1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lexus parking assist
ШВИДКІ ДІЇ
Допомога в керуванні

Передові функції допомоги в паркуванні

Система попередження при паркуванні (PKSA)

Паркування має свої специфічні проблеми безпеки. Під час цього процесу трапляється чимало зіткнень. Функції допомоги при паркуванні Lexus покликані захистити ваш автомобіль та інших учасників дорожнього руху, де б ті не перебували. Вони попереджають вас про небезпеку у момент її появи і покращують вашу реакцію.

Функції паркування Lexus забезпечують комплексну підтримку при паркуванні. Система попередження при паркуванні (PKSA) виявляє перешкоди навколо автомобіля, попереджає водія звуковим сигналом та інтуїтивно позначає положення перешкоди на мультиінформаційному дисплеї та центральному дисплеї.
Щоб уникнути зіткнень з транспортними засобами, що наближаються позаду, система допомоги при виїзді з паркування заднім ходом (RCTA) попереджає водіїв звуковим сигналом, а також відображає джерело небезпеки на центральному дисплеї та у вигляді індикатора у відповідному боковому дзеркалі.

Система допоміжного гальмування при паркуванні (PKSB)

Система допоміжного гальмування при паркуванні (PKSB) реагує на візуальні та звукові сигнали системи попередження при паркуванні (PKSA) та системи допомоги при виїзді з паркування заднім ходом (RCTA), допомагаючи водіям зупинитися у разі загрози зіткнення. Ультразвукові датчики системи виявляють перешкоди навколо автомобіля, після чого PKSB регулює тягове зусилля двигуна та гальмує автомобіль на низьких швидкостях.

Для максимального спокою водія система допоміжного гальмування при паркуванні (PKSB) перевіряє велику територію навколо автомобіля на наявність перешкод. У разі виявлення попереду чи позаду автомобіля статичного об’єкта, наприклад стіни, система попереджає водія звуковим сигналом, перешкода відображається на дисплеї і застосовується гальмування. Якщо ж система допомоги при виїзді з паркування заднім ходом (RCTA) виявляє перешкоду позаду автомобіля, система допоміжного гальмування при паркуванні (PKSB) сповістить про це водія та намагатиметься зупинити транспортний засіб, щоб уникнути зіткнення.

Наші найновіші моделі також оснащені передовою системою допоміжного гальмування при паркуванні (PKSB), що виявляє перешкоди позаду автомобіля за допомогою задньої камери. Коли пішохід наближається до вашого автомобіля ззаду, система попереджає водія аудіосигналом та візуально на інтуїтивному дисплеї інтелектуального парктроніка, тож водій може визначити рівень потенційної небезпеки. Якщо пішохід настільки близько, що виникає загроза наїзду, автоматично знижується тягове зусилля двигуна та активуються гальма.

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.