1. FAQ
 2. Servis ta harantiia
ШВИДКІ ДІЇ

СЕРВІС ТА ГАРАНТІЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Часті питання з приводу сервісу та гарантії

 1. Усі

Гарантія – це зобов’язання виробника щодо усунення недоліків, спричинених неналежною якістю матеріалів, виробництва чи складання.

Рекомендуємо провести чергове регламентне технічне обслуговування у встановлений термін у дилерському центрі міста, в якому Ви перебуваєте. В разі перебування за кордоном Ви можете провести технічне обслуговування у найближчого дилера відповідно до регламенту, що діє в країні Вашого перебування, і зберегти документи про його проведення.  

 

У випадку, якщо можливість пройти вчасно планове технічне обслуговування відсутня через незалежні від Вас обставини (бойові дії або у випадку, якщо найближчий дилерський центр тимчасово призупинив свою діяльність), рекомендуємо пройти планове технічне обслуговування одразу, як з’явиться можливість, або одразу після закінчення дії таких обставин. Якщо є можливість, будь ласка, проінформуйте найближчого дилера безпосередньо або за телефоном гарячої лінії Lexus про те, що Ви не можете вчасно провести чергове регламентне технічне обслуговування свого автомобіля через незалежні від Вас обставини.

 

Факт неможливості проходження планового технічного обслуговування в період воєнних дій буде взято до уваги при визначенні гарантійного статусу автомобіля . У будь-якому випадку Вам необхідно дотримуватися всіх рекомендацій посібника користувача під час експлуатації автомобіля.

Гарантійні зобов’язання Виробника не розповсюджуються (тобто гарантією не покриваються)

** З повним переліком виключень можна ознайомитись у пункті сервісної книги "Обмеження гарантійних зобов'язань", яка знаходиться за посиланням і надається покупцю разом з автомобілем при його купівлі.

Гарантійні зобов’язання Виробника не розповсюджуються (тобто гарантією не покриваються)

 

** З повним переліком виключень можна ознайомитись у пункті сервісної книги "Обмеження гарантійних зобов'язань", яка знаходиться за посиланням і надається покупцю разом з автомобілем при його купівлі.

Гарантійні зобов’язання Виробника не розповсюджуються (тобто гарантією не покриваються)

** З повним переліком виключень можна ознайомитись у пункті сервісної книги "Обмеження гарантійних зобов'язань", яка знаходиться за посиланням і надається покупцю разом з автомобілем при його купівлі.

Гарантія на запасну частину діє тільки в разі встановлення її в офіційному дилерському центрі. В такому випадку гарантія на встановлену в офіційному дилерському центрі запасну частину буде діяти до кінця терміну дії гарантії на автомобіль, але не менше 1 року (за виключенням акумуляторних батарей на які розповсюджуються окремі гарантійні умови).

Термін гарантії на новий автомобіль складає 3 роки або 100 тис. км, що настає раніше. На гібридну систему гарантія діє впродовж 5 років або 100 тис. км, що настає раніше.

Подовжити гарантію від виробника не є можливим. При цьому за бажанням Ви можете скористатися програмою «Подовжена гарантія від Lexus», більше інформації про яку та її умови Ви знайдете за посиланням.

Гарантійний ремонт виконується відповідно до встановленої виробником процедури та коштом виробника. Замінені запасні частини підлягають зберіганню дилером до подальшої утилізації або передачі виробнику на дослідження, і не підлягають поверненню власнику автомобіля.

Наразі термін дії гарантії складає 3 роки або 100 тис. км, що настає раніше. На гібридну систему гарантія діє впродовж 5 років або 100 тис.км, що настає раніше. Інших умов гарантії не передбачено.

У разі виникнення ДТП, Вам необхідно якісно відремонтувати Ваш автомобіль та повернути його до стану, в якому він був до зіткнення, звернувшись до одного з офіційних дилерських центрів. В такому разі гарантія на автомобіль може бути збережена, а при наявності значних пошкоджень рекомендуємо Вам звернутися до офіційного дилерського центру та отримати консультацію з даного питання*.

* У разі наявності значних пошкоджень в результаті дорожньо-транспортних пригод, таких як спрацювання хоча б одної з подушок безпеки, пошкодження, що потребують ремонту/заміни основних агрегатів (двигун, трансмісія, роздатна коробка, задній міст, балка передньої підвіски, механізм кермового управління, тощо) та/або не з’ємних силових елементів кузова або рами, збереження гарантії може бути неможливим згідно з сервісною книгою.

Всі експлуатаційні рідини (моторні й трансмісійні оливи, гальмівна, охолоджувальні та інші) мають певні фізичні характеристики (в’язкість, щільність, гігроскопічність) та експлуатаційні властивості (мащення, тепловідведення, передача гідравлічного тиску тощо), які змінюються (втрачаються, погіршуються) з плином часу, незалежно від режиму експлуатації. Оскільки кожна з рідин виконує властиву їй функцію у призначеній для цього системі, дуже важливо підтримувати їхній стан в оптимальних умовах. Саме від цього залежить ефективність мащення, охолодження, гальмування та інших характеристик, що безпосередньо впливають на комфорт і безпеку експлуатації автомобіля. Тому дуже важливо вчасно міняти всі рідини саме за часом, незалежно від того чи досяг автомобіль пробігу згідно з регламентом.

Періодичність заміни витратних матеріалів, експлуатаційних рідин та запасних частин в рамках регламенту ТО визначається виробником відповідно до пробігу або періоду часу, залежно від того, що настане раніше. Це пов’язано зі специфікою експлуатаційних характеристик, які змінюються як після певного пробігу автомобіля, так і з плином часу. Таким чином, якщо першою настає будь-яка із зазначених умов — необхідно виконати роботи з ТО в повному обсязі. Таким чином, навіть якщо автомобіль протягом тривалого часу не експлуатувався або пробіг є незначним (меншим за 15 000 км від дати попереднього ТО), варто виконати всі роботи, передбачені регламентом для відповідного за порядком обслуговування.

Технічне обслуговування (ТО) - це комплекс операцій з підтримання роботоздатності та справності автомобіля при його використанні. Дотримання рекомендованого регламенту ТО, а саме виконання повного комплексу передбачених робіт є запорукою безпечної експлуатації автомобіля., а також є частиною спільної відповідальності з боку Власника за утримання автомобіля в належному технічному стані та Виробника за безкоштовне усунення поломок, які виникають в цей період із причин браку матеріалу чи складання.

