1. Discover Lexus
  2. 2020
  3. Online konsultaciyi Lexus
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ
НОВИНИ LEXUS

ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ LEXUS

Шановні клієнти,

Турбота про безпеку кожного є пріоритетом діяльності Lexus. Ми так само відповідально ставимося до вашого здоров’я у час запровадження карантину в Україні. Тому офіційні дилерські центри Lexus пропонують онлайн-консультації щодо вибору автомобіля та сервісного обслуговування.

Для цього оберіть зручний для вас спосіб спілкування:

  1. телефоном
  2. за допомогою сайту
  3. за допомогою Viber

Співробітники дилерського центру Lexus зв’яжуться з вами та докладуть максимум зусиль для розв'язання будь-яких питань онлайн у короткі терміни.

Ви завжди можете замовити онлайн-консультацію щодо будь-якої моделі, а також дізнатися про акції та спеціальні пропозиції офіційного дилера Lexus. До прикладу, наразі у салонах офіційних дилерів Lexus можна вигідно придбати цілу низку автомобілів — ESNXRX, LX

Якщо ви вже є власником автомобілів Lexus, то працівники дилерських центрів радо нададуть вам супутні послуги: допоможуть з організацією гарантійного та сервісного обслуговування, ремонтних робіт, а також запропонують скористатися перевагами дорожнього сервісу Lexus Assistance.

Дилерські центри Lexus докладатимуть максимум зусиль, щоб продовжувати надавати необхідне обслуговування, з урахуванням правил карантину. Ми дбаємо про вашу безпеку та здоров’я і радо чекаємо на зустріч.

З турботою,

Ваш Lexus