1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Сповіщення про виїзд із смуги руху (LDA)
ШВИДКІ ДІЇ
Системи попередження

Система безпеки Lexus Safety System+

Тривалі поїздки та нові маршрути вимагають від водіїв найвищого рівня концентрації, і саме тут вам стане у пригоді система попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA). До цього набору інноваційних функцій входить функція допомоги у керуванні Steering Assist, система допомоги утримання в смузі руху (LKA) і система попередження про втому водія (WVS). Вони допоможуть вам залишатися в обраній смузі руху та зберігати контроль над ситуацією.

Використовуючи камеру, система попередження про з’їзд зі смуги руху (LDA) оцінює положення вашого автомобіля відносно дорожньої розмітки. Завдяки цьому водій постійно поінформований та може вчасно скорегувати траєкторію руху у разі потреби.

Система попередження про з’їзд зі смуги руху (LDA) надає водієві додаткову підтримку в складних умовах. Якщо ви втомилися або втрачаєте концентрацію на дорозі, найчастіше про це свідчить виляння автомобіля з боку в бік. Моделі, оснащені системою попередження про втому водія (WVS), повідомляють водія про будь-яке відхилення від смуги руху аудіо- та візуальними сигналами, щоб запобігти ДТП. Система має різні налаштування чутливості, її можна запрограмувати, максимально підлаштовуючи під ваш стиль керування автомобілем.

Функція допомоги у керуванні Steering Assist додає водієві впевненості на дорозі. У разі непередбаченого виїзду за межі смуги руху вона плавно повертає кермо, щоб повернути автомобіль в обраний ряд. Водночас система допомоги утримання в смузі руху (LKA) допомагає утримати автомобіль у межах смуги з активованим адаптивним круїз-контролем.

Ці функції системи попередження про з’їзд зі смуги руху (LDA) допомагають запобігти нещасним випадкам через втому або неуважність, коли короткочасна втрата концентрації на дорозі може бути дуже небезпечною. Попередження системи LDA підтримують водіїв, щоб вони могли спокійно та впевнено продовжувати свою подорож.

Відвідайте інтерактивну демонстрацію системи попередження про з’їзд зі смуги руху (LDA)

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування

МОДЕЛІ, ОСНАЩЕНІ ЦІЄЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Cll