1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Dynamic radar cruise control
ШВИДКІ ДІЇ
Безпека

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Для безпечного руху з постійною швидкістю транспортний засіб повинен реагувати на зміни навколишнього середовища. Адаптивний круїз-контроль допомагає зберігати безпечну відстань до транспортних засобів, що рухаються попереду, сповільнюючи автомобіль, коли виникає загроза зіткнення.

Адаптивний круїз-контроль (АCC) виявляє транспортні засоби, що рухаються попереду з меншою швидкістю, використовуючи вбудований у радіаторну решітку радар міліметрового діапазону та відеокамеру всередині автомобіля. У разі виявлення перешкоди ваш автомобіль автоматично сповільниться. При цьому функція круїз-контролю залишиться активною. Якщо уповільнення недостатньо для запобігання аварії, АCC автоматично застосує гальма, а після уникнення загрози повернеться до заданої швидкості.

АCC гарантує комфортну подорож у різних умовах керування. Адаптивний круїз-контроль ідеально підходить для пересування з високою швидкістю, наприклад автомагістраллю, тоді як адаптивний круїз-контроль з повним діапазоном швидкостей працює навіть на швидкості до 40 км/год, дозволяючи зберігати спокій у заторах.

Адаптивний круїз-контроль зменшує стрес, викликаний необхідністю зберігати постійну відстань до автомобіля попереду, що особливо актуально в містах, де затори можуть перешкоджати руху.

Відвідайте інтерактивну демонстрацію динамічного радарного круїз-контролю

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

моделі, оснащені цією технологією

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux