1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Pre collision system with pedestrian detection
ШВИДКІ ДІЇ
Система безпеки Safety System+

Система передаварійної безпеки (PCS)

Система передаварійної безпеки (PCS) з функцією виявлення пішоходів

Захист під час аварії починається із запобігання аварії. Система передаварійної безпеки з функцією виявлення пішоходів забезпечує найкращі можливості для реагування на дорозі. Система стежить за транспортними засобами та пішоходами, що рухаються перед вашим автомобілем, попереджає вас у разі можливого лобового зіткнення та підсилює гальмування, якщо уникнути зіткнення неможливо.

Система передаварійної безпеки використовує радар міліметрового діапазону і відеокамеру для точного виявлення на дорозі автомобілів, пішоходів та велосипедистів.

У разі можливого зіткнення система попереджає водія звуковими та візуальними сигналами, щоб він встиг вжити запобіжних заходів. Крім того, якщо система встановить високий ризик зіткнення або його неминучість, вона підвищує тиск у гальмівній системі, після чого відбувається автоматичне гальмування для запобігання зіткненню та мінімізації наслідків аварії.

Система передаварійної безпеки (PCS ) підвищує вашу водійську інтуїцію, підтверджуючи ваше відчуття відстані до перешкод попереду та гарантуючи спокій за кермом. Незнайомі дороги стають більш зручними для навігації, оскільки завдяки PCS, що інформує вас про поведінку інших учасників дорожнього руху, ви можете розслабитися та насолоджуватися поїздкою.

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.