ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД LEXUS

НОВИНИ LEXUS

ТРИМАЙ КУРС НА СТАБІЛЬНІСТЬ РАЗОМ З LEXUS

Бренд анонсує вигідні пропозиції у салонах офіційних дилерів Lexus на цілий ряд автомобілів — ES, NX, RX та LX. Клієнти можуть онлайн замовити консультацію щодо автомобіля, дізнатися про акції та спеціальні пропозиції офіційного дилера Lexus і забрати придбане авто у зручний час.
Для Lexus безпека та комфорт клієнтів завжди на першому місці. Саме тому на період карантину Lexus пропонує скористатися послугою онлайн-консультації від дилерського центру.
На сайтах офіційних дилерів Lexus в Україні можна знайти широкий асортимент сучасних автомобілів з підтримкою інтелектуальних технологій — від елегантних спортивних купе до вишуканих кросоверів. Обравши майбутній автомобіль онлайн, клієнт може провести дистанційну консультацію з дилером та обговорити всі деталі.
Пропозиція діє у всіх дилерських центрах Lexus.
Офіційні дилерські центри Lexus в Україні працюють та дотримуються рекомендацій уповноважених державних органів. Ви можете зв’язатися з вашим дилерським центром Lexus та попередньо домовитися про відвідування, або замовити онлайн-консультацію у зручний для вас час.