1. New Cars
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

ЗУСТРІЧАЙТE КУПЕ LC

З випуском розкішного купе LC 500 для Lexus починається нова ера, в основі якої лежить революційний підхід до розробки автомобілів. Так, наприклад, підготовка моделі LC до виробництва була немислима без творчих рішень і кардинально нових концепцій. Попри те, що дизайнерам була надана повна свобода дій, їм довелося вирішувати серйозні завдання: як створити низьку лінію даху, характерну для купе, але при цьому забезпечити комфортну посадку 4 осіб? Наші дизайнери та фахівці зі створення моделей з глини місяцями працювали над однією-єдиною характерною лінією, прагнучи досконалості та відмовляючись йти на компроміси. Ніщо не пройшло повз увагу фахівців Lexus.

 

Удосконалена форма купе

Фірмова решітка радіатора Lexus доповнює одні із найкомпактніших фар у світі, а наднизька передня підвіска надає LC виразної аеродинамічності. Ззаду дах звужується між широкими колісними арками. А задні фари, що нагадують форсажну камеру реактивних винищувачів, надають автомобілю рішучого вигляду.

Вражаючий V8 і багатоступенева гібридна система

LC 500 доступний із вражаючим 5-літровим бензиновим двигуном V8 і 10-ступеневою автоматичною трансмісією; LC 500h доступний із першою у світі багатоступеневою гібридною системою Multi Stage Hybrid System, що поєднує потужність 3,5-літрового бензинового двигуна V6 та вдосконаленого електродвигуна/генератора.

Міцний та легкий

Дах і дверні рами LC виготовлені з надзвичайно міцного, проте легкого пластику, укріпленого вуглецевим волокном. Панелі дверцят, багажного відсіку та капота виготовлені з надлегкого алюмінію, а каркас кузова — зі сталі з надвисокою границею міцності на розрив.

 

Орієнтований на водія салон

Ергономічний та інтелектуальний салон LC надає впевненості при енергійному водінні. Всі надважливі інструменти та дисплеї розташовані у полі огляду, щоб зменшити відволікання від дороги. Елементи керування, якими водій користується найчастіше, розташовані навколо керма.

Майстерність Такумі

У LC ретельно підібрані всі матеріали і шкіряні елементи, що підкреслює майстерність такумі, — від перемикачів швидкості на кермі та оздоблення дверей із алькантари до оздобленого шкірою важеля перемикання передач.

Lexus Safety System +

 

Оновлений NX має всі переваги комплексу системи безпеки Lexus Safety System +. Вона являє собою комплекс систем активної безпеки і допоміжних систем для водія, таких як система розпізнавання дорожніх знаків, система контролю втоми водія, система оповіщення про зміну смуги руху, система утримання в смузі руху, система адаптивного управління дальнім світлом, адаптивний круїз-контроль, система попередження зіткнення з функцією автоматичного гальмування.

 

ФОТОДОБІРКА LC

За кожною фотографією стоїть своя історія. Розпочніть вашу подорож у захопливий світ сміливого дизайну і приголомшливої майстерності Lexus.

Наявність та Замовлення

Якщо Ви бажаєте замовити або дізнатись про наявність Lexus LC , будь ласка, звертайтесь до офіційних дилерів Lexus  в Україні.