Ігнорування чи цілковите недотримання регламенту може призвести до передчасного виходу з ладу окремих систем або навіть автомобіля в цілому. Періодичність заміни втратних матеріалів (рідин, мастил, запасних частин) в рамках регламенту ТО визначається виробником відповідно до пробігу або періоду часу, тому варто виконати всі роботи, передбачені регламентом для відповідного за порядком обслуговування.

Технічне обслуговування (ТО)- це комплекс операцій з підтримання роботоздатності та справності автомобіля при його використанні. Дотримання рекомендованого регламенту ТО, а саме виконання повного комплексу передбачених робіт є запорукою безпечної експлуатації автомобіля. Ігнорування чи цілковите недотримання регламенту може призвести до передчасного виходу з ладу окремих систем або навіть автомобіля в цілому. Періодичність заміни витратних матеріалів, експлуатаційних рідин та запасних частин в рамках регламенту ТО визначається виробником відповідно до пробігу або періоду часу, залежно від того, що настане раніше.

Це пов’язано зі специфікою експлуатаційних характеристик, які змінюються як після певного пробігу автомобіля, так і з плином часу. Таким чином, якщо першою настає будь-яка із зазначених умов — необхідно виконати роботи з ТО в повному обсязі. Таким чином, Навіть якщо автомобіль протягом тривалого часу не експлуатувався або пробіг є незначним (меншим за 15 000 км від дати попереднього ТО), варто виконати всі роботи, передбачені регламентом для відповідного за порядком обслуговування.

У разі проходження технічного обслуговування не в офіційній дилерській мережі Lexus, власник втрачає право вимагати усунення недоліків по гарантії.

Діагностика є невіддільною складовою, що передує процесу ремонту та призначена для визначення причин несправності. У разі, якщо в результаті діагностики поломка буде визнана негарантійною, Вам необхідно буде оплатити діагностику. Якщо ж ремонт автомобіля після діагностики буде проводитися по гарантії, оплачувати діагностику не потрібно.

Вузли та агрегати Lexus в більшості своїй ремонтопридатні. Якщо агрегат придатний до ремонту, то виробник передбачає процедуру його відновлення шляхом ремонту, а не заміни. Фахівці дилерських центрів навчені та працюють за стандартами заводу — виробника, що дозволяє їм приймати оптимальні рішення по способу ремонту Вашого автомобіля.

Діагностика є невіддільною складовою, що передує процесу ремонту та призначена для визначення причин несправності. У разі, якщо в результаті діагностики поломка буде визнана негарантійною, Вам необхідно буде оплатити діагностику. Якщо ж ремонт автомобіля після діагностики буде проводитися по гарантії, оплачувати діагностику не потрібно.

Гарантія на встановлену оригінальну запасну частину поширюється у всій мережі офіційних дилерських центрів Лексус при наявності документів на підтвердження її покупки / встановлення в одному з дилерських центрів.

Сервісна книжка може бути відновлена тільки на автомобіль, який перебуває в межах гарантійного періоду. Для цього необхідно звернутися до найближчого офіційного дилерського центру, написати заяву на відновлення сервісної книжки, додати копію техпаспорта, документів, що засвідчують особу власника, а також за можливості надати копії актів про проходження ТО та копію договору купівлі-продажу. Дублікат сервісної книжки видається на платній основі.

Сервісна книжка може бути відновлена тільки на автомобіль, який перебуває в межах гарантійного періоду. Для цього необхідно звернутися в дилерський центр, в якому був придбаний автомобіль, написати заяву на відновлення сервісної книжки та додати копії актів про проходження ТО, копію договору купівлі-продажу, копію техпаспорта і документів, що засвідчують особу власника. Дублікат сервісної книжки видається на платній основі.

Сервісна книжка(«Гарантія та догляд Lexus”) є офіційним додатком до договору купівлі-продажу і відповідно документом, що підтверджує право власника на гарантійне обслуговування. В разі втрати сервісної книжки та неможливості відновити відомості про проходження регламентного технічного обслуговування і відповідних відміток в ній, власник може втратити право на розгляд вимог (претензій) щодо усунення недоліків в рамках гарантійних зобов’язань виробника.

Однак, сервісна книжка може бути відновлена на автомобіль, який перебуває в межах гарантійного періоду. Для цього необхідно звернутися в дилерський центр, в якому був придбаний автомобіль, написати заяву на відновлення сервісної книжки та додати копії актів про проходження ТО, копію договору купівлі-продажу, копію техпаспорта і документів, що засвідчують особу власника. Дублікат сервісної книжки видається на платній основі.

У будь-якому випадку, ТО необхідно пройти з метою перевірки та забезпечення належного технічного стану Вашого автомобіля. Якщо ТО прострочено не більше ніж на 1000 км по пробігу або на 21 день за термінами, то скоріш за все Ваше право на гарантійне обслуговування втрачене не буде. Якщо зазначені вище умови порушені, то при проходженні ТО в дилерському центрі Вам буде запропоновано надати пояснення щодо причин порушення регламенту. Питання можливості збереження гарантійних зобов'язань щодо Вашого автомобіля буде детально вивчено та вирішено окремо.

Додатково інформуємо, що також за бажанням Ви можете скористатися програмою «Подовжена гарантія від Lexus», більше інформації про яку та її умови Ви знайдете за посиланням.

Згідно з умовами гарантії виробника, гарантія не розповсюджується на заміну або долив експлуатаційних рідин (паливо, мастило моторне, трансмісійне, компресора кондиціонера та інші, охолоджувальна та гальмівна рідини, рідина гідропідсилювача керма, холодагент системи кондиціонування, електроліт тощо). Попри наведений перелік рідин, крім палива, гарантія повинна покривати будь-яку заміну та/або доливання, яка вважатиметься необхідною у межах виконання гарантійного ремонту.

Гарантія Виробника поширюється на ремонт несправностей чи пошкоджень Автомобіля, що спричинені дефектами матеріалів або складання Автомобіля Виробником. Детально умови гарантії зазначені в розділі Сервісної Книжки "Дія Гарантії"

На оригінальні запасні частини, придбані та встановлені в Дилерській мережі, гарантійний термін складає 12 (дванадцять) місяців без обмеження пробігу, починаючи з дати ремонту сплаченого Власником, під час якого були проведені роботи по встановленню такої оригінальної запасної частини.

