1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Front cross traffic alert
ШВИДКІ ДІЇ
Система безпеки Lexus Safety System

Система попередження про фронтальне зіткнення

Захистіть свій автомобіль від перехресного трафіку на жвавих перехрестях. Система попередження про фронтальне зіткнення на перехресті (FCTA) виявляє автомобілі та велосипеди, що перетинають дорогу попереду, і попереджає про це водія повідомленням на проекційному дисплеї, а потім звуковим сигналом у разі можливого зіткнення.

Використовуючи передній бічний радар, FCTA виявляє автомобілі та велосипеди, що перетинають дорогу попереду, на відстані до 50 метрів. Ця унікальна технологія виводить попередження на проекційний дисплей перед водієм, визначаючи положення інших транспортних засобів за 2-4 секунди до перетину ними перехрестя.

Якщо водій не реагує на попередження, активується звуковий сигнал. Це дозволяє водієві зупинитися вчасно. Передбачено три види сигналів: далеко (Far), помірно близько (Mid) та близько (Near), що дозволяє налаштувати систему відповідно до вашого стилю керування автомобілем.

Система FCTA допомагає вам швидко і впевнено долати жваві перехрестя та розуміти ситуацію довкола вашого автомобіля. В умовах активного трафіку, пересування у темний час доби та в інших ситуаціях з ускладненою видимістю вона гарантує додаткову підтримку, повідомляючи про інші транспортні засоби на дорозі.

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.