1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Automatic high beam
ШВИДКІ ДІЇ
Безпека

Система автоматичного дальнього світла (AHB)

Перемикання з дальнього на ближнє світло і навпаки є невід'ємною частиною поїздки у темний час доби, але з системою автоматичного дальнього світла (AHB) не потрібно обирати між видимістю і повагою до інших водіїв. AHB реагує на світло фар автомобілів і автоматично вмикає ближнє світло, а потім за відсутності транспортних засобів перемикає його на дальнє.

Використовуючи вбудовану камеру, система AHB реагує швидше, ніж людина. В оптимальний момент відбувається автоматичне перемикання з дальнього світла на ближнє, щоб не засліплювати інших водіїв. Водночас дорога перед вашим автомобілем залишається освітленою якомога довше, що гарантує максимальну видимість та дозволяє вчасно помітити на ній пішоходів та різноманітні перешкоди.

Таким чином, водій не мусить постійно перемикати світло, може розслабитися і насолоджуватися подорожжю у темний час доби, почуваючись безпечно на належним чином освітленій дорозі.

Відвідайте інтерактивну демонстрацію системи автоматичного дальнього світла (AHB)

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

Моделі, оснащені цією технологією

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux%2Crx