На оригінальні аксесуари, що встановлені у Дилера до моменту продажу автомобіля першому Власникові, поширюється звичайна гарантія на 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу в залежності від того, яка з умов настане раніше. Термін починається з дати продажу Автомобіля першому власнику, яка фіксується в сервісній книжці.
На оригінальні аксесуари, що придбані та встановлені у Дилера гарантійний термін визначається залишковим строком гарантії на Автомобіль, але не менше, ніж 12 (дванадцять) місяців з дати встановлення.
Якщо на Автомобіль вже не розповсюджуються гарантійні зобов’язання Виробника, то гарантія на придбані та встановлені оригінальні аксесуари на такий Автомобіль Дилером дійсна впродовж 12 (дванадцяти) місяців без обмеження пробігу, починаючи з дати встановлення.

Гарантійному обслуговуванню на території України підлягають тільки автомобілі, продані в мережі офіційних Дилерів Lexus в Україні.

Рекомендуємо виконувати ТО заздалегідь в мережі дилерських центрів України, якщо Ви плануєте тривалі поїздки та прогнозуєте порушення міжсервісного інтервалу. У разі крайньої потреби, Ви можете пройти ТО в офіційному дилерському центрі країни призначення при дотриманні регламенту. При цьому обов'язково потрібно внести відповідні відмітки в сервісну книжку та отримати в дилерському центрі документ про виконання робіт.
У разі, якщо ви далі будете проходити обслуговування в офіційних дилерських центрах в Україні, буде потрібно уточнення гарантійного статусу автомобіля.

У будь-якому випадку, ТО необхідно пройти з метою перевірки та забезпечення належного технічного стану Вашого автомобіля. Якщо було порушення регламенту ТО попереднім власником не більше ніж на 1000 км по пробігу або на 21 день за термінами, то скоріш за все Ваше право на гарантійне обслуговування втрачене не буде. Якщо зазначені вище умови порушені, то при проходженні ТО в дилерському центрі Вам буде запропоновано надати пояснення щодо причин недотримання регламенту. Питання можливості збереження гарантійних зобов'язань щодо Вашого автомобіля буде детально вивчено та вирішено індивідуально.

Додатково інформуємо, що також за бажанням Ви можете скористатися програмою «Подовжена гарантія від Lexus», більше інформації про яку та її умови Ви знайдете за посиланням.

Інформацію щодо змісту ТО і його вартості залежно від моделі та пробігу можна подивитися в розділі «Калькулятор вартості технічного обслуговування»

Рекомендуємо провести чергове регламентне технічне обслуговування у встановлений термін у дилерському центрі міста, в якому Ви перебуваєте. В разі перебування за кордоном Ви можете провести технічне обслуговування у найближчого дилера відповідно до регламенту, що діє в країні Вашого перебування, і зберегти документи про його проведення.  

 

У випадку, якщо можливість пройти вчасно планове технічне обслуговування відсутня через незалежні від Вас обставини (бойові дії або у випадку, якщо найближчий дилерський центр тимчасово призупинив свою діяльність), рекомендуємо пройти планове технічне обслуговування одразу, як з’явиться можливість, або одразу після закінчення дії таких обставин. Якщо є можливість, будь ласка, проінформуйте найближчого дилера безпосередньо або за телефоном гарячої лінії Lexus про те, що Ви не можете вчасно провести чергове регламентне технічне обслуговування свого автомобіля через незалежні від Вас обставини.

 

Факт неможливості проходження планового технічного обслуговування в період воєнних дій буде взято до уваги при визначенні гарантійного статусу автомобіля . У будь-якому випадку Вам необхідно дотримуватися всіх рекомендацій посібника користувача під час експлуатації автомобіля.

Технічне обслуговування (ТО) - це комплекс операцій з підтримання роботоздатності та справності автомобіля при його використанні. Дотримання рекомендованого регламенту ТО, а саме виконання повного комплексу передбачених робіт є запорукою безпечної експлуатації автомобіля. Ігнорування чи цілковите недотримання регламенту може призвести до передчасного виходу з ладу окремих систем або навіть автомобіля в цілому.

Для України періодичність проходження ТО становить:
- кожні 15 000 км пробігу або кожні 12 місяців, в залежності від того, що настане раніше,
Відлік по пробігу і часу першого ТО починається з дати продажу автомобіля, а кожного наступного - від пробігу або дати проходження останнього ТО.

Замовити та виконати роботи із регламентного технічного обслуговування можна у будь-якого уповноваженого дилера в Україні. Всі дилери виконають роботи відповідно до рекомендацій виробника, стану автомобіля і його умов експлуатації.

Дотримання рекомендованого регламенту ТО, а саме виконання повного комплексу передбачених робіт є запорукою безпечної експлуатації автомобіля. Навіть якщо автомобіль протягом тривалого часу не експлуатувався або пробіг є незначним (меншим за 15 000 км від дати попереднього ТО), варто виконати всі роботи, передбачені регламентом для відповідного за порядком обслуговування.

Періодичність заміни витратних матеріалів, експлуатаційних рідин та запасних частин в рамках регламенту ТО визначається виробником відповідно до пробігу або періоду часу, залежно від того, що настане раніше. Це пов’язано зі специфікою експлуатаційних характеристик, які змінюються як після певного пробігу автомобіля, так і з плином часу. Таким чином, якщо першою настає будь-яка із зазначених умов — необхідно виконати роботи з ТО в повному обсязі. Таким чином, навіть якщо автомобіль протягом тривалого часу не експлуатувався або пробіг є незначним (меншим за 15 000 км від дати попереднього ТО), варто виконати всі роботи, передбачені регламентом для відповідного за порядком обслуговування.

Технічне обслуговування (ТО) - це комплекс операцій з підтримання роботоздатності та справності автомобіля при його використанні. Дотримання рекомендованого регламенту ТО, а саме виконання повного комплексу передбачених робіт є запорукою безпечної експлуатації автомобіля., а також є частиною спільної відповідальності з боку Власника за утримання автомобіля в належному технічному стані та Виробника за безкоштовне усунення поломок, які виникають в цей період із причин браку матеріалу чи складання.

