1. Discover Lexus
  2. LC 2021 pryimannia zamovlen
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

LEXUS LC 2021 РОКУ — ПРИЙМАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ В УКРАЇНІ РОЗПОЧАТО

В мережі офіційних дилерів Lexus в Україні розпочинається приймання попередніх замовлень на модернізоване купе Lexus LC 2021 року виробництва

Бренд оновив елементи кузова та салону автомобіля, а також застосував нові рішення для ще більшого комфорту та надійності керування. Модель доступна для замовлення у трьох комплектаціях — Luxury, Sport і Sport+*.

Та по-справжньому відчути всі зміни, які отримало купе Lexus LC 2021 року виробництва, можна тільки сівши за кермо розкішного автомобіля. Ключовою модифікацією моделі є покращена конфігурація шасі. В авто встановлені нижні важелі передньої підвіски, що відтепер виготовляються з кованого алюмінію, та 21-дюймові ковані диски (20-дюймові легкосплавні у комплектації Luxury). Це дозволило зменшити не підресорені маси Lexus LC. Його споряджена маса тепер менша приблизно на 10 кг, що забезпечує поліпшену керованість та динаміку водіння.

Ще одна характерна особливість Lexus LC 2021 року виробництва — більша стійкість під час поворотів. Аби підвищити цей показник, Lexus LC оснащений заднім стабілізатором із трубчатою конструкцією. А для стійкості під час руху на високих швидкостях автомобіль доповнено заднім демпфером вібрацій кузова. Модифіковано й обмежувачі ходу підвіски, що в екстремальних умовах водіння гарантує повний контроль над дорогою.

Оновлена адаптивна система регулювання жорсткості підвіски (AVS) забезпечує відмінну керованість та комфортне керування. Налаштування електропідсилювача керма і система повороту задніх коліс (у комплектації Sport+) також зазнали змін і забезпечують ліпшу маневровість і точність реакцій керма. А за покращений зворотний зв'язок під час гальмування відповідає педаль гальм нової форми.

Зручність за кермом забезпечує також мультимедійна система. У салоні Lexus LC встановлено 10,3-дюймовий кольоровий дисплей Electro Multi Vision із системою дистанційного керування Remote Touch та ексклюзивну аудіосистему Mark Levinson Surround із DVD-програвачем і 13 динаміками.

Lexus LC доступний під замовлення у двох задньопривідних версіях:

• модель LC 500 із 10-ступеневою автоматичною трансмісією та бензиновим двигуном V8 потужністю 477 к.с.**;
• модель LC 500h із гібридною мультиступеневою трансмісією та двигуном V6 і сумарною потужністю системи 359 к.с.**

Окрім звичних кольорів кузова та салону, у 2021 році для оздоблення Lexus LC уперше доступні три запаморочливі відтінки: «Террейн Хакі» (Terrain Khaki), «Палаючий Сердолік» (Blazing Carnelian) та яскравий «Мангеттенський Апельсин» (Manhattan Orange)*.

Усі деталі щодо точних специфікацій, характеристик та цін на Lexus LC 2021 року виробництва можна дізнатися у мережі офіційних дилерів Lexus в Україні.

*Наведені тут і далі назви комплектацій та кольорів кузова/салону є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

**Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Lexus.

За більш докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включаючи дистанційне обслуговування, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.