкомпромісні результати.

Інтелектуальна допомога

 

Коли ви знаходитеся за кермом, ваші відчуття постійно знаходяться в напрузі для забезпечення вашої безпеки. А що коли їх додатково підсилити «відчуттями» вашого автомобіля? Наші передові системи забезпечення безпеки виходять за чутливістю за межі людського сприйняття, піклуючись інтуїтивно і інтелектуально про вас і ваших пасажирів.

Активна безпека

Безпека є одним з основних пріоритетів, де ми використовуємо технології і нововведення. Ми завжди розвиваємо існуючі технології і розробляємо нові системи забезпечення безпеки.

aph>Результат? Наші автомобілі на сьогоднішній день стали «інтелектуальнішими» і безпечнішими. Разом з іншими особливостями система безпеки LSS+ захищає вас завжди, коли ви знаходитеся в дорозі, надаючи необхідну інтелектуальну підтримку при управлінні автомобілем.

матеріал на основі перспективних технологій

Об'єднуючи турботу про природу і використання технології, ми застосовуємо нові екологічно чисті матеріали, щоб ухвалювати рішення, які заподіюють менше шкоди планеті. Відкрийте для себе відмітні елементи інтер'єру, які підкреслюють красу світу природи. Ви знайдете модну і до того ж функціональну завершеність і абсолютно нові відмінні риси.

БАМБУКОВІ ДИНАМІКИ

У Lexus CT природа і технологія об'єднані в потужних динаміках з приголомшуючим звучанням. Ми використовували бамбук в абсолютно новому призначенні, для відтворення неймовірного акустичного звучання.

Діафрагми динаміків виготовлені з суміші природного опалу – мікроскопічної голкоподібної структури, з якої складається край бамбукового листя, – з деревним вугіллям. Легка, але грімкозвучна діафрагма достатньо жорстка, щоб точно відтворювати високі ноти, і достатньо гнучка, щоб гасити свою власну вібрацію.

випробування віртуальної реальності

Ми використовуємо віртуальну реальність для проведення нашого випробування на наступному рівні. Як умови водіння, так і реакції водія можна змоделювати як ніколи не біло раніше. Створюючи повний ефект занурення в процес управління автомобілем, ми отримуємо повну відповідну реакцію від реальних водіїв, використовуючи широкий комплект систем безпеки. Ми використовуємо це для поліпшення і удосконалення нашої технології, підвищення вашої упевненості і душевного спокою.

 

моделювання процесу керування

Усередині інтелектуального куполу знаходиться свого роду Lexus LS. На розташованих по колу екранах відображаються надзвичайно реалістичні проектовані зображення міського пейзажу і дороги. Екрани рухаються, нахиляються і повертаються, моделюючи повороти, прискорення, рух вгору по схилу і гальмування. А повний ефект присутності створює звукозапис шуму працюючого двигуна і вітру, а також вібрація.

Можливості моделювання нескінченні. Наприклад, шляхом відтворення монотонної обстановки під час руху дозволило нам досліджувати проблему сонливості за кермом, що допомогло нам розробити інтелектуальну систему попередження. Тахакиро Мурано, керівник по проведенню експериментів, пояснює: «Це свого роду випробування, яке неможливо було б провести в реальних умовах».