1. Discover Lexus
  2. Design
  3. Signature Styling
ШВИДКІ ДІЇ
ДИЗАЙН

ХАРАКТЕРНИЙ СТИЛЬ

Наш підхід до проєкту визначається філософією дизайну L-Finesse. Що це означає? Ми підносимо вам найостанніший проєкт й технологію та прагнемо досягти досконалості у всьому, що ми створюємо.

L-FINESSE

Ухвалюючи будь-яке рішенняв області дизайну, ми керуємося трьома ключовими цінностями:

  • Відповідно до японської традиції гостинності — принципом «омотенаші» — ми не просто задовольняємо потреби та бажання людини, а безпомилково їх передбачаємо, щоб поїздка на наших автомобілях приносила тільки позитивні емоції.
  • Що щоб ми не створювали, воно має бути інтуїтивно зрозумілим у використанні та приємним у спогляданні незалежно від притаманної складності. В автомобілях Lexus немає нічого зайвого, тому ніщо не буде відвертати вас від захопливого водіння.
  • Усі наші автомобілі мають дивовижну силу привертати увагу людей та заставляти їх обертатися. Але, крім цього, вони вміють цю увагу утримувати, тому що чим більше ви дивитеся на автомобіль, тим сильніше ви занурюєтеся у процес милування. Цей феномен художники-оформлювачі та інженери-конструктори Lexus називають «візуальними подорожами».

     

ВЕРЕТЕНОПОДІБНА РЕШІТКА РАДІАТОРА

По нашій веретеноподібній решітці відразу ж легко пізнається відмінна риса дизайну Lexus і завдяки ефектному дизайну приковує погляд. Попри незмінну витягнуту форму, оформлення решітки незначно змінюється з плином часу і в залежності від моделі.

L-ПОДІБНІ ФАРИ

Наші фари L-подібної форми гармонують з веретеноподібною решіткою радіаторів, формуючи серйозний зовнішній вигляд. Елементи передньої та задньої частини автомобіля відсилають до назви компанії. Форма наших фар постійно змінюється завдяки досягненням у сфері технологій і дизайну.