1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Система передаварійної безпеки (PCS)
ШВИДКІ ДІЇ
БЕЗПЕКА

СИСТЕМА ПЕРЕДАВАРІЙНОЇ БЕЗПЕКИ (PCS) З ФУНКЦІЄЮ ВИ

Модель Lexus LS оснащена вдосконаленою системою передаварійної безпеки (PCS) з унікальними технологіями. До пакету PCS тепер входить система передаварійної безпеки передньої бічної частини автомобіля для захисту від бокових зіткнень і функція активної допомоги у керуванні для зміни траєкторії руху, якщо гальмування не допомагає уникнути зіткнення (ця функція не доступна для автмообілів, що постачаються в Україну). Інші учасники дорожнього руху теж захищені, як ніколи раніше, завдяки функції виявлення пішоходів, яка також виявляє велосипедистів та пішоходів у темний час доби.

Система сенсорів PCS об'єднує радар міліметрового діапазону, передній і задній бічні радари та стереокамеру, що гарантують водієві максимальну обізнаність із ситуацією на дорозі навколо автомобіля. Якщо в районі, де існує імовірність зіткнення, виявлено інший транспортний засіб, водій отримає візуальне та звукове попередження, після чого у разі потреби буде застосовано екстрене гальмування.

Якщо PCS визначить, що гальмування недостатньо, щоб уникнути зіткнення з іншим транспортним засобом, пішоходом або перешкодою, функція активної допомоги у керуванні застосовує ухильні рульові зусилля разом із автоматичним гальмуванням (ця функція не доступна для автмообілів, що постачаються в Україну). Ця система виявляє нерухомі об'єкти на дорозі, у тому числі людей чи огорожу, щоб ви могли зупинити автомобіль максимально безпечно.

При виявленні пішохода попереду PCS застосовує унікальну технологію для відображення положення пішохода за допомогою анімації на проекційному HUD-дисплеї. Ця анімація показує траєкторію транспортного засобу стосовно пішохода та всі можливості зіткнення. Вперше в світі це нововведення гарантує інтуїтивне розуміння водієм ситуації на дорозі попереду та дає йому можливість вжити запобіжних дій.

Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

МОДЕЛІ, ОСНАЩЕНІ ЦІЄЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux