1. Owners
  2. Maintenance
  3. Oil change
Швидкі дії
Швидкі дії

ЗАМІНА МОТОРНОЇ ОЛИВИ

СВОЄЧАСНА ЗАМІНА ОЛИВИ Є ВАЖЛИВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ РОБОТИ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ LEXUS. ТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛІСТИ LEXUS ВИБЕРУТЬ ВІДПОВІДНУ ОЛИВУ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОЇ РОБОТИ ДВИГУНА, А ТАКОЖ ЕКОНОМІЇ ПАЛЬНОГО ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ LEXUS.

ЗАМІНА МОТОРНОЇ ОЛИВИ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Хоча заміна моторної оливи є стандартною процедурою будь-якого сервісу Lexus, саме ваш пробіг визначає, як часто необхідно замінювати оливу в автомобілі. Якщо вам потрібна додаткова інформація, відвідайте обраного вами представника Lexus для отримання спеціалізованої консультації.

ЧОМУ Я ПОВИНЕН ЗАМІНЮВАТИ ОЛИВУ?

Заміна оливи — це проста процедура з видалення старої оливи та її заміни на свіжу у двигуні. Але цей процес необхідний для продовження терміну експлуатації елементів двигуна, бо запобігає перегріву, викликаному тертям і потенційною корозією. Це також гарантує, що ваш масляний фільтр захистить двигун від потрапляння великих і руйнівних частинок.

ЯК МЕНІ ЗАМІНИТИ ОЛИВУ?

Для впевненості, що заміна оливи виконана належним чином, а також для запобігання пошкодженню вашого автомобіля Lexus зверніться до найближчого дилерського центру, щоб доручити заміну оливи нашим кваліфікованим фахівцям.