ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ LEXUS

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

У них більше жвавості, ніж просто швидкості. В своєму автомобілі ви відчуєте себе по-справжньому одним цілим з ним, з дорогою і відчуттями, що відлітають вперед. У Lexus ми втілили нашу місію, щоб ви це дійсно відчули.

СКОНСТРУЙОВАНИЙ ДЛЯ БАДЬОРОГО НАСТРОЮ

Пристрасне захоплення робить нас людьми. Воно також є для нас рушійною силою, і ми створюємо приголомшуючі автомобілі. Не дивлячись на те, що наше інженерне мистецтво високоспеціалізоване і підживлюється нововведеннями, коли ми займаємося проектуванням, виробництвом і випробуванням якої-небудь моделі, ми в першу чергу керуємося нашим чуттєвим сприйняттям навколишнього світу, яке приносить нам задоволення. А вас автомобіль перевозить, у всіх сенсах? Хіба він не збуджує емоцій? Показники і технічні характеристики багато чого варті, але, кінець кінцем, що дійсно для Lexus має основне значення – це те, яке враження створює кожен автомобіль.

 • lexus performance hub f philosophy

  ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  ФІЛОСОФІЯ F

  Наша політика приносити задоволення і радісний настрій під час поїздки має просту назву – Філософія F. Не важливо, який автомобіль Lexus ви виберете, всі наші моделі розроблені таким чином, щоб дати вам бездоганний, інтуїтивно зрозумілий досвід, який приносить радість.

 • lexus performance hub lc 500

  ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  СПОРТИВНЕ КУПЕ LEXUS LC

  Оновлений Lexus LC ознаменував початок нової ери для Lexus і для водіїв. Він приводиться в рух найсучаснішою багатоступінчастою гібридною силовою установкою для спортивної і захоплюючої їзди.

 • 2017 lexus discover performance overview f models

  ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  МОДЕЛЬНИЙ РЯД F

  Створені під натхненням нашої Філософії F, моделі F демонструють нашу любов до своєї справи і технічних характеристик автомобіля. Сядьте за кермо і ви полинете до нових неповторних відчуттів.

 • 2017 lexus discover performance overview f sport

  ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  СЕРІЯ F SPORT

  Візьміть свою улюблену модель Lexus і надайте їй спортивного вигляду. Наші автомобілі серії F SPORT, завдяки своєму оновленому дизайну, піднялися на абсолютно новий рівень, як всередині, так і зовні, де м'якість підвіски сприяє відчуттю збудження.