1. Discover Lexus
  2. Performance
ШВИДКІ ДІЇ
Відкрийте Lexus

Захоплива динаміка

Динаміка — щось більше, ніж просто швидкість. Це відчуття зв'язку з автомобілем, дорогою і вашими почуттями. І ми прагнемо подарувати вам це відчуття.

Моделі перфоманс

 

Кожна модель F SPORT черпає натхнення з суперкарів LFA, RC F і GS F, покращуючи і без того вражаючий вигляд лінійки Lexus більш спортивним стилем. Філософія Lexus F впроваджена в кожен F SPORT завдяки мускулистому дизайну екстер’єру, орієнтованій на спорт кабіні і ексклюзивно налаштованому керуванню – усе це створить для вас як водія зовнішній вигляд і відчуття натхнення.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?carType=12742793-5df4-4a5e-8617-70595e2a32fd%2C3dd2fe7d-1044-430f-849a-66ec202beb4c

Створено для натхнення

Емоції роблять нас людьми. Вони також є для нас рушійною силою, при створенні дивовижних автомобілів. При проєктуванні ми використовуємо високі технології та інновації, але в створенні дизайну, виробництві й випробуваннях нових моделей на перше місце ми ставимо відчуття і задоволення від керування. Чи зачіпає власний автомобіль ваші почуття? Хіба він не збуджує емоцій? Показники та технічні характеристики багато чого варті, але, що дійсно має основне значення – це те, яке враження створює кожен автомобіль.