1. Owners
  2. Maintenance
  3. Oil change
ШВИДКІ ДІЇ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

ЗАМІНА МОТОРНОГО МАСЛА

своєчасна заміна масла є важливою процедурою для забезпечення безперебійної роботи вашого автомобіля lexus. технічні спеціалісти lexus виберуть відповідне масло для оптимальної роботи двигуна, а також економії пального вашого автомобіля Lexus.

ЗАМІНА МОТОРНОГО МАСЛА ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Хоча заміна моторного масла є стандартною процедурою будь-якого сервісу Lexus, саме ваш пробіг визначає, як часто необхідно замінювати масло в автомобілі. Якщо вам потрібна додаткова інформація, відвідайте обраного вами представника Lexus для отримання спеціалізованої консультації.

ЧОМУ Я ПОВИНЕН ЗАМІНЮВАТИ МАСЛО?

Заміна масла— це проста процедура з видалення старого масла та її заміни на свіже у двигуні. Але цей процес необхідний для продовження терміну експлуатації елементів двигуна, бо запобігає перегріву, викликаному тертям і потенційною корозією. Це також гарантує, що ваш масляний фільтр захистить двигун від потрапляння великих і руйнівних частинок.

 

ЯК МЕНІ ЗАМІНИТИ МАСЛО?

Для впевненості, що заміна масла виконана належним чином, а також для запобігання пошкодженню вашого автомобіля Lexus зверніться до найближчого дилерського центру, щоб доручити заміну нашим кваліфікованим фахівцям.