ДИНАМІКА

ФІЛОСОФІЯ F

Ми вважаємо, що експлуатаційні якості автомобіля набагато важливіші, ніж просто його потужність. Вони орієнтовані на простий досвід: фізичний і емоційний.

ПРИСТРАСТЬ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ

Ми віддано ставимося до створення досвіду, що вражає. Такого, який запалює відчуття, розпалює пристрасті, покращує майстерність і робить водія єдиним цілим з його автомобілем і дорогою. Філософія F – назва, яку ми дали цій орієнтації та нашій точці зору. Таким чином, щоразу, коли ви випробовуєте модель Lexus F, ваше задоволення від керування підноситься на нову висоту.

НАРОДЖЕНИЙ НА ТРАСІ ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ

Як створюються автомобілі, які дарують унікальний досвід керування, що збуджує? Ви замислюєте і відточуєте їх на перегоновому треку. Ми перевіряємо свої автомобілі саме в тих місцях, де автомобілі-легенди перегонових трас примушували прискорено битися серця, били рекорди та добивалися запаморочливих перемог.

    lexus lfa born on track
 •     lexus fuji nurburgring

  НАРОДЖЕНИЙ НА ТРАСІ ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ

  ТРАСИ ФУДЗІ ТА НЮРБУРГРИНГ

  Більшість наших випробувань проводиться на японській легендарній перегоновій трасі Фудзі, одній з найскладніших трас світу, місця, звідки бере свої джерела Філософія F.

  Випробування проводяться також і в Європі на знаменитій перегоновій трасі Нюрбургринг в Німеччині. На ній проходила випробування і версія Lexus LFA Nürburgring. Це не просто виняткова версія, але і виключно рідкісна. В цілому було випущено всього 500 автомобілів.

  Дебют нового статусного купе преміумкласу Lexus LC так само відбувся на щорічній 24-годинних перегонах Нюрбургринг. Автомобіль був вперше представлений на урочистому параді, що проводиться перед перегонами.

 •     lexus performance heritage

  НАРОДЖЕНИЙ НА ТРАСІ ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ

  БАГАТА СПАДЩИНА

  Lexus LFA – суперавтомобіль у всьому. Він продовжує та укріплює нашу спадщину, що натхненна спортивними інноваціями. Яскравий приклад амбітного передбачення майстерно втіленого в життя, він відтворює виявлення «божевільної жилки» нашої пристрасті, яка рухає нас вперед до нових звершень.

  Lexus LFA – це той автомобіль, в якому ви відчуваєте найповніше втілення нашого бажання створити нерозривний зв'язок між автомобілем і водієм. Але його революційний дух і неперевершені особливості також чинять глибокий вплив на інші автомобілі нашого модельного ряду, включаючи наш модельний ряд F. Все, що починалося з LFA, незабаром почало застосовуватися у всіх автомобілях. Ми прагнемо створити якнайкращі та виняткові експлуатаційні характеристики у всьому нашому модельному ряду Lexus. Для досягнення цього ми перетворили перегонову трасу на нашу лабораторію інновацій для модельного ряду F.

ДИНАМІКА

Ми прагнемо створити найкращі та виняткові експлуатаційні характеристики у всьому нашому модельному ряду Lexus. Для досягнення цього ми перетворили перегонову трасу на нашу лабораторію інновацій для модельного ряду F.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

  МОДЕЛЬНИЙ РЯД F

  Зі всіма нашими автомобілями модельного ряду F ви опинитеся на вершині блаженства і сповна насолодитеся їх бездоганними ходовими якостями. Вони доставлять безкомпромісний досвід керування, що точно відображує нашу Філософію F.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  ДИНАМІКА

  LEXUS F SPORT

  Разом з Lexus F SPORT насолоджуйтеся бентежним відчуттям від поїздок на будь-якій моделі Lexus F за вашим вибором. Станьте свідком підвищеного бентежливого відчуття від удосконалень дизайну і витонченої настройки підвіски, для придбання спортивного досвіду керування.