 

Ігнорування чи цілковите недотримання регламенту може призвести до передчасного виходу з ладу окремих систем або навіть автомобіля в цілому. Періодичність заміни втратних матеріалів (рідин, мастил, запасних частин) в рамках регламенту ТО визначається виробником відповідно до пробігу або періоду часу, тому варто виконати всі роботи, передбачені регламентом для відповідного за порядком обслуговування.

Технічне обслуговування (ТО)- це комплекс операцій з підтримання роботоздатності та справності автомобіля при його використанні. Дотримання рекомендованого регламенту ТО, а саме виконання повного комплексу передбачених робіт є запорукою безпечної експлуатації автомобіля. Ігнорування чи цілковите недотримання регламенту може призвести до передчасного виходу з ладу окремих систем або навіть автомобіля в цілому. Періодичність заміни витратних матеріалів, експлуатаційних рідин та запасних частин в рамках регламенту ТО визначається виробником відповідно до пробігу або періоду часу, залежно від того, що настане раніше.

 

Це пов’язано зі специфікою експлуатаційних характеристик, які змінюються як після певного пробігу автомобіля, так і з плином часу. Таким чином, якщо першою настає будь-яка із зазначених умов — необхідно виконати роботи з ТО в повному обсязі. Таким чином, Навіть якщо автомобіль протягом тривалого часу не експлуатувався або пробіг є незначним (меншим за 15 000 км від дати попереднього ТО), варто виконати всі роботи, передбачені регламентом для відповідного за порядком обслуговування.

Періодичність заміни витратних матеріалів (рідин, мастил, запасних частин) в рамках регламенту ТО визначається виробником відповідно до пробігу або періоду часу, залежно від того, що настане раніше. Це пов’язано зі специфікою експлуатаційних характеристик, які змінюються як після певного пробігу автомобіля, так і з плином часу. Таким чином, якщо першою настає будь-яка із зазначених умов — це є приводом виконати роботи в повному обсязі. Таким чином, навіть якщо автомобіль протягом тривалого часу не експлуатувався або пробіг є незначним (меншим за 15 000 км від дати попереднього ТО), варто виконати всі роботи, передбачені регламентом для відповідного за порядком обслуговування.

У разі проходження технічного обслуговування не в офіційній дилерській мережі Lexus, власник втрачає право вимагати усунення недоліків по гарантії.

Діагностика є невіддільною складовою, що передує процесу ремонту та призначена для визначення причин несправності. У разі, якщо в результаті діагностики поломка буде визнана негарантійною, Вам необхідно буде оплатити діагностику. Якщо ж ремонт автомобіля після діагностики буде проводитися по гарантії, оплачувати діагностику не потрібно.

Сервісна книжка(«Гарантія та догляд Lexus”) є офіційним додатком до договору купівлі-продажу і відповідно документом, що підтверджує право власника на гарантійне обслуговування. В разі втрати сервісної книжки та неможливості відновити відомості про проходження регламентного технічного обслуговування і відповідних відміток в ній, власник може втратити право на розгляд вимог (претензій) щодо усунення недоліків в рамках гарантійних зобов’язань виробника.

Однак, сервісна книжка може бути відновлена на автомобіль, який перебуває в межах гарантійного періоду. Для цього необхідно звернутися в дилерський центр, в якому був придбаний автомобіль, написати заяву на відновлення сервісної книжки та додати копії актів про проходження ТО, копію договору купівлі-продажу, копію техпаспорта і документів, що засвідчують особу власника. Дублікат сервісної книжки видається на платній основі.

У будь-якому випадку, ТО необхідно пройти з метою перевірки та забезпечення належного технічного стану Вашого автомобіля. Якщо ТО прострочено не більше ніж на 1000 км по пробігу або на 21 день за термінами, то скоріш за все Ваше право на гарантійне обслуговування втрачене не буде. Якщо зазначені вище умови порушені, то при проходженні ТО в дилерському центрі Вам буде запропоновано надати пояснення щодо причин порушення регламенту. Питання можливості збереження гарантійних зобов'язань щодо Вашого автомобіля буде детально вивчено та вирішено окремо.

Додатково інформуємо, що також за бажанням Ви можете скористатися програмою «Подовжена гарантія від Lexus», більше інформації про яку та її умови Ви знайдете за посиланням.

Рекомендуємо виконувати ТО заздалегідь в мережі дилерських центрів України, якщо Ви плануєте тривалі поїздки та прогнозуєте порушення міжсервісного інтервалу. У разі крайньої потреби, Ви можете пройти ТО в офіційному дилерському центрі країни призначення при дотриманні регламенту. При цьому обов'язково потрібно внести відповідні відмітки в сервісну книжку та отримати в дилерському центрі документ про виконання робіт.
У разі, якщо ви далі будете проходити обслуговування в офіційних дилерських центрах в Україні, буде потрібно уточнення гарантійного статусу автомобіля.

У будь-якому випадку, ТО необхідно пройти з метою перевірки та забезпечення належного технічного стану Вашого автомобіля. Якщо було порушення регламенту ТО попереднім власником не більше ніж на 1000 км по пробігу або на 21 день за термінами, то скоріш за все Ваше право на гарантійне обслуговування втрачене не буде. Якщо зазначені вище умови порушені, то при проходженні ТО в дилерському центрі Вам буде запропоновано надати пояснення щодо причин недотримання регламенту. Питання можливості збереження гарантійних зобов'язань щодо Вашого автомобіля буде детально вивчено та вирішено індивідуально.

Додатково інформуємо, що також за бажанням Ви можете скористатися програмою «Подовжена гарантія від Lexus», більше інформації про яку та її умови Ви знайдете за посиланням.

Періодичність регламентних робіт з ТО визначається виробником відповідно до типу автомобіля, умов його експлуатації та вимірюється міжсервісним інтервалом пробігу у тисячах кілометрів та періоду часу в місяцях/роках.

 • кожні 15 000 км пробігу або кожні 12 місяців, в залежності від того, що настане раніше
 • термін проходження першого обов’язкового регламентного технічного обслуговування відраховується від дати продажу, а кожного наступного - від пробігу та дати проходження попереднього технічного обслуговування.
 • Більш детально про зміст та вартість технічного обслуговування можна дізнатися у розділі «Калькулятор вартості технічного обслуговування»

  Інформацію щодо змісту ТО і його вартості залежно від моделі та пробігу можна подивитися в розділі «Калькулятор вартості технічного обслуговування»

  Інформацію щодо змісту ТО і його вартості залежно від моделі та пробігу можна подивитися в розділі «Калькулятор вартості технічного обслуговування»

  Інформацію щодо змісту ТО і його вартості залежно від моделі та пробігу можна подивитися в розділі «Калькулятор вартості технічного обслуговування»

  Додатково інформуємо, що також за бажанням Ви можете скористатися програмою «Подовжена гарантія від Lexus», більше інформації про яку та її умови Ви знайдете за посиланням.

  Інформацію щодо змісту ТО і його вартості залежно від моделі та пробігу можна подивитися в розділі «Калькулятор вартості технічного обслуговування»

  Спеціальна сервісна кампанія — це визначений Виробником комплекс дій щодо організації перевірки та, при необхідності, ремонту визначеного Виробником переліку Автомобілів, якщо у Виробника є підстави вважати, що на будь-якому Автомобілі з цього переліку з часом, під впливом дії певних умов експлуатації існує можливість виникнення погіршення експлуатаційних якостей Автомобіля; при цьому вищезазначена можливість виникнення погіршення експлуатаційних якостей може бути виявлена як під час, так і після закінчення гарантійного терміну експлуатації.

   

  Спеціальна сервісна кампанія (ССК) розподіляються на два типи:
  глобальні (виконуються незалежно від країни призначення) та
  локальні (які можуть бути впроваджені в країні продажу конкретного автомобіля).
  Ми виконуємо глобальні ССК, а також локальні (які впроваджені для нашого ринку).

  Так, така ССК може бути виконана. Але перед виконанням дилер повинен перевірити авто та впевнитися, що така кампанія розповсюджується на конкретний наданий автомобіль, може бути виконана дилером в Україні й останній має необхідні інструкції, запасні частини та матеріали для її проведення. Вищевказаний комплекс дій з перевірки — це окремий вид роботи, що підлягає оплаті.
  Варто зазначити, що ССК розподіляються на два типи: глобальні (виконуються незалежно від країни призначення) та локальні (які можуть бути впроваджені в країні продажу конкретного автомобіля). На автомобілях, що призначені для інших, ніж європейський*, ринків, можуть бути виконані тільки глобальні ССК.

   

  *Албанія, Андорра, Австрія, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гібралтар, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Косово, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Монако, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сербія та Чорногорія, Словацька Республіка, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Північна Македонія, Нідерланди та Великобританія

  Сервісна книжка може бути відновлена тільки на автомобіль, який перебуває в межах гарантійного періоду. Для цього необхідно звернутися до найближчого офіційного дилерського центру, написати заяву на відновлення сервісної книжки, додати копію техпаспорта, документів, що засвідчують особу власника, а також за можливості надати копії актів про проходження ТО та копію договору купівлі-продажу. Дублікат сервісної книжки видається на платній основі.

  Сервісна книжка може бути відновлена тільки на автомобіль, який перебуває в межах гарантійного періоду. Для цього необхідно звернутися в дилерський центр, в якому був придбаний автомобіль, написати заяву на відновлення сервісної книжки та додати копії актів про проходження ТО, копію договору купівлі-продажу, копію техпаспорта і документів, що засвідчують особу власника. Дублікат сервісної книжки видається на платній основі.

  Сервісна книжка(«Гарантія та догляд Lexus”) є офіційним додатком до договору купівлі-продажу і відповідно документом, що підтверджує право власника на гарантійне обслуговування. В разі втрати сервісної книжки та неможливості відновити відомості про проходження регламентного технічного обслуговування і відповідних відміток в ній, власник може втратити право на розгляд вимог (претензій) щодо усунення недоліків в рамках гарантійних зобов’язань виробника.

   

  Однак, сервісна книжка може бути відновлена на автомобіль, який перебуває в межах гарантійного періоду. Для цього необхідно звернутися в дилерський центр, в якому був придбаний автомобіль, написати заяву на відновлення сервісної книжки та додати копії актів про проходження ТО, копію договору купівлі-продажу, копію техпаспорта і документів, що засвідчують особу власника. Дублікат сервісної книжки видається на платній основі.

  Будь ласка, зв'яжіться з дилерським центром , в якому було розміщено замовлення на запасну частину, щоб отримати повну інформацію. Наразі вживаються всі можливі заходи, щоб не допустити перебоїв з постачанням, проте в поточних умовах ситуація із затримкою постачання потенційно можлива.Рекомендуємо підтримувати контакт з представниками Вашого дилерського центру для отримання актуальної інформації.

  Загальна рекомендація, періодично (не рідше разу на тиждень) запускати двигун, щоб уникнути глибокого розряду АКБ. В бензинових та дизельних версіях запустити двигун не менше, ніж на 30 хвилин. Гібридні автомобілі перевести в режим "Ready" на годину, мінімум. При цьому, слід відключити додаткові електричні споживачі, такі як радіо та кондиціонер.

  Якщо є така можливість, у разі тривалого простою, слід від'єднати "мінусову" клему АКБ, попередньо його зарядивши. Звертаємо Вашу увагу, що додаткові електричні споживачі (наприклад: системи запобігання викраденню(сигналізації GPS / GSM тощо) призводять до більш інтенсивного розряду АКБ у порівнянні з експлуатацією в штатному режимі. За більш детальними рекомендаціями звертайтеся в дилерський центр

   

  Вибір рекомендованого обладнання: При придбанні додаткового обладнання для автомобіля, рекомендується вибирати продукти, які рекомендує офіційний дилерський центр Lexus або виробник вашого автомобіля, задля сумісності та належної роботи обладнання з автомобілем.

