1. Discover Lexus
  2. Superior quality
ШВИДКІ ДІЇ

ВИНЯТКОВА ЯКІСТЬ

У кожному автомобілі модельного ряду Lexus кожна деталь обробляється відповідно до найжорсткіших стандартів якості. Всі аспекти об'єднуються для створення покращеного і невимушеного сприйняття як для водіїв так і пасажирів.

ШКІРЯНЕ ОЗДОБЛЕННЯ

 

Наше шкіряне оздоблення, що захоплює дух, створюється найкращими майстрами. Перш ніж вони отримають дозвіл починати самостійно шити шкіряне оздоблення, яка з'явиться в автомобілях Lexus, всі стажисти повинні пройти десятиетапну учбову програму в кравецькій майстерні додзьо. Словом «додзьо» часто називається приміщення для занять бойовими мистецтвами. У нас в Lexus ми приділяємо величезне значення пошуку і ретельній підготовці молодих талантів. І це все для гарантування високої якості в кожному автомобілі.

РЕТЕЛЬНІСТЬ РУЧНОЇ ПОШИВКИ

Наступного разу коли ви сядете за кермо в один з наших автомобілів, приділіть хвилину, щоб оцінити належним чином прекрасно прошиті шви на шкіряному оздобленні салону. Але їх простота і елегантність нічого не скажуть про ту складність, яка знадобилася для їх створення.

Шов має бути виконаний ідеально – кожен стібок. Майстерно виконані вручну лінії швів гармонійно контрастують з виготовленими за передовою технологією вимірювальними приладами і інформаційно-розважальними системами автомобіля.

БЕЗДОГАННА ЗАВЕРШЕНІСТЬ

 

Екстер'єр всіх без виключення автомобілів Lexus обробляється до бездоганності. Ми довели до досконалості нашу технологію фарбування, включаючи тонке мистецтво вологого полірування вручну до виникнення дзеркального ефекту, щоб створити поверхню, яка не має навіть найменших недоліків.

Результати наших зусиль очевидні з першого погляду – вам відразу впадає в очі такий рівень якості, який по-справжньому збуджує почуття.

ВОЛОГА ПОЛІРОВКА

Бездоганна поверхня має привабливий вигляд, але для досягнення такого ефекту потрібна кропітка праця. Після кожного нанесення основного шару фарби, вся поверхня автомобіля проходить вологу ручну поліровку.

Останній шар ретельно перевіряється майстром такумі, разом з використанням цифрових сканувальних пристроїв. І лише бездоганно гладка поверхня може задовольнити наші вимогливі стандарти якості.

ЯКІСТЬ, ПЕРЕВІРЕНА РУЧНИМ СПОСОБОМ

 

Сканувальні пристрої можуть тільки виявити якісь недоліки, але бездоганність якості повинна перевірятися гострим поглядом людини і підтверджуватися його дотиком. Всі автомобілі модельного ряду Lexus поліруються і проходять контроль якості ручним способом. Неперевершеними майстрами такумі.

За багато років кропіткої праці вони відточили до досконалості свою майстерність вручну перевіряти якість лакофарбового покриття – унікальна здатність «прочитувати» поверхню своїми пальцями, гарантуючи бездоганну обробку поверхні.

УСУНЕННЯ ДЕФЕКТІВ

Майстри такумі роблять бездоганним кожен штрих автомобіля, доводячи його до досконалості. В своїх білих рукавичках вони ретельно перевіряють всю поверхню, не залишаючи непоміченими найдрібніші дефекти, розміром значно менше ніж один міліметр.

Вони не пропускають нічого завдяки своїй унікальній чутливості та неперевершеної зосередженості, відточених роками тренувань і майстерності.

ІДЕАЛЬНО НАЛАШТОВАНА МЕХАНІКА

Випробування наших двигунів не просто автоматизовані. Разом з використанням найостанніших технологій для забезпечення найвищих стандартів, все, що знаходиться під капотом також підлягає строгому візуальному контролю майстра.

Руки людини живуть в гармонії з передовими технологіями, наприклад, з комп'ютерною томографією (КТ), перейнятої з медичної сфери. На відміну від традиційних сканувальних пристроїв, за допомогою КТ можна заглянути всередину кожного двигуна, щоб гарантувати, що вони відповідатимуть найжорсткішим вимогам якості Lexus.

Майстри такумі також використовують звичайні інструменти, наприклад, традиційний стетоскоп, які допомагають їм гарантувати точність і якість виготовлення на всіх етапах.