Lexus logo
ПРОКРУТІТЬ ЩОБ ПРОДОВЖИТИ

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ LEXUS

ВІДЧУЙТЕ АКТИВНУ БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС КОЖНОЇ ПОЇЗДКИ

Зір людини вражає. Але він має межі, і зорове сприйняття може бути викривленим через перспективні омани. Дізнайтеся як система безпеки Lexus Safety System Plus допомагає вашим органам чуття під час керування. Інтелектуальна підтримка для чіткої оцінки ситуації та впевненого керування.

ЧЕКАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, – ДОСВІД ЗАВАНТАЖУЄТЬСЯ

Оптичні спотворення можуть ввести
в оману сприйняття водія,

а прямі лінії можуть показатися зігнутими,

але наші автомобілі Lexus утримують

вас у вибраній смузі руху.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО З’ЇЗД ЗІ СМУГИ РУХУ (LDA) І СИСТЕМА ПІДТРИМКИ РУХУ В МЕЖАХ СМУГИ (LKA)

ЗАЛИШАЙТЕСЯ В СМУЗІ РУХУ

Навіть найбільш зосереджені водії можуть іноді відволікатися. Якщо ви починаєте виїжджати зі своєї смуги руху, система попередження про з'їзд зі смуги руху робить заходи, щоб утримати автомобіль в смузі. Кермо починає злегка вібрувати, а відповідні звукові і світлові попереджувальні сигнали рекомендують виправити напрям руху. Ваша спокійна упевненість, особливо на автострадах і тривалих поїздках.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

КОНТРОЛЬОВАНИЙ НАПРЯМ

Камера з мікропроцесорним управлінням відстежує нанесену білою і жовтою фарбою дорожню розмітку. При відхиленні з курсу руху автоматично активується аудіовізуальна система попередження. І якщо ви ввімкнули цю систему підтримки руху в дорожній смузі, вона застосує додаткове протидіюче зусилля, щоб ви весь час залишалися в своїй смузі руху.

Ці системи, яки дотримують пильність і готові в будь-яку мить подати попереджувальний сигнал, працюють спільно для підтримки концентрації водія під час руху на довгі відстані. Система попередження про з'їзд зі смуги руху і система підтримки руху в дорожній смузі безперервно надають вам надійну підтримку.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД

Вночі

потужне дальнє світло фар,

подібно до танцюючих світлових плям в ілюзії,

може засліпити інших водіїв,

але Lexus автоматично перемикає цей сліпучий блиск.

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА ПЕРЕМИКАННЯ ФАР ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА І АДАПТИВНА СИСТЕМА ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ
ОСВІТЛЕННЯ

Керування в темний час доби доставляє своєрідне чуттєве задоволення, хоча нічний рух зв'язаний з певними труднощами. Наші системи сприяють підтримці концентрації уваги, забезпечуючи вам і вашим пасажирам безпечну їзду. Автоматична система перемикання дальнього світла фар при необхідності автоматично включає і вимикає дальнє світло. Адаптивна система дальнього світла фар здійснює це на іншому рівні, при необхідності автоматично затемняє зону «засліплення» зустрічного автомобіля, забезпечуючи оптимальну освітленість дороги в будь-якій ситуації.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

ВПЕВНЕНІСТЬ ПРИ КЕРУВАННІ ВНОЧІ

В автоматичній системі перемикання дальнього світла фар використовуються мікропроцесорні датчики, які сканують обстановку попереду рухомого автомобіля і здатні виявити потенційні ризики, які ваш зір не відразу виявляє. Камери на вітровому склі миттєво визначають як дальнє світло фар зустрічних автомобілів так і світло задніх габаритних ліхтарів попереду автомобіля, що їде, і система автоматично перемикає дальнє світло на ближнє.

Адаптивна система дальнього світла фар освітлює дорогу, але затемняє світло зустрічного транспорту. Камера відстежує рух автомобіля для забезпечення оптимального затемнення. Обидві системи оптимізують ваш зір і в той же час запобігають засліпленню світлом інших водіїв, що знижує ризик зіткнення. Із заходом сонця у вашого зору є надійні помічники.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД

Повний огляд не завжди можливий,

ваш кут огляду може зміститися

і ви не помітите приховану небезпеку,

тому Lexus визначає такі «сліпі» зони за вас.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

КРАЩИЙ
ОГЛЯД

У людини недостатньо розвинений периферійний зір, тому система моніторингу «сліпих» зон надає вам необхідну підтримку. Призначена для виявлення в «сліпих» зонах автомобілів, що наближаються з сусідніх смуг руху, система попереджує вас щоразу при наближенні автомобіля, що дозволяє зберігати спокій і упевнено міняти смугу руху.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

ПЕРЕДБАЧАЄ ДІЇ ІНШИХ ВОДІЇВ

Система моніторингу «сліпих» зон, яка обладнана мікропроцесорними датчиками, оглядає дорогу попереду автомобіля, що їде, не пропускаючи ділянки, які не потрапляють у ваше поле зору. Вона подає застережливі сигнали, коли ви міняєте смугу руху, щоб автомобілі в «сліпих» зонах не залишилися не поміченими.