   

  • Ознайомлення з особливостями та споживанням струму: Перед встановленням додаткового обладнання ретельно ознайомтесь з його особливостями та потенційним споживанням струму. Це дозволить вам налаштувати обладнання на оптимальні параметри та уникнути перевантаження електричної системи автомобіля.
  • Збереження акумуляторної батареї: Підтримуйте акумуляторну батарею у хорошому стані, регулярно перевіряючи її рівень заряду та загальний стан. Звертайте увагу, що застарілі акумулятори можуть бути менш ефективними та швидше розряджатись, що може призводити до скорочення часу роботи без запуску двигуна.
  • Обирайте місце паркування з розумінням: Уникайте паркування вашого автомобіля на місцях, де є перешкоди для сигналів GPS або GSM. Такі перешкоди можуть впливати на роботу деяких систем безпеки та збільшувати споживання електричного струму. Вибирайте місце паркування, яке максимально сприяє нормальній роботі всього обладнання.
  • Активне використання автомобіля: Особливо важливо активно використовувати автомобіль, якщо ви здійснюєте короткі поїздки або маєте тривалі періоди простою. Це допоможе забезпечити належне заряджання акумуляторної батареї та підтримувати її в оптимальному стані.

  У разі появи індикатора на панелі приладів, необхідно дотримуватись рекомендацій посібника користувача під час експлуатації автомобіля, де описаний детальний порядок дій при появі кожного з індикаторів. У всіх випадках, коли індикатор червоного кольору, необхідно припинити рух. За додатковою інформацією та технічною допомогою Вам слід звернутися в один з офіційних дилерських центрів.

  Ви можете звернутися за допомогою безпосередньо до найближчого дилерського центру. У будь-якому випадку, слід дотримуватись рекомендацій посібника користувача під час експлуатації автомобіля.

  Встановлення будь-яких чохлів може виплинути на роботу допоміжної системи безпеки автомобіля(SRS), зокрема бічних подушок безпеки, що вмонтовані в спинки передніх сидінь.

  Розміри й типи колісних дисків та шин рекомендовані виробником відповідно до типу та конструкції кожної моделі автомобіля. Такі рекомендації можна знайти в посібнику користувача до відповідної моделі або на інформаційній таблиці на самому автомобілі, яка знаходиться у дверному пройомі водійських дверей. Використання колісних дисків або шин, які не відповідають вимогам виробника, може вплинути на безпечність керування та на експлуатаційні характеристики автомобіля!

  Всі експлуатаційні рідини (моторні й трансмісійні оливи, гальмівна, охолоджувальні та інші) мають певні фізичні характеристики (в’язкість, щільність, гігроскопічність) та експлуатаційні властивості (мащення, тепловідведення, передача гідравлічного тиску тощо), які змінюються (втрачаються, погіршуються) з плином часу, незалежно від режиму експлуатації. Оскільки кожна з рідин виконує властиву їй функцію у призначеній для цього системі, дуже важливо підтримувати їхній стан в оптимальних умовах. Саме від цього залежить ефективність мащення, охолодження, гальмування та інших характеристик, що безпосередньо впливають на комфорт і безпеку експлуатації автомобіля. Тому дуже важливо вчасно міняти всі рідини саме за часом, незалежно від того чи досяг автомобіль пробігу згідно з регламентом.

  Повітряні фільтри є важливими компонентами для забезпечення робочих характеристик двигуна і комфорту експлуатації автомобіля. Регламентом технічного обслуговування передбачено обов'язкову перевірку їхнього стану кожні 15 000 км/12 місяців та відповідну заміну в разі потреби (забруднення, погіршена пропускна спроможність і т.ін.). Відповідно до чинної практики та умов експлуатації автомобілів ці фільтри рекомендовано замінити після кожних 2 років експлуатації. Однак, остаточний висновок щодо необхідності такої заміни може надати тільки спеціаліст сервісу дилера за результатами перевірки.

  Як правило, запис про заборону експлуатації автомобіля вноситься дилером у випадках якщо:
  1. Експлуатація несправного автомобіля небезпечна чи впливає на безпечність його використання
  або
  2. Така експлуатація може посилити проблему та збільшити масштаб пошкоджень. Експлуатація несправного автомобіля згідно з сервісною книжкою за посиланням ( розділом «Обмеження гарантійних зобов'язань») віднесена до умов, що обмежують гарантійні зобов'язання виробника і може бути підставою для відмови у гарантійному ремонті.

  На ринок України вже постачаються моделі Lexus з Apple CarPlay та Android Autо, а саме:
  -RX (з датою виробництва з серпня 2019)
  -NX, UX, ES (з датою виробництва з жовтня 2019)
  -LC (з датою виробництва з січня 2021)

  Для моделей NX, UX або ES (не раніше 2017 року) існує можливість оновити мультимедійну систему. Рекомендуємо Вам звертатися до зручного для Вас дилерського центру за подробицями.
  * На деяких автомобілях Lexus також існує можливість під'єднати телефон за допомогою Bluetooth або MirrorLink/Mirrorcast.

  За подробицями щодо оновлення мультимедійної системи на Вашому автомобілі, рекомендуємо Вам звертатися до зручного для Вас офіційного дилерського центра Lexus.

  Регламент обслуговування автоматичних / механічних трансмісій залежить від типу двигуна і системи приводу моделі автомобіля, на якій вони встановлюються. Більш детально з особливостями та вартістю технічного обслуговування трансмісій можна дізнатися у розділі «Калькулятор вартості технічного обслуговування»

  Нормо-година – це одиниця часу виконання робіт з ремонту та обслуговування автомобіля. Існують спеціальні нормативи, передбачені виробником або виконавцем  для проведення робіт по кожній моделі автомобіля.

  Такі  нормативах являють собою усереднений час на виконання найпоширеніших  операції, розрахований за спеціальною методикою у відповідності до технології ремонту чи обслуговування автомобілів.

  Фактична кількість витраченого часу може відрізнятися від кількості нормо-годин за нормативом та залежить від особливостей конструкції та стану автомобіля, наявності додаткового обладнання, кваліфікації майстра, умов виконання робіт, тощо. 

  Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам забезпечити ефективну роботу акумуляторної батареї:

   

  • Вибір рекомендованого обладнання: При придбанні додаткового обладнання для автомобіля, рекомендується вибирати продукти, які рекомендує офіційний дилерський центр Lexus або виробник вашого автомобіля, задля сумісності та належної роботи обладнання з автомобілем.
  • Ознайомлення з особливостями та споживанням струму: Перед встановленням додаткового обладнання ретельно ознайомтесь з його особливостями та потенційним споживанням струму. Це дозволить вам налаштувати обладнання на оптимальні параметри та уникнути перевантаження електричної системи автомобіля.
  • Збереження акумуляторної батареї: Підтримуйте акумуляторну батарею у хорошому стані, регулярно перевіряючи її рівень заряду та загальний стан. Звертайте увагу, що застарілі акумулятори можуть бути менш ефективними та швидше розряджатись, що може призводити до скорочення часу роботи без запуску двигуна.
  • Обирайте місце паркування з розумінням: Уникайте паркування вашого автомобіля на місцях, де є перешкоди для сигналів GPS або GSM. Такі перешкоди можуть впливати на роботу деяких систем безпеки та збільшувати споживання електричного струму. Вибирайте місце паркування, яке максимально сприяє нормальній роботі всього обладнання.
  •  Активне використання автомобіля: Особливо важливо активно використовувати автомобіль, якщо ви здійснюєте короткі поїздки або маєте тривалі періоди простою. Це допоможе забезпечити належне заряджання акумуляторної батареї та підтримувати її в оптимальному стані.

   

  Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете забезпечити оптимальну безпеку та ефективну роботу додаткового обладнання та акумуляторної батареї вашого автомобіля. Завжди майте на увазі вимоги виробника та, при потребі, звертайтеся до спеціалістів для отримання конкретних порад та підтримки.

  Будь ласка, зв'яжіться з дилерським центром , в якому було розміщено замовлення на запасну частину, щоб отримати повну інформацію. Наразі вживаються всі можливі заходи, щоб не допустити перебоїв з постачанням, проте в поточних умовах ситуація із затримкою постачання потенційно можлива.Рекомендуємо підтримувати контакт з представниками Вашого дилерського центру для отримання актуальної інформації.

  Гарантія на запасну частину діє тільки в разі встановлення її в офіційному дилерському центрі. В такому випадку гарантія на встановлену в офіційному дилерському центрі запасну частину буде діяти до кінця терміну дії гарантії на автомобіль, але не менше 1 року (за виключенням акумуляторних батарей на які розповсюджуються окремі гарантійні умови).

  Гарантійний ремонт виконується відповідно до встановленої виробником процедури та коштом виробника. Замінені запасні частини підлягають зберіганню дилером до подальшої утилізації або передачі виробнику на дослідження, і не підлягають поверненню власнику автомобіля.

  Гарантія на встановлену оригінальну запасну частину поширюється у всій мережі офіційних дилерських центрів Лексус при наявності документів на підтвердження її покупки / встановлення в одному з дилерських центрів.

  На оригінальні запасні частини, придбані та встановлені в Дилерській мережі, гарантійний термін складає 12 (дванадцять) місяців без обмеження пробігу, починаючи з дати ремонту сплаченого Власником, під час якого були проведені роботи по встановленню такої оригінальної запасної частини.

  Програма подовженої гарантії від Lexus є додатковими гарантійними зобов'язаннями щодо окремих вузлів, агрегатів автомобіля та їх частин, що надаються понад  звичайні гарантійні зобов’язання на нові автомобілі в цілому та при виконанні умов Програми

  Підключенню до Програми підлягають автомобілі, що відповідають визначеним вимогам (лінк або документ), після проходження повного технічного обслуговування згідно з регламентом виробника у мережі офіційних дилерських центрів Lexus з використанням оригінальних запчастин та витратних матеріалів, наданих уповноваженим дилерським центром Lexus або авторизованим сервісним центром Lexus. Дія програми подовженої гарантії від Lexus триває протягом 1 року або 15 000 км пробігу від дати такого технічного обслуговування. З більш детальним переліком умов програми можливо ознайомитись за посиланням

  Строк дії подовженої гарантії від  Lexus обчислюється від дати проходження кожного чергового технічного обслуговування  у мережі уповноважених дилерських центрів Lexus  або авторизованих сервісних центрів Lexus згідно з регламентом виробника, та складає  1 рік або 15 000 пробігу залежно від того, що настане раніше.

   

  При цьому у випадку, якщо станом на момент звернення за гарантійним ремонтом продовжують діяти гарантійні зобов'язання на автомобіль, виконанню в першу чергу підлягають саме основні гарантійні зобов'язання на автомобіль (первинна заводська гарантія виробника). 

  Детальну інформацію щодо дії програми подовженої гарантії від Lexus Ви можете знайти на офіційному сайті  Lexus.ua за посиланням https://www.lexus.ua/owners/warranty/extended-warranty/podovzhena-harantiya або в уповноваженому  дилерському центрі Lexus чи авторизованому сервісному центрі Lexus.

  Додатково, при проходженні технічного обслуговування в уповноваженому дилерському центрі Lexus Вам буде надана відповідна інформація щодо умов програми. 

  Під дію програми подовженої гарантії від Lexus підпадають автомобілі Lexus, які були офіційно імпортовані на територію України та продані в мережі уповноважених дилерів Lexus в Україні й вік яких понад два (2) роки та / або пробіг яких складає понад 85 000 кілометрів, але не перевищує вік в 10 років, а пробіг при цьому складає менше ніж 160 000 кілометрів від дати продажу першому покупцю. З більш детальним переліком умов програми можливо ознайомитись за посиланням https://www.lexus.ua/owners/warranty/extended-warranty

  Ні, при розгляді конкретного випадку будуть застосовані умови або подовженої, або основної гарантії, залежно від віку та пробігу автомобіля на момент звернення.

   

  Якщо автомобіль  Lexus завітає на технічне обслуговування до уповноваженого дилерського центру на третьому (3) році  або після 85 000 пробігу при дії основної гарантії, то програма подовженої гарантії  від Lexus буде підключена і буде діяти до наступного проходження планового технічного обслуговування.

  При цьому, протягом гарантійного терміну експлуатації автомобіля умови основної гарантії виробника на автомобіль матимуть переважну силу.

  Наприклад, автомобіль Lexus завітав на технічне обслуговування до уповноваженого  дилерського центру Lexus або авторизованого сервісного центру Lexus на терміні 2 роки 6 місяців. В такому випадку строк дії основної гарантії від Lexus закінчиться через пів року, після чого продовжать діяти умови подовженої гарантії від Lexus, до визначеної планової дати проходження наступного технічного обслуговування.

