1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Adaptive high beam system
ШВИДКІ ДІЇ
Система безпеки Lexus Safety

Система адаптивного дальнього світла (AHS)

Виняткова видимість

Система автоматичного дальнього світла (AHB) еволюціонувала до системи адаптивного дальнього світла (AHS), яка відчуває дорогу та реагує на найменші зміни. Вона гарантує ідеальну видимість та водночас дозволяє не засліплювати інших водіїв. AHB пропонує новий рівень комфорту під час нічних поїздок.

Система адаптивного дальнього світла

Система адаптивного дальнього світла (AHS) інтелектуально вмикає та вимикає окремі світлодіоди кожної фари для точного розподілу світла. Вона використовує камеру, встановлену на автомобілі, для виявлення світла транспортних засобів, що рухаються попереду та назустріч. Система дозволяє рівномірно освітлювати дорогу попереду, водночас з неймовірною точністю уникаючи автомобілів, щоб запобігти засліпленню водіїв.

Завдяки цьому водії можуть спокійно насолоджуватися поїздкою в темний час доби гарно освітленою дорогою з винятковою видимістю, не відволікаючись на постійне перемикання між дальнім і ближнім світлом фар.

двоступенева система адаптивного дальнього світла

Двоступенева система адаптивного дальнього світла є вдосконаленою версією AHS, яка дозволяє ще краще контролювати розподіл світла фар. Двадцять чотири світлодіодні ліхтарі, розміщені у два ряди, вмикаються незалежно один від одного для точного контролю освітлених та неосвітлених ділянок. Це дозволяє зменшувати інтенсивність світла, направленого на зустрічні автомобілі, залишаючи незмінним освітлення дороги попереду.

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.