ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

ФІЛОСОФІЯ F

Ми вважаємо, що експлуатаційні якості автомобіля набагато важливіші, ніж просто його потужність. Вони орієнтовані на простий досвід: фізичний і емоційний.

ПРИСТРАСТЬ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ

Ми віддано ставимося до створення вражаючого досвіду. Такого, який запалює відчуття, розпалює пристрасті, покращує майстерність і робить водія єдиним цілим з його автомобілем і дорогою. Філософія F – назва, яку ми дали цій орієнтації і наший точці зору. Таким чином, кожного разу, коли ви випробовуєте модель Lexus F, ваше задоволення від керування підвищується на нову висоту.

НАРОДЖЕНИЙ НА ГОНОЧНІЙ ТРАСІ

Як створюються автомобілі, які дарують унікальний і збуджуючий досвід керування? Ви замислюєте і відточуєте їх на гоночному треку. Ми перевіряємо свої автомобілі саме в тих місцях, де автомобілі-легенди гоночних трас примушували прискорено битися серця, били рекорди і добивалися запаморочливих перемог.


 

 
  lexus lfa born on track
 • 
 

 
  lexus fuji nurburgring

  НАРОДЖЕНИЙ НА ГОНОЧНІЙ ТРАСІ

  ГОНОЧНІ ТРАСИ ФУДЗІ ТА НЮРБУРГРИНГ

  Більшість наших випробувань проводяться на японській легендарній гоночній трасі Фудзі, одній з найскладніших трас світу, місця – звідки бере свої витоки Філософія F.

  Випробування проводяться також і в Європі на знаменитій гоночній трасі Нюрбургринг в Німеччині. На ній проходила випробування і версія Lexus LFA Nürburgring. Це не просто виняткова версія, але і виключно рідкісна. В цілому було випущено всього 500 автомобілів.

  Дебют нового статусного купе преміум-класу Lexus LC так само відбувся на щорічній 24-годинній гонці Нюрбургринг. Автомобіль був вперше представлений на урочистому параді, що проводиться перед гонками.

 • 
 

 
  lexus the master driver

  НАРОДЖЕНИЙ НА ГОНОЧНІЙ ТРАСІ

  ГОЛОВНИЙ ПІЛОТ

  У Lexus випробування вважаються як майстерність, що високо цінується, і свого роду мистецтво. Для нас випробування є душею експлуатаційних характеристик, що нерозривно пов'язані з майстерністю, за якою спостерігають наші майстри такумі.

  Ми надаємо випробуванням величезне значення, каже Акіо Тойода, президент Lexus, який є також нашим головним пілотом. Він сідає за кермо кожної нової моделі і є головним суддею її характеристик. Під час керування він зосереджується переважно на своїх емоційних враженнях, які він зазнає від кожного автомобіля.

 • 
 

 
  lexus performance heritage

  НАРОДЖЕНИЙ НА ГОНОЧНІЙ ТРАСІ

  БАГАТА СПАДЩИНА

  Lexus LFA – суперавтомобіль в усіх відношеннях. Він продовжує і укріплює нашу спадщину, що натхненна спортивними інноваціями. Яскравий приклад амбітного передбачення майстерно втіленого в життя, він відтворює виявлення «божевільної жилки» нашої пристрасті, яка рухає нас вперед до нових звершень.

  Lexus LFA – це той автомобіль, в якому ви зазнаєте найповніше втілення нашого бажання створити нерозривний зв'язок між автомобілем і водієм. Але його революційний дух і неперевершені особливості також роблять глибокий вплив на інші автомобілі нашого модельного ряду, включаючи наш модельний ряд F. Все, що починалося з LFA, незабаром почало застосовуватися у всіх автомобілях. Ми прагнемо створити якнайкращі і вражаючі експлуатаційні характеристики у всьому нашому модельному ряду Lexus. Для досягнення цього, ми перетворили гоночну трасу на нашу лабораторію інновацій для модельного ряду F.

ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

Ми прагнемо створити найкращі і вражаючі експлуатаційні характеристики у всьому нашому модельному ряду Lexus. Для досягнення цього ми перетворили гоночну трасу на нашу лабораторію інновацій для модельного ряду F.

 • 
 

 
  2017 lexus discover performance overview f models

  ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

  МОДЕЛЬНИЙ РЯД F

  Зі всіма нашими автомобілями модельного ряду F ви опинитеся на вершині блаженства і сповна насолодитеся їх бездоганними ходовими якостями. Вони доставлять безкомпромісний досвід керування, що точно відображує нашу Філософію F.

 • 
 

 
  2017 lexus discover performance overview f sport

  ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

  LEXUS F SPORT

  Разом з Lexus F SPORT насолоджуйтеся хвилюючим відчуттям від поїздок на будь-якій моделі Lexus F за вашим вибором. Станьте свідком підвищеного хвилюючого відчуття від удосконалень дизайну і витонченої настройки підвіски, для придбання спортивного досвіду керування.