   

  А також, якщо автомобіль Lexus завітає на технічне обслуговування до уповноваженого дилерського центру Lexus або авторизованого сервісного центру Lexus з пробігом в 90 000 кілометрів, то дія основної гарантії Lexus закінчиться на пробігу 100 000 кілометрів, після чого продовжать діяти умови подовженої гарантії від Lexus,  протягом ще 5 000 кілометрів. 

  Ні, підключення Вашого автомобіля до програми подовженої гарантії від Lexus  не потребує додаткової оплати з боку власника. 

  Ні, Програма подовженої гарантії від Lexus може бути підключена тільки на тих автомобілях, які були офіційно імпортовані (призначені для ринку України) і продані уповноваженими дилерськими центрами Lexus  в Україні. 

  Усунення поломок на умовах Програми виконують усі офіційні дилерські центри Lexus в Україні, актуальний перелік яких можна знайти за посиланням

  Детальні умови програми ви можете переглянути за посиланням https://www.lexus.ua/owners/warranty/extended-warranty

  Так, Програму подовженої гарантії від Toyota може бути підключено  у випадку проходження найближчого за пробігом "повного"* технічного обслуговування. 

   

  * Під повним технічним обслуговування мається на увазі ТО 30 000 км або 60 000 км або 90 000 км або 120 000 км або 150 000 км

  Ні, при проходженні  технічного обслуговування не у повному обсязі або проходження не за регламентом в уповноваженому дилерському центрі Lexus або авторизованому сервісному центрі Lexus,  програма подовженої гарантії від Lexus не буде підключена

  З метою забезпечення належної якості виконаних робіт, умови програми подовженої гарантії від Lexus будуть  діяти лише при використанні оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, які були придбані в уповноваженому дилерському центрі Lexus в Україні.

  Так, у програмі подовженої гарантії беруть участь  всі уповноважені дилерські центри Lexus та  авторизовані сервісні центри Lexus

  Так, обслуговування автомобіля за програмою подовженої гарантії від Lexus можливо у будь-якому зручному для Вас уповноваженому  дилерському центрі Lexus або авторизованому сервісному центрі Lexus. 

  Так, для підключення програми подовженої гарантії від Lexus сервісна книжка не вимагається. 

  Але, якщо сервісна книжка у Вас є, після проходження технічного обслуговування, надайте її дилеру, який виконував відповідні роботи, для того, щоб зробити в ній відповідну відмітку.

  Подовжену гарантію від Lexus можна отримати у випадку проходження найближчого за віком або пробігом повного* технічного обслуговування. 

   

  * Під повним технічним обслуговуванням мається на увазі ТО 30 000 км або 60 000 км або 90 000 км або 120 000 км або 150 000 км

  FAQS

  1. Усі
  Welcome to the FAQ component! Need help with this component? Go to https://dxpwiki.toyota.eu/communitysupport/support/faq

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec mattis risus vitae rhoncus imperdiet. Vestibulum augue ipsum, gravida ac diam eu, porttitor maximus leo. Nulla consectetur, libero vel hendrerit suscipit, sem mauris fermentum dui, eget blandit odio nisl eu tellus. Mauris ut urna suscipit, malesuada enim at, vehicula lectus. Etiam eget enim eu nibh laoreet pharetra sed ut quam. Curabitur elementum faucibus arcu sed blandit. Proin egestas nisl libero, nec dictum tellus feugiat vitae. Nam sed velit pharetra, vehicula metus id, lacinia tortor. Aliquam auctor tristique suscipit.

  Mauris porta metus velit, at vulputate ante maximus quis. Suspendisse eleifend urna justo, nec blandit diam rutrum non. Nulla pellentesque magna at sapien facilisis dignissim. Ut mollis quam vitae fringilla rutrum. Fusce ante odio, dapibus sit amet molestie in, faucibus ut lorem. Mauris a condimentum erat, quis dignissim quam. Etiam magna lectus, pharetra sit amet mollis non, iaculis vitae libero. Donec eget lobortis ipsum, ac consectetur augue. Integer consequat nulla nec semper ultrices. Nulla tristique orci eget volutpat lobortis. Ut nec nisi imperdiet, consequat lacus et, condimentum tortor. Mauris pharetra urna non diam imperdiet, vel feugiat odio luctus. Duis tristique cursus purus, nec ultricies turpis aliquam iaculis. Sed finibus magna aliquam orci hendrerit pharetra. Proin metus diam, finibus eu leo at, porta lacinia eros. Maecenas quam diam, venenatis ut dapibus a, imperdiet quis tortor.
  How to add content to the FAQ component?

  Pellentesque consequat sapien ut ante cursus, id mattis enim convallis. Curabitur blandit sem scelerisque egestas aliquet. Aliquam sagittis sed mauris euismod ullamcorper. Curabitur lobortis lacus eget posuere tempor. Aliquam mollis, ipsum in malesuada iaculis, leo odio malesuada metus, eu luctus diam lorem non velit. Etiam a nibh sagittis, eleifend purus at, ultricies lacus. Nunc suscipit, elit eu ullamcorper pulvinar, quam sapien malesuada ex, vitae sollicitudin leo est at augue.

  Morbi bibendum molestie dui, semper tincidunt magna scelerisque in. In finibus placerat feugiat. Aliquam ultrices dolor sit amet justo bibendum, eget pretium ipsum euismod. Praesent vel faucibus tellus. Phasellus sodales quam quis felis elementum luctus. Aliquam tortor diam, aliquam in mauris vitae, finibus fringilla diam. Suspendisse nec tortor sed lorem eleifend sodales et at augue. Proin ante neque, blandit ac leo et, mollis consectetur diam. Curabitur sit amet dictum justo. Curabitur molestie molestie arcu ut suscipit. Mauris id facilisis leo. Aliquam in dictum sem. Cras accumsan vehicula purus quis commodo.
  What are the FAQ features?

  Aliquam eget eleifend elit. Curabitur maximus sapien non magna lacinia, ornare bibendum lorem lacinia. Etiam ante tellus, fermentum in tortor sit amet, commodo dignissim odio. Aenean iaculis, elit vel euismod faucibus, odio arcu maximus elit, ac sollicitudin felis quam vitae dui. Donec lacus arcu, consequat mollis suscipit eu, rutrum sed dui. Nullam tortor elit, lacinia sed leo ac, pharetra facilisis elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Maecenas luctus in tellus et imperdiet.