1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Road sign assist
ШВИДКІ ДІЇ
БЕЗПЕКА

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA)

Отримуйте найактуальнішу інформацію від найнадійнішого джерела — дороги. Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA) допомагає водіям не пропускати важливі знаки, виводячи їх зображення на мультифункціональний дисплей на панелі приладів.

За допомогою відеокамери, розташованої у передній частині автомобіля, система RSA знаходить дорожні знаки і передає дані про них на дисплей автомобіля. Вона розпізнає дорожні знаки усіх європейських країн, тож ви можете спокійно керувати автомобілем без ризику пропустити важливу інформацію.

На дорогах зі жвавим трафіком та у складних дорожніх умовах часом легко не помітити дорожній знак. Це може спричинити значні затримки у вашій подорожі. RSA пильнує за кожним знаком, забезпечуючи вас інформацією, яка може вплинути на ваш маршрут.

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

МОДЕЛІ, ОСНАЩЕНІ ЦІЄЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux