1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. F SPORT
ШВИДКІ ДІЇ
ПРОДУКТИВНІСТЬ

F SPORT

Кожна модель F SPORT бере натхнення від суперавтомобілів LFA, RC F або GS F, підсилюючи й без того виразний зовнішній вигляд модельного ряду Lexus більш спортивним стилем. Філософія Lexus F втілена в кожному автомобілі F SPORT за допомогою виразного дизайну екстер'єру, спортивних крісел і виняткової плавності ходу – все це привертає увагу і дає відчуття приємного збудження для водія.

Дизайн екстер'єру F Sport

Стилізація форми та обробки Lexus F SPORT створена, щоб звертати на себе увагу своєю відмітною веретеноподібною радіаторною решіткою, комірчастими вставками й хромованими деталями. Великі повітрозабірники охолоджування гальм і аеродинамічні закрилки внизу переднього бампера, що створюють притискне зусилля, підкреслюють цілеспрямовану та агресивну зовнішність автомобіля. Унікальні легкосплавні диски й стримані емблеми F SPORT завершують сміливий дизайн, що нагадує спортивні прототипи зі знаменитої перегонової траси Фудзі.

виняткові диски та регульована підвіска

Дизайн легкосплавних дисків призначений для низько профільних шин для бездоганного зчеплення з дорожнім покриттям при проходженні поворотів. Компонування як передньої, так і задньої підвіски сконструйовані для поліпшення плавності руху і ходових якостей

винятковий передній бампер і радіаторні решітки

Виразна комірчаста веретеноподібна радіаторна решітка та унікальний бампер, передня частина автомобіля F SPORT, що впадає в очі, – все це підкреслює сміливу й агресивну завершеність дизайну. Широкий низько опущений цілісний спойлер доповнений двома окремими зовнішніми сітчастими решітками.

Особливості інтер'єру F Sport

Ексклюзивні регульовані крісла, механічно оброблені алюмінієві педалі та кермо у дусі F SPORT – все підкреслює спортивний вигляд інтер'єру нашого модельного ряду F SPORT. Займіть своє місце за кермом у майстерно виконаному кріслі, і ви відчуєте, як кожна деталь в автомобілі нерозривно пов'язує вас з ним в одне ціле і дарує вам спортивний настрій.

висококомфортабельне крісло

Надійно підтримуючи вас в області попереку і плечей під час проходження крутих поворотів, дизайн крісла F SPORT забезпечує більш ґрунтовну і покращену посадку. Красиві прошиті вручну деталі крісла виконані нашими майстрами Такумі.

спортивний дисплей

На приладову панель спортивного дизайну F SPORT виводиться вся необхідна для руху інформація, і у вас у будь-яку мить завжди «під рукою» дані про роботу автомобільних агрегатів. Підключена до системи вибору режиму руху багаторівнева приладова панель може мінятися залежно від настройок режиму руху.

Зверніть увагу: ця опція доступна на деяких автомобілях в модельному ряду Lexus.

Спортивне кермо та педалі

Ергономічне спортивне кермо з емблемою F SPORT всередині обшите перфорованою шкірою і доповнене клавішами перемикання передач, що знаходяться на ньому. Під своїми ногами ви відчуєте механічно оброблені алюмінієві педалі, що нагадують спортивну спадщину моделей F SPORT, які забезпечують надійне зчеплення з ногою.

Зверніть увагу: ця опція доступна на деяких автомобілях в модельному ряду Lexus.

Виберіть свою модель F Sport

Легко пізнавальний стиль модельного ряду F SPORT представлений у всіх автомобілях Lexus, включаючи компактний гібрид Lexus CT, купе-кабріолет Lexus RC і позашляховик Lexus RX. Прийшов час ухвалювати рішення: виберіть для себе нашу модель F SPORT.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ux%2Crx%2Cnx