1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Blind spot monitor
ШВИДКІ ДІЇ
ДОПОМОГА В КЕРУВАННІ

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "СЛІПИХ ЗОН"

Система моніторингу «сліпих» зон збільшує вашу мобільність на дорозі, тому ви завжди готові до наступного маневру. Вона дає водіям чітке уявлення про розташування інших транспортних засобів, полегшуючи керування та дозволяючи насолоджуватися зручністю зміни смуг руху.

За допомогою квазіміліметрового радара система виявляє транспортні засоби у «сліпих» для водія зонах у діапазоні до 60 метрів сусідньої смуги позаду автомобіля. Вона також попереджає про об'єкти, що швидко наближаються позаду, тому ви знаєте про всі транспортні засоби, що рухаються.

Коли водій збирається змінити смугу руху, у боковому дзеркалі освітлюється область, де присутня перешкода, безпосередньо у полі зору водія. Цей додатковий рівень візуалізації покликаний допомогти вам керувати автомобілем та додати спокою і впевненості за кермом. Адже ви змінюєте смугу руху у найкращий для цього момент та добре розумієте ситуацію навколо вашого автомобіля.

Відвідайте інтерактивну демонстрацію системи моніторингу "сліпих" зон

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

МОДЕЛІ, ОСНАЩЕНІ ЦІЄЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=rxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux%2Crx