ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ LEXUS

ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

Динаміка - щось більше, ніж просто швидкість. Це відчуття зв'язку з автомобілем, дорогою і вашими почуттями. І ми прагнемо подарувати вам це відчуття.

СТВОРЕНО ДЛЯ НАТХНЕННЯ

Емоції роблять нас людьми. Вони також є для нас рушійною силою, при створенні дивовижних автомобілів. При проектуванні ми використовуємо високі технології та інновації, але в створенні дизайну, виробництві і випробуваннях нових моделей на перше місце ми ставимо відчуття і задоволення від керування. Чи зачіпає власний автомобіль ваші почуття? Хіба він не збуджує емоцій? Показники і технічні характеристики багато чого варті, але, що дійсно має основне значення – це те, яке враження створює кожен автомобіль.

 • 
 

 
  lexus performance hub f philosophy

  ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

  ФІЛОСОФІЯ F

  Наше прагнення забезпечити задоволення кожною поїздкою має просту назву – Філософія F. Неважливо, який автомобіль Lexus ви виберете, всі наші моделі розроблені таким чином, щоб дати вам бездоганний, інтуїтивно зрозумілий досвід, який приносить радість.

 • 
 

 
  lexus performance hub lc 500

  ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

  СПОРТИВНЕ КУПЕ LC

  Оновлений Lexus LC ознаменував початок нової ери для Lexus. Він приводиться в рух найсучаснішою багатоступінчастою гібридною силовою установкою, що забезпечує спортивне і емоційне водіння.

 • 
 

 
  2017 lexus discover performance overview f models

  ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

  МОДЕЛІ F

  Створені під натхненням нашої Філософії F, моделі серії F демонструють наше прагнення до емоцій і динаміці. Сядьте за кермо і ви полинете до нових неповторних відчуттів.

 • 
 

 
  2017 lexus discover performance overview f sport

  ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА

  F SPORT

  Візьміть свою улюблену модель Lexus і надайте їй спортивного вигляду. Наші автомобілі серії F SPORT, вирізняються зовнішнім і внутрішнім дизайном, а також точними налаштуваннями підвіски, що забезпечують захоплююче керування.

 • 
 

 
  2018 lexus performance hero

  ДИНАМІКА

  ДУХ НОВАТОРСТВА

  Новаторство у сфері технологій ― крок у правильному напрямку.