1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lexus codrive
ШВИДКІ ДІЇ
Система безпеки Lexus Safety System

LEXUS CODRIVE

Система Lexus CoDrive поєднує наші найбільш інноваційні досягнення та гарантує водієві покращену керованість автомобіля. До її складу входять адаптивний круїз-контроль (АCC), система розпізнавання дорожніх знаків (RSA) та система попередження про фронтальне зіткнення на перехресті (FCTA). Lexus CoDrive покликаний зробити кожну поїздку безпечнішою та приємнішою, водночас надаючи зрозумілу інформацію про стан підтримки керування за допомогою мультиінформаційних дисплеїв. Lexus LS додатково оснащений новою технологією утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA) для стабільного положення у смузі навіть за поганої видимості дорожньої розмітки.

Система Lexus CoDrive поєднує наші найбільш інноваційні досягнення та гарантує водієві покращену керованість автомобіля. До її складу входять адаптивний круїз-контроль (АCC), система розпізнавання дорожніх знаків (RSA) тапопередження про фронтальне зіткнення на перехресті (FCTA). Lexus CoDrive покликаний зробити кожну поїздку безпечнішою та приємнішою, водночас надаючи зрозумілу інформацію про стан підтримки керування за допомогою мультиінформаційних дисплеїв. Lexus LS додатково оснащений новою технологією утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA) для стабільного положення у смузі навіть за поганої видимості дорожньої розмітки.

Система Lexus CoDrive здатна підтримувати ваш особистий стиль керування автомобілем у будь-якій ситуації. Lexus став першим брендом, який застосував систему попередження про фронтальне зіткнення на перехресті (FCTA), що виявляє всі транспортні засоби, які наближаються, а також перешкоди попереду; і технологію утримання автомобіля у центрі смуги руху Lane Tracing Assist, що дозволяє безпечно та спокійно рухатися обраною смугою.

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

МОДЕЛІ, ОСНАЩЕНІ ЦІЄЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ls