1. Discover Lexus
  2. Flagship finish
ШВИДКІ ДІЇ

ФЛАГМАНСЬКИЙ СЕДАН

Коли Lexus вперше представив седан LS в 1989 році, наша відданість майстерності і виняткова якість корінним чином змінили уявлення публіки про автомобілі класу люкс.

Седан Lexus LS

 
Бездоганний в кожній деталі, седан LS став зразком майстерності виконання і відданості своїй справі. Поєднуючи в собі приголомшливі ходові характеристики з інноваціями майбутнього і непідвладну часу витонченість, цей седан був задуманий і створений, щоб принести користувачам унікальний і привабливий досвід керування.

Седан Lexus LS – досконально завершений в кожній деталі автомобіль став стандартом дійсної майстерності і чудової якості у всьому модельному ряду Lexus.

Виняткове оздоблення 

В Японському дусі

Щоб зробити седан LS надзвичайним, ми звернулися до джерел нашої культури. Під натхненням японської культури ми абсолютно по-новому підійшли до оздоблення автомобіля. Традиційні рішення у поєднанні з передовими технологіями виготовлення привели до приголомшливого результату.

Дерев'яні вставки Такумі

Разом з тим, що седан LS є зразком, для виготовлення якого застосовуються найпередовіші технології в автомобільній промисловості, він також є моделлю автомобіля, в якій майстерно використовуються природні матеріали для створення внутрішнього утихомиреного і витонченого оточення.

Майстерно вирізані дерев'яні вставки і технології лазерної нарізки роблять можливим створити вражаючі зразки закінченості оздоблення. Можна вибрати за своїм смаком один з трьох пропонованих варіантів оздоблення салону, які всі мають неповторний оригінальний дизайн і виконані на високому рівні нашими неперевершеними майстрами такумі.

Кришталеве мистецтво Кіріко

Ми почали співробітництво зі знаменитим майстром роботи зі склом Кіріко (Kiriko), який вручну розробив дизайн, що поєднує щосекундну граціозну гру світла та тіней.

Результат цієї співпраці? Витончено прикрашена виняткової краси дверна панель ручної роботи, яка вітає водія і пасажирів своїм незвичайним виглядом і з першого ж моменту справляє благородне і захоплююче дух враження.

Ручне оздоблення салону

елегантність в стилі орігамі*

При розробці дизайну плоских дверних наличників, майстри такумі знаходили натхнення у традиційному японському мистецтві створення фігур – орігамі.

Дверні панелі були створені у вигляді паперу. 3D-фігура повторює характерний елемент Lexus – «L» – завдяки філігранним складкам, що надають неабиякого ефекту зовнішньому вигляду моделі при денному світлі або при нічному освітленні салону.

оздоблення салону

В променях сонця, що заходить, оздоблення салону міняє свою виразність. вдень сонячне світло переливається всіма фарбами на геометричних гранях декоративних вставок. вночі філігранні складки відсвічують при підсвічуванні салону седана LS.

Майстерно виконаний для комфорту

Створення нового стандарту розкоші – не просто питання додавання якихось вдосконалених особливостей. Важливий цілісний підхід. При створенні свого нового седана LS, ми керувалися принципом «омотенаші» – принципом в японській філософії гостинності.

Спираючись на весь свій досвід, ми створили такий салон автомобіля, в якому пасажири себе відчуватимуть надзвичайно комфортно і зручно, а водієві зрозумілі миттєво та інтуїтивно всі функціональні можливості автомобіля.

Розкіш у кожній деталі

Салон з його зручними задніми сидіннями – це особливе місце. Нам вдалося створити тут майже досконалу обстановку, що дозволяє відпочивати і розслабитися після напруженої роботи. За бажанням можна вибрати функції обігріву, охолодження і навіть масажу шиацу. Ви також оціните належним чином просторе місце для ніг, яке значно більше, чим у будь-якої моделі LS на сьогоднішній день.

За вашим бажанням спинка заднього сидіння може нахилятися на 48 градусів назад, дозволяючи пасажирові повністю розслабитися, або підніматися до 24 градусів, щоб було легше вийти з автомобіля.