Ця система також корисна при парковці. Система попередження про об'єкти, рухомі в поперечному напрямі позаду автомобіля, допомагає вам здійснювати маневри, попереджаючи вас про будь-які об'єкти, рухомі ззаду з будь-якого боку. Якщо вона виявляє небезпеку зіткнення, автоматично включаються гальма. Тепер з чіткішим і ширшим оглядом ви можете упевнено здійснювати будь-які маневри.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД

Наш зір здатний оцінити відстань,

але все ж таки він може бути введений в оману,

і дві горизонтальні лінії

можуть бути сприйняті за одну,

а Lexus підтримує ваше сприйняття відстані,

інтуїтивно регулюючи вашу швидкість, щоб відповідати швидкості транспорту, що рухається попереду.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ І СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗІТКНЕННЯ

ВПЕВНЕНЕ
КЕРУВАННЯ

Водій може миттєво оцінити ситуацію за допомогою інтелектуальних систем безпеки. Адаптивний круїз-контроль визначає відстань між вашим автомобілем і автомобілями попереду вас і відповідно регулює вашу швидкість, а система попередження зіткнення виявляє попереду будь-які автомобілі і перешкоди. Вона попереджає вас про можливе зіткнення і автоматично активує гальма, якщо ви не робите ніяких дій. Навіть не зовсім в собі упевнені тепер ви можете їздити з упевненістю.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

РОЗСЛАБТЕСЯ ПІД ЧАС ДОВГИХ ПОЇЗДОК

У адаптивному круїз-контролі і системі попередження зіткнення використовуються датчики міліметрових хвиль, які сканують дорогу попереду автомобіля. Ваша швидкість під контролем – вона контролюється в межах встановленого діапазону і відповідає швидкості руху інших водіїв. При виникненні небезпеки зіткнення подається попереджувальний сигнал, і якщо система оцінює зіткнення неминучим, гальма автомобіля автоматично активуються.

З адаптивним круїз-контролем і системою попередження зіткнення ви упевнено здолаєте будь-яку дорогу, кілометр за кілометром. Довгі поїздки тепер будуть менш утомлюючими, а необхідність різко натискати на гальма стане рідкістю. Менше хвилювання і більше душевного спокою в кожній поїздці.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД

УЯВІТЬ СОБІ БЕЗПЕКУ МАЙБУТНЬОГО

ДОРОГА ПОПЕРЕДУ

Перший Lexus LS був випущений 28 років тому. Він визначив стандарти розкоші і завоював визнання критиків своїми ходовими характеристиками, плавністю ходу, тишею салону, якістю інтер'єру і надійністю.

Зараз оновлений Lexus LS, що планується до випуску в 2018 році, готовий здійснити ще одну революцію. Система безпеки Lexus Safety System+ характеризується новою передовою технологією, включаючи першу в світі інтуїтивну систему виявлення пішоходів. Салон нашого флагманського автомобіля сповіщає нову еру інтелектуального сприяння водієві.

МАЙБУТНЄ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

ОНОВЛЕНИЙ LEXUS LS

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ІНФОРМОВАНІСТЬ

Передові системи активної безпеки роблять Lexus LS біль обізнаним про навколишнє його оточення і надають вам як водієві інтелектуальну підтримку. Розташовані по периметру автомобіля датчики усеспрямованої дії, включаючи стерео камери, безперервно контролюють навколишнє оточення, як під час маневрів при парковці, так і для попередження зіткнення.

Система, яка працює разом з першим в світі активним рульовим управлінням, інформує водія про раптову появу пішохода. Якщо попереду на дорозі система виявляє пішохода, з яким неминуче зіткнення, система автоматично активізує гальма і прагне об'їхати пішохода, залишаючись в своїй смузі руху. Сигнал, що попереджує водія, відображається на найбільшому в світі 60 см дисплеї на лобовому склі, на який постійно виводиться необхідна в дорозі інформація.

THE NEW LS

LEXUS CODRIVE

Lexus CoDrive offers high-level driving support in the new LS, intelligently reading your intentions while you’re driving to provide steering control. The enhanced system adds Lane Tracing Assist (LTA) to Dynamic Cruise Control, delivering seamless support for motorway driving.

By monitoring the path of the vehicle ahead, LTA keeps you on the right track, even when lane marking cannot be recognized by traditional camera systems. The result? Intuitive yet discreet driving assistance, with confidence as standard.

Do not use the Lexus Safety System instead of normal driving under any circumstances and please read the instructions before operating the system. The driver is always responsible for driving safely.

DISCOVER MORE OF THE NEW LS

ВАШ LEXUS, ВАШІ ОСОБЛИВОСТІ

БЕЗПЕКА В МОДЕЛЬНОМУ РЯДУ LEXUS

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW