1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lane tracing alert
ШВИДКІ ДІЇ
Безпека

Система утримання автомобіля у центрі смуги руху

Тривалі поїздки та нові маршрути вимагають від водіїв найвищого рівня концентрації, і саме тут вам стане у пригоді система попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA). До цього набору інноваційних функцій входить функція допомоги у керуванні Steering Assist, система попередження про втому водія (WVS), вдосконалена система утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA). Остання безперервно допомагає утримувати автомобіль у смузі руху в режимі активованого динамічного радарного круїз-контролю.

Використовуючи датчик камери, система попередження про з’їзд зі смуги руху (LDA) оцінює положення вашого автомобіля відносно дорожньої розмітки. Завдяки цьому водій постійно поінформований та може вчасно скорегувати траєкторію руху у разі потреби.

Система попередження про з’їзд зі смуги руху (LDA) надає водієві додаткову підтримку в складних умовах. Якщо ви втомилися або втрачаєте концентрацію на дорозі, найчастіше про це свідчить хитання автомобіля з боку в бік. Моделі , оснащені системою попередження про втому водія (WVS), повідомляють водія про будь-яке відхилення від смуги руху аудіо- та візуальними сигналами, щоб запобігти ДТП. Система має різні налаштування чутливості, її можна запрограмувати, максимально підлаштовуючи під ваш стиль керування автомобілем.

Функція допомоги у керуванні Steering Assist додає водієві впевненості на дорозі. У разі непередбаченого виїзду за межі смуги руху вона плавно вирівнює кермо, щоб повернути автомобіль в обраний ряд. Система утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA) є оновленою та вдосконаленою версією своєї попередниці — системи допомоги утримання в смузі руху (LKA). Вона допомагає втримати автомобіль у межах смуги з мінімальними відхиленнями навіть на поворотах із увімкненим адаптивним круїз-контролем.

Ці функції системи попередження про з’їзд зі смуги руху (LDA) допомагають запобігти нещасним випадкам через втому або неуважність, коли короткочасна втрата концентрації на дорозі може бути дуже небезпечною. Попередження системи LDA підтримують водіїв, щоб вони могли спокійно та впевнено продовжувати свою подорож.

Відвідайте інтерактивну демонстрацію системи попередження про з’їзд зі смуги руху (LDA)

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

моделі, оснащені цією технологією

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ux%2Ces%2Cls