1. New Cars
  2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

GX EXECUTIVE

Позашляховик

Чорний лак (202)

Ціна від

2836393.0

Двигун

4,6 л, бензин (302 к.с.)

Гарантія

36 місяців або на 100 тис. км

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ОСОБЛИВОСТІ

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ КЕРМО

Клавіші для ручного перемикання передач, багато-інформаційний дисплей, круїз-контроль та інші функціональні кнопки розташовані на вкритому шкірою з дерев’яними вставками кермі.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ MULTI-TERRAIN MONITOR

Для полегшення маневрування в умовах обмеженого простору в автомобіль вбудовано камери, що забезпечують повну оглядовість на 360°. Система кругового огляду також відтворює віртуальний вигляд GX 460 з підказками для маневрування в тісних умовах міста.

СИСТЕМА ПЕРЕДАВАРІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ІЗ РОЗПІЗНАВАННЯМ ПІШОХОДІВ

Система сповіщає про ризики на дорозі за допомогою звукових/візуальних сигналів та підвищує тиск у гальмівній системі. Якщо зіткнення неминуче, гальма вмикаються автоматично, а ремені безпеки на передніх сидіннях натягуються. У разі виявлення пішохода попереду під час руху зі швидкістю від 10 до 80 км/год, щоб запобігти зіткненню, гальма вмикаються автоматично.

GX Фотодобірка

Огляд 360°

Повноекранний режим Закрити
Перетягніть, щоб повернути Перетягніть, щоб повернути

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля EXECUTIVE з двигуном 4,6 л, бензин (302 к.с.), трансмісією 6-ступенева автоматична трансмісія (повний привод) 4×4 у кольорі Графітовий сірий (1h9) та з інтер'єром Бежевий (EC 00) на сторінці або в мережі

офіційних дилерів Lexus  в Україні.