Lexus LC Image

ЗУСТРІЧАЙТЕ НЕЙМОВІРНИЙ LEXUS LC

СТАРТ ЗАМОВЛЕНЬ НА LEXUS LC500 та LC500h

Мережа офіційних дилерів Lexus в Україні розпочала прийом заявок на флагманське купе Lexus LC.

LC 500, володар двох премій EyesOn Design*, майже повністю відтворює дизайн, пропорції та візуальний динамізм концепт-кара LF-LC. Атлетичні аеродинамічні обриси, обтічний дах, експресивні вигини дверцят, низько посаджений капот – стрімкий силует революційного купе привертає увагу і водіїв, і пішоходів. Фірмова веретеноподібна решітка радіатора, нові потрійні бі-світлодіодні фари, багаторівневі задні габаритні ліхтарі з новітньою світловою технологією – LC оснащено за останнім словом техніки.
Новий LC є першим автомобілем, побудованим на провідній розробці компанії – преміум-платформі Lexus Global Architecture, яка має знижений центр ваги та сприяє її оптимальному розподілу. Завдяки цим інноваціям автомобіль вирізняється особливою керованістю та поліпшеною стійкістю – характеристиками, на які звертають увагу клієнти при виборі динамічного купе преміум-класу
Комфорт, функціональність, динамічна розкіш – особливості салону нового Lexus LC. Стандартна комплектація включає з-поміж іншого багатофункціональне кермо з підігрівом і важелями перемикання передач, виконану у спортивній манері панель приладів із LCD-тахометром та цифровим спідометром, 10,3-дюймовий кольоровий дисплей Electro Multi Vision із системою дистанційного керування Remote Touch. Адаптивний круїз-контроль, датчики паркування, навігаційна система, безліч додаткових сенсорів, датчиків і систем допомоги водієві – все це доводить, що керування автомобілем досягло небаченого рівня інтуїтивності.
У моделі LC 500h встановлена інноваційна багатоступенева гібридна трансмісія – відкриття майбутнього, що стало реальністю вже сьогодні. За її допомогою сукупна потужність 3.5-літрового** двигуна V6 та досконалого електромотора передається на ведучі колеса, а 10 передач дарують надзвичайний досвід керування.До того ж LC 500h - перший гібридний Lexus, здатний рушати з пробуксовуванням ведучих коліс.
Модель LC 500 оснащено новою 10-ступеневою автоматичною коробкою передач, рідкісною для автомобілів класу «люкс». 5-літровий атмосферний двигун V8, як це і має бути в потужному Gran Turismo, видає приголомшливий «саундтрек» стрімкому прискоренню у вигляді неймовірного ричання вихлопної системи, посиленому завдяки застосуванню спеціальної резонансної труби.
Для українських покупців обидві моделі доступні у модифікаціях Luxury, Sport, Sport+ і лімітований Launch Edition***. Комплектація Luxury передбачає використання 20-дюймових легкосплавних дисків, решта – 21-дюймових кованих.
LC 500 і LC 500h – це нова ера у розвитку компанії Lexus, що знаменує тісну співпрацю проектувальників та інженерів для втілення інноваційних розробок та реалізації найамбітніших дизайнерських ідей. Незабутні враження від вражаючого дизайну, неймовірної потужності та інноваційних концепцій, що випереджають свій час – ось що очікує щодня на власників LC 500 або LC 500h.
,br> Детальніше − у офіційних дилерів Lexus в Україні.
Зізнайтеся, ви хочете Lexus! * За даними сайту http://newsroom.lexus.eu/lexus-lc-500-recieves-2016-eyeson-design-awards ** Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися. Більш детальна інформація про робочий об’єм двигуна наведена у розділі «Lexus LC 500 та наявна у офіційних дилерів Lexus.

*** Назви комплектацій є суто умовними